co teraz fajnego czytacie? co ostatnio czytalyscie?

Zaczęty przez panikarola, 11 Mar 2008, 22:31:16

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

panikarola

z rozrywkowych to obecnie nic, na lepsze czasy czeka Ian Rankin, Exit music.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

dragonfly

teraz czytam "Krolowe i ich kochankowie" (dostalam w prezencie, sama pewnie nie wpadla bym na to, zeby kupic), interesujace, nie powiem...;)

panikarola

a kto to napisal, dragonfly? strasznie lubie takie historyje!!!! i jakiej narodowosci te krolowe i krolowie?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

dragonfly

a napisala Eleanor Herman... na wstepie pisze 900 lat intryg, namietnosci i pasjonujacej polityki... a, wlasnie doczytalam, ze jest to kontynuacja ksiazki "W lozku z krolem"... ;)
i te krolowe to ze calego swiata sa;)

panikarola

yami :)
ksiazka o seksie, ale mozna czytac bez wyrzutow sumienia, bo to HISTORIA!!!!!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

inkageo

Ja teraz czytam "Klub mało używanych dziewic" Szwaji. W sumie nie jest zła ;) Lekka, łatwa i przyjemna ;)
Imagine there is no hate

panikarola

dragonfly, no, kurcze, mala rzecz, a cieszy :) ja chyba po to siegne (w swoim czasie, oczywiscie:))
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

malutenka


zwierzatko_mojej_mamy

malutenka - grimpow dobry? bo mi zalega na polce, a jako ze ciezki to do wanny jeszcze go nie zabralam ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mika


riannka

Właśnie skończyłam 'Gringo wśród dzikich plemion' Cejrowskiego
polecam

nionczka

Cytat: inkageo w 11 Mar 2008, 23:00:16
Ja teraz czytam "Klub mało używanych dziewic" Szwaji. W sumie nie jest zła ;) Lekka, łatwa i przyjemna ;)

Wlasnie w drugim watku o ksiazkach pytalam o te autorke. Bo nie wiem co kupic w Wawie. Warto? Chodzi o to, zebym miala cos do czytania po polsku (oprócz Strefy ;-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Ja czytam Atlas de geografía humana (lektura dla lektury) i Nanny´s Diaries (z olówkiem w reku zaznaczajc ciekawe zwroty do zapamietania). Czyli sie nie liczy bo juz to czytalam po polsku pare lat temu a teraz tylko dla poszerzenia slownictwa. Ale ostatnio jestem tak zmeczona, ze jak juz trafie do lozka z ksiazka w reku, natychmiast zasypiam.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Cytat: nionczka w 12 Mar 2008, 09:19:49
Cytat: inkageo w 11 Mar 2008, 23:00:16
Ja teraz czytam "Klub mało używanych dziewic" Szwaji. W sumie nie jest zła ;) Lekka, łatwa i przyjemna ;)

Wlasnie w drugim watku o ksiazkach pytalam o te autorke. Bo nie wiem co kupic w Wawie. Warto? Chodzi o to, zebym miala cos do czytania po polsku (oprócz Strefy ;-)
Nionczka pytałaś o Monikę Sawicką, więć się nie wypowiedziałam ;) Na pięć możliwych gwiazdek dałabym trzy, ale może dlatego, że ciągle się odrywam i gubię akcję ;) Gdyby tak usiąść raz i przeczytać to pewnie wrażenia byłyby lepsze ;)
Imagine there is no hate

nionczka

Cytat: inkageo w 12 Mar 2008, 09:41:02
Cytat: nionczka w 12 Mar 2008, 09:19:49
Cytat: inkageo w 11 Mar 2008, 23:00:16
Ja teraz czytam "Klub mało używanych dziewic" Szwaji. W sumie nie jest zła ;) Lekka, łatwa i przyjemna ;)

Wlasnie w drugim watku o ksiazkach pytalam o te autorke. Bo nie wiem co kupic w Wawie. Warto? Chodzi o to, zebym miala cos do czytania po polsku (oprócz Strefy ;-)
Nionczka pytałaś o Monikę Sawicką, więć się nie wypowiedziałam ;) Na pięć możliwych gwiazdek dałabym trzy, ale może dlatego, że ciągle się odrywam i gubię akcję ;) Gdyby tak usiąść raz i przeczytać to pewnie wrażenia byłyby lepsze ;)

A masz racje, ze pytalam o Sawicka. Ale poniewaz nie znam zadnej to sie pomylilam :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

gdziezby

Ostatnio Dolina Muminków w Listopadzie na przemian z Traktatem o łuskaniu fasoli. W kolejce Finnegans Wake.
:-)
Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

inkageo

Ja mam w kolejce "Jedz, módl się, kochaj" E. Gilbert. Już ktoś czytał? Fajna?
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

moja mama zazyczyla sobie, bo slyszala, ze super - ale nie wiem czy juz przeczytala ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mika

Gdzieżby Traktat o łuskaniu fajny??? bo się przymierzam

malutenka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 11 Mar 2008, 23:43:13
malutenka - grimpow dobry? bo mi zalega na polce, a jako ze ciezki to do wanny jeszcze go nie zabralam ;)
całkiem dobry, fajna przygodowa książka, przymierzam się do kupienia drugiej części :)

goga

Szwaja - mam jej książki - lektura na odstresowanie, nie wymagająca myślenia,typowe babskie czytadło - lekko,łatwo i przyjemnie
a aktualnie na tapecie "Historyk"- Elizabeth Kostowa
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

mayagaramond

Skoro pojawil sie Good bye lenin, to chcialam wam polecic dwie ksiazki Thomasa Brussiga:
Aleja Sloneczne (jest tez film)

Helden wie wir ale tego chyba nie ma polsku.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

tiliam

Ja polecam absolutnie wszystkie książki Chmielewskiej.
Przeczytałam już chyba wszystkie i to po kilka razy:)

zabawne, ciekawe i super się je czyta!

ostatnio wróciłam do:
Lesio
Wszystko czerwone
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

goga

ooo Chmielewska - super - mam prawie wszystkie jej książki - kiedyś uratowała mnie przed załamaniem nerwowym/depresją/okropnym dołem - do wyboru
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

brawurka

ja teraz czytam jak pisać prace magisterska:(
Ale polecam "wyznania gejszy" i "kwiat pustyni"