Perfekcyjna Pani Domu - triki ;)

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 10 Wrz 2009, 00:09:00

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

cherry

#250
a tam sie smiejecie... ;-)

Cytat: claridad w 03 Sty 2012, 14:00:55To ja chyba nie jestem gospodarna bo mi zostaje Cheesy Mam chyba z 4 otwarte butelki w róznych stopniach "resztkowości" Cheesy
tez nam po sylwestrze zostalo...no i gosci poszli o 6.30, wiec nie sadze ze w tym tygodniu na jakis alkohol popatrze. Po tygodniu otwarte wino juz mi nie smakuje.
Z wodka to inna historia...ani mrozic w woreczkach, ani do gotowania...choc kto wie ;-)
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

ja czasem specjalnie zostawiam wlasnie do gotowania, ale nie bawie sie w mrozenie, tylko wstawiam butelke do lodówki ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rudasekawf

Cytat: Kasia w 03 Sty 2012, 19:58:11claridad u mnie nieraz wóda zostaje wink i co z tym zrobic?
zrobić ciasto i wykorzystać do pączowania :)

emcia

Cytat: rudasekawf w 03 Sty 2012, 22:44:54
zrobić ciasto i wykorzystać do pączowania :)
przeczytałam "pączkowania" :)

suegro

Cytat: emcia w 03 Sty 2012, 22:46:16
przeczytałam "pączkowania" :)

Po wódzie czasem się pączkuje. :D
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Ale wodka sie przeciez nie psuje i moze stac otwarta.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Kasia

Cytat: mayagaramond w 04 Sty 2012, 09:41:57
Ale wodka sie przeciez nie psuje i moze stac otwarta.
tylko mnie denerwuje taki niedopitek ;) a u mnie kolejna okazja bedfzie dopiero w marcu (wódka z listopada).
na stół i tak postawię nową butelkę i nie wiem czy ona pójdzie ;)
wiec jest duze prawdopodobieństwo że "zlewek" przybedzie ;)
a kolejna okazja do postawienia to czerwiec lol i znowu nowa butelka i nie wiem czy zlewki zd arzą trafić na stół i czy nie pojawia się kolejne lol
potem znowu listopad :D

ishka82

Kasia, ja miałam jedną otwartą wódkę w domu, a po Sylwku doszła kolejna...ehh, trzeba jakąś imprezę wykombinować, żeby to tak nie stało lol ja lubię się napić wódki, ale to musi być okazja i odpowiednie towarzystwo, bo w domku wieczorami, to preferuje od czasu do czasu wino, piwo, jakiś likier ;) a Sylwka wódki się polało aż miło ;) :blush:

margareta

Wódką świetnie myje się klawiaturę i inny upieprzony sprzęt

ziuta

Cytat: margareta w 04 Sty 2012, 13:58:44Wódką świetnie myje się klawiaturę
hmm... mam brudną klawiaturę w pracy, ciekawe czy szef by uwierzył, że ta wódka na biurku to do czyszczenia :D :D

ishka82

Cytat: margareta w 04 Sty 2012, 13:58:44
Wódką świetnie myje się klawiaturę i inny upieprzony sprzęt
szkoda by mi było wódki lol

claridad

ziuta
ja dyzenfekuję słuchawki spirytem i tak chodzę z butlą po firmie :D

goga

W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

callja

Cytat: margareta w 04 Sty 2012, 13:58:44Wódką świetnie myje się klawiaturę i inny upieprzony sprzęt

Komórkę i pilota telewizyjnego przecieram spirytusem salicylowym, klawiaturę komputerową też mi się zdarzało...
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

kasiad

Cytat: claridad w 04 Sty 2012, 14:16:49
ziuta
ja dyzenfekuję słuchawki spirytem i tak chodzę z butlą po firmie :D

Cytat: golinda w 04 Sty 2012, 16:31:01
zwizualizowałam sobie lol

Ja też :D to musi być piękny widok :rotfl:

zuzia

czym czyścicie kamienne zlewy?
do tej pory zwykłe mycie mu wystarczało ale teraz są jakieś osady, plamy, no ewidentnie potrzebuje czegoś więcej.
help :pray:

mobka

Cytat: zuzia w 29 Sty 2012, 08:39:34
czym czyścicie kamienne zlewy?
do tej pory zwykłe mycie mu wystarczało ale teraz są jakieś osady, plamy, no ewidentnie potrzebuje czegoś więcej.
help :pray:
Domestosem ;D Ale mam taki jasny, bezowy.

zuzia

ja mam ciemnoszary/czarny i boje się odbarwień

mobka

Zuzia, sprobuj w jakims niewidocznym miejscu. Generalnie wszystko, czy to cif, bref czy cokolwiek innego ma wybielacz (zazwyczaj chlor) w skladzie.

errata

zuzia spróbuj może też octem. Polej octem, a później szmatką przejedź.

elve

zuzia pełny zlew gorącej wody i tabletka do zmywarki

mika

Cytat: zuzia w 29 Sty 2012, 08:46:24
ja mam ciemnoszary/czarny i boje się odbarwień
zuziak domestos jest bezbłędny jeżeli chodzi o te kamienne zlewy, ja tylko wylewam kilka kropel na gąbke, moczę, szoruję zlew i zmywam

aja

#272
Zuziak może sprawdzi sie w5  z lidla ale ten na bazie octu, dla mniecrewelka choć przez Chwile  niezle śmierdzi

marax

a czym wyczyscic metalowy ? mam takie sitko ktore zatrzymuje wieksze odpady i ono ciagle jest brazowe . co wyczyszcze to na nowo brudne za chwile .

callja

Cytat: maraxela w 29 Sty 2012, 23:43:25a czym wyczyscic metalowy ?
Albo ocet (najlepiej podgrzany) - polewasz, odczekujesz, szorujesz krótko szczotką, albo jeszcze prościej - polać ACE, chwilę odczekać, ewentualnie przetrzeć gąbką  i spłukać. Bylebyś się nie pochlapała, bo żrące paskudztwo.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /