budowa rozpoczeta

Zaczęty przez marax, 08 Mar 2008, 20:45:48

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

Cytat: zuzia w 12 Cze 2008, 10:10:19
Cytat: magdalinska w 12 Cze 2008, 10:07:25
gorne szafki otwierane do gory - niezbyt wygodne.
wygodne, mi się to sprawdza!

ja też mam takie  - cholerstwo, które głową musze przytrzymywać jak czegoś szukam

magdalinska

ja to jestem kurdupel, wiec na pewno nie bede miala szafek otwieranych do gory ;) bede iala na bok, a uchwyty pochowane w bokach. zreszta chyba zaloze swoj wlasny, osobisty watek mieszkaniowy..... :P

zuzia

Cytat: golinda w 12 Cze 2008, 10:13:04
Cytat: zuzia w 12 Cze 2008, 10:10:19
Cytat: magdalinska w 12 Cze 2008, 10:07:25
gorne szafki otwierane do gory - niezbyt wygodne.
wygodne, mi się to sprawdza!

ja też mam takie  - cholerstwo, które głową musze przytrzymywać jak czegoś szukam

u mnie jest inaczej - otwarte trzymają się same. inaczej wywaliłabym w cholerę!

zuzia

Cytat: magdalinska w 12 Cze 2008, 10:15:07
ja to jestem kurdupel, wiec na pewno nie bede miala szafek otwieranych do gory ;) bede iala na bok, a uchwyty pochowane w bokach. zreszta chyba zaloze swoj wlasny, osobisty watek mieszkaniowy..... :P

no najwyższa pora!!!

marax

Cytat: golinda w 12 Cze 2008, 10:13:04
Cytat: zuzia w 12 Cze 2008, 10:10:19
Cytat: magdalinska w 12 Cze 2008, 10:07:25
gorne szafki otwierane do gory - niezbyt wygodne.
wygodne, mi się to sprawdza!

ja też mam takie  - cholerstwo, które głową musze przytrzymywać jak czegoś szukam

czyli co te takie spechalne zamiasy jednak tego nie trzymaja tak?

mika

no właśnie specjalne zawiasy trzymają, ale muszą być dobre. Zuziak ty masz blumy???

zuzia

Cytat: mika9983 w 12 Cze 2008, 10:52:06
no właśnie specjalne zawiasy trzymają, ale muszą być dobre. Zuziak ty masz blumy???

a co to? przyznam szczerze, że nie mam pojęcia. firma w której zamawiałam szafki zrobiła, pootwierałam wszystko, pasowało mi to przyjęłam i tyle. nie pytałam o nazwy  :-[

mika

taka firma blum robi właśnie zawiasy do szafek kuchennych, szuflady i inne takie duperele www.blum.pl

marax

a garnki gdzie zmieszcze ?? do szuflad wejda czy gdzie wy je chowacie??
podoba mi sie tern wysoki kosz cargo-wszytstko co nie musi stac w lodowce moze stac tam
http://www.allegro.pl/item379733738_cargo_maxi_biale_300_mm_super_towar_i_super_cena.html

mika

no garnki do szafek, ale np. talerze mogą być w szufladach, talerze w szufladach to generalnie najlepsze rozwiązanie jakie widziałam w kuchniach, a garnki w magic cornerze na karuzeli

zuzia

Cytat: maraxela w 12 Cze 2008, 11:18:31
a garnki gdzie zmieszcze ?? do szuflad wejda czy gdzie wy je chowacie??
podoba mi sie tern wysoki kosz cargo-wszytstko co nie musi stac w lodowce moze stac tam
http://www.allegro.pl/item379733738_cargo_maxi_biale_300_mm_super_towar_i_super_cena.html

no w odpowiednich szufladach można i garnki chować :)

marax

no ale w tej mojej kuchnie za duzo miejsca nie ma.nie mam gdzie dac tego magik cios tam-bo szafka narozna zajeta ejst rpzez zlew.no i zostaja mi w sumie 2 szafki za kuchenka i te wiszace

magdalinska

a sztucce?? a jakies woreczki, folie itp? u mnie najlepiej to lezy wlasnie w szufladkach, nie mowie ze w takich ogromnych, ale w takich normalnych :) takie 2, 3 mozesz sobie zrobic

marax

zaraz wam wkleje propozycje nr 2 przewidajaca zasuwane drzwiczki


mika

moim zdaniem układ dużo lepszy, gdzie masz okno w kuchni???

mika

aaaaaaaa już widzę, w takim razie poszłabym w L po prawej stronie jak się patrzy na ten projekt
http://picasaweb.google.pl/maraxela/Kuchnia/photo?authkey=vEQOi3QN6ZE#5210930686312946434

gdzie ma być zlew??

marax

tam z tulu jest lodowka i to cargo ale malo miejca zostaje meidzy ok 100 zm miedzy szafkami. w L poszlam po prawej stronie w pierwszym projekcie

marax

zlew ma byc w skrajnej prawej szafce .tylko ze tam ejst szafka 60 cm wiec chyba tylko pojedynczy wchodzi w gre

mika

jeśli będziesz mieć zmywarkę, a z projektu widzę że tak to zlew 60 Ci starczy. Wiem że poszłaś w L w pierwszym projekcie ale tam rozwiązania mi nie odpowiadały a tu jest lepiej tylko właśnie zliwkidowałabym tą jedną ściankę po prawej stronie i zamiast tego poszła w L, bo inaczej będzie ciasnawo

marax

hmmm ta scianka juz tam stoi :():) troche moze byc glupio jak kuchnia skonczy sie lodowka i bedzie widoczna w salonie

mika

albo w ogóle idealnym rozwiązaniem byłoby pójście w odwrócone U i przeniesienie zlewu pod okno, ale czy się da????

marax

mika ale nie rozumiem jakby to mialo wygaldac

mika

Cytat: maraxela w 12 Cze 2008, 12:06:34
hmmm ta scianka juz tam stoi :():) troche moze byc glupio jak kuchnia skonczy sie lodowka i bedzie widoczna w salonie

to nic nie szkodzi że stoi to mimo wszystk zrobiłabym tam L bo przy takim ciągu lepiej się poruszać niż manewrować między tymi szafkami z dwóch stron

marax

da sie przeniesc pod okno.te scianki po lewej stronie nie ma -mozna ja zbudowac.ja w tym 1 projekcie nie chcialam miec zlewu pod oknem bo jak nie ma scianki to on jest centralnie widoczny w salonie