wyścigi wózków - jaki kupujecie/macie?

Zaczęty przez inkageo, 26 Lut 2008, 12:28:38

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rubin04

Kto ma wózek do sprzedania? Wklejcie jaki macie, w jakim stanie, model, moze zdjecia
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

rubin, ja mam quinny buzz, 3-kołowy, siedzisko kubełkowe plus gondola
mam też bliźniaczy, jeśli kto reflektuje ;)
i dwa foteliki do sprzedania

rubin04

Golinda a to gondolka + spacerówka?


A macie jakies doswiadczenia z BABY DESIGN LUPO COMFORT 3w1 04 08 CITI SPS

cos takiego: http://allegro.pl/baby-design-lupo-comfort-3w1-04-08-citi-sps-24h-i6326433217.html

bo potrzebuję opini na plus / minus wzgledem niego
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Wózek jak wózek, w tej kategorii to pełno podobnych, tutek, rico nano, brano itd.
A fotelik to ten stary maxi cosi city czy coś nowego wypuscili?

Na plus ze nie dają swojego fotelika tylko jednak maxi cosi


zosia2007


Kasia

Sprzedałam Stokkacza, trochę żal chlip chlip ;)
z drugiej strony Maja już nie korzysta z niego jakoś szalenie a na wozidupkę ze żłobka (a często wraca na piechotę) mogę kupić coś parasolkowego :D

Angie

Kasia ale żal jest co? Mi już przykro jak pomyślę że pewnie za rok trzeba będzie na zawsze pożegnać bb lol lol

Kasia

Cytat: Angie w 02 Lis 2016, 14:40:42Mi już przykro jak pomyślę że pewnie za rok trzeba będzie na zawsze pożegnać bb   
no chyba właśnie o to chodzi lol lol lol
głup[ie  ;)

zosia2007

Cytat: Angie w 02 Lis 2016, 14:40:42
Kasia ale żal jest co? Mi już przykro jak pomyślę że pewnie za rok trzeba będzie na zawsze pożegnać bb lol lol
Angie dlatego tez zbieram się do sprzedaży mojego BB jak pies do jeża :D
nie uzywam go juz od kilku m-cy a żal sprzedawać :D ale musze się wziąc i wystawić jeszcze przed zimą

damka

gdyby Któraś powoli (nawet bardzo powoli) przymierzała sie do sprzedaży bugaboo to proszę mieć mnie na uwadze. dziękuje


zosia2007

Cytat: damka w 21 Lis 2016, 11:03:55
gdyby Któraś powoli (nawet bardzo powoli) przymierzała sie do sprzedaży bugaboo to proszę mieć mnie na uwadze. dziękuje
ja będę sprzedawać :) mam bbo cam 3

a BTW gratulacje :) który tydzień?

mika


Kasia


damka

no jest to ogromne WOW - Golinda wie ileż to trwało :) prawie 7 tydzień wiec początek. dziękuje !

Zosiu - miej mnie prosze na uwadze :)

golinda

Cytat: damka w 21 Lis 2016, 13:40:04no jest to ogromne WOW - Golinda wie ileż to trwało

cały czas Ci powtarzałam, że same modlitwy nie wystarczą. że czasem trzeba zgrzeszyć lol

wrobelek0403

#7167
Cytat: golinda w 21 Lis 2016, 13:51:59
cały czas Ci powtarzałam, że same modlitwy nie wystarczą. że czasem trzeba zgrzeszyć lol


lol lol choć z męzem to chyba nie grzech :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: wrobelek0403 w 21 Lis 2016, 13:52:45choć z męzem to chyba nie grzech

przecież damka jest po rozwodzie ;)

damka

właśnie, czyli jednak grzech zadziałał :)

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

damka

no przecież ja już drugą kiecke pokazywałam na forum :)

wrobelek0403

damka, wiem, pamietam.

tu mi jakoś umkneło.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

damka, gratulacje :) szybkiej i bezproblemowej ciąży życzę :)