co teraz fajnego czytacie? co ostatnio czytalyscie?

Zaczęty przez panikarola, 11 Mar 2008, 22:31:16

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

mayagaramond

Czytam - UWAGA - Faraona Prusa po niemiecku. :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

malutenka

W ogóle ostatnio mam bzika na punkcie fantasy zza wschodniej granicy, na razie żadek autor mnie nie rozczarował i aż sobie obiecałam, ze jak będę w PL to kupię sobie papierowe egzemplarze tych, których ebooki pościągałam :)
Polska fantastyka mi się coraz bardziej psuje, jak już sobie autor wyrobi nazwisko to chyba wydaje mu się, że może pisać beznadzieje, a redaktor nawet błędów nie poprawi.

magdalinska

własnie skonczyłam "Diablica w klubie kobiet"-L.F. Lee - lekka, szybko sie czyta :)
teraz zaczelam "spisek franciszkanów" J. Sacka, powiem jak skoncze, czy fajne :)

jo_miekka

Nowy tom opowiadań Woodiego Allena "Czysta anarchia".
Zabawne, ale neistety daleko im do poprzednich... Nasz Woody ma już swoje lata, cóż...

inkageo

Ja czekam na "Zmierzch", "Zaćmienie" i "Księżyc w nowiu" Stephenie Meyer, podbno rewelacja. Przyjaciółka jest zachwycona.
Imagine there is no hate

tiliam

Jestem w połowie " Echa winy" Charlotte Link  - jak na razie niezła  :yes:

http://www.empik.com/echo-winy-ksiazka,prod970108,p


podobno świetna jest książka:

"Klub mało używanych dziewic" (Szwaja) - koleżanka płakała ze śmiechu - lekka książka o kobitkach  8)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

calla

Cytat: tiliam w 12 Sie 2008, 19:11:55
podobno świetna jest książka:
"Klub mało używanych dziewic" (Szwaja) - koleżanka płakała ze śmiechu - lekka książka o kobitkach  8)

Mnie sie nie podobala ta ksiazka jak i zarowno "Dziewice do boju". Jak szybko kupilam tak szybko sprzedalam.

Za to podoba mnie sie "Trzepot skrzydel" Grocholi i "Intymna teoria wzglednosci" Wisniewskiego. I zaraz sie zabieram za "Molekuly emocji" :-)
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

vobi

Hmm... ja ostatnio, w ramach odpoczynku i chorobowego, polknelam H.Cobena "W glebi lasu" (typowy Coben - wciaga jak cholera, zakonczenie troche rozczarowuje, a po przeczytaniu... juz nie bardzo pamietam o co chodzilo  :shy:)  i J.Chmielewskiej "Rzeź bezkręgowców" - "Lesiowi" do piet nie dorasta, ale i tak musze przyznac ze Chmielewska mimo uplywu lat trzyma fason  :ok:

A teraz wrocilam do czytania przystankowo-autobusowego, i podczytuje w ten sposob "Makdonaldyzacja spoleczenstwa" G.Ritzera (kurzyla mi sie na polce od ca 3 lat, dopiero ostatnio jak robilam inwentaryzacje przypomnialam sobie ze kiedys ja dorwalam w ksiegarni...).

Aha, powoli nakrecam sie na "Jedz, modl sie i kochaj" E.Gilbert i "Wybrane zagadnienia z fizyki katastrof" M.Pessi.

inkageo

Cytat: tiliam w 12 Sie 2008, 19:11:55
podobno świetna jest książka:

"Klub mało używanych dziewic" (Szwaja) - koleżanka płakała ze śmiechu - lekka książka o kobitkach
Mi się tak średnio podobała, dosyć długo ją męczyłam, ale ujdzie :)
Imagine there is no hate

sweedee

ja czytam "Przygodę fryzjera damskiego" Mendozy (nionczka polecała)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

gdziezby

sweede i zaraz po tym wez sie koniecznie za oliwkowy labirynt i sekret hiszpanskiej pensjonarki!!!!!!!!!!!!!
Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

jusia

mendoza podobno b. fajny, ale ja jeszcze nie czytalam :(
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

jo_miekka

Mendoza jest boski! Oboje z mężem uwielbiamy i chyba wszystko już  ammy przeczytane, co po polsku wyszło..

malutenka

Cytat: tiliam w 12 Sie 2008, 19:11:55
"Klub mało używanych dziewic" (Szwaja) - koleżanka płakała ze śmiechu - lekka książka o kobitkach  8)
wolałam 'Jestem nudziarą' :)

sweedee

Cytat: gdziezby w 12 Sie 2008, 21:40:21
sweede i zaraz po tym wez sie koniecznie za oliwkowy labirynt i sekret hiszpanskiej pensjonarki!!!!!!!!!!!!!
juz czekają  :) ale przed tym "Miłość Peonii" Lisy See
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

salsa

MENDOZĘ KOCHAM:)

Wiśniewskiego szczerze nie cierpię od czasów tej durnej książki Samotności w sieci.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

fasolka1980

Ja jestem w trakcie:"Jedz, módl sie i kochaj" E.Gilbert - niezła:)

inkageo

Cytat: fasolka1980 w 13 Sie 2008, 08:46:51
Ja jestem w trakcie:"Jedz, módl sie i kochaj" E.Gilbert - niezła:)
Ja tą książkę porzuciłam w połowie  :-[
Imagine there is no hate

konwalia

ja właśnie skończyłam pottera, lubię takie odprężacze

martullek

czytam właśnie "Pokutę" Iana McEwana. ale w zwiażku z tym, że widziałam już film jakoś mi nie leży. czyta się szybko. w następnym tygodniu będę w podróży służbwej przez 3 dni, więc pewnie skończę w pociagu i zabiorę się za kolekcję Jane Austen, bo na mnie czeka.

inkageo

Cytat: martullek w 13 Sie 2008, 10:24:36
czytam właśnie "Pokutę" Iana McEwana. ale w zwiażku z tym, że widziałam już film jakoś mi nie leży. czyta się szybko. w następnym tygodniu będę w podróży służbwej przez 3 dni, więc pewnie skończę w pociagu i zabiorę się za kolekcję Jane Austen, bo na mnie czeka.
Ja wczoraj zaczęłam "Pokutę" :)
Imagine there is no hate

Kasia

Cytat: konwalia w 13 Sie 2008, 10:22:19
ja właśnie skończyłam pottera, lubię takie odprężacze


potterów wszystkich pochłonęłam  :yes:

zuzia

ja właśnie jestem w trakcie "Apelacji" Johna Grishama.
Trochę mnie rozczarowały jego ostatnie książki. Uwielbiałam i nadal uwielbiam pozycje typu "raport pelikana", "ława przysięgłych" czy "komora" ale ostatnio coś odszedł od takiego pisania i jak dla mnie to już nie było "to".
Zobaczymy jak z tą będzie.

magdarynka

#148
Cytat: salsa w 13 Sie 2008, 00:18:48


Wiśniewskiego szczerze nie cierpię od czasów tej durnej książki Samotności w sieci.
Dzieki Salsa za wypowiedzenie glosno moich uczuc do tego pana, piwko ci stawiam ja nic :piwko: A ostatnia ksiazka jaka udalo mi sie przeczytac bylo "nazywam sie czerwien" Orhana Pamuka, calkiem, calkiem :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: magdarynka15 w 13 Sie 2008, 12:31:03
Cytat: salsa w 13 Sie 2008, 00:18:48
MENDOZĘ KOCHAM:)

Wiśniewskiego szczerze nie cierpię od czasów tej durnej książki Samotności w sieci.
Dzieki Salsa za wypowiedzenie glosno moich uczuc do tego pana, piwko ci stawiam ja nic :piwko:

nienawidze tej ksiazki. Pol uniwerku sie nia zachwycalo, a jedna z lasek znala go osobiscie i chyba pracowala nad scenariuszem do filmu...Dla mnie bylo ta ksiazka u d**maryni silaca sie na filozofowanie.   :D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"