wyścigi wózków - jaki kupujecie/macie?

Zaczęty przez inkageo, 26 Lut 2008, 12:28:38

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

inkageo

Przez te nasze dyskusje forumowe, więcej myślę o dziecku i chyba jestem coraz bardziej za :) Najwyżej stuninguję sobie piersi jak się zepsują ;)
Imagine there is no hate

foszek

Cytat: "inkageo"Przez te nasze dyskusje forumowe, więcej myślę o dziecku i chyba jestem coraz bardziej za
Inka, prawie spadlam z krzesla :-)

inkageo

Strefa jest wielce niebezpieczna, zaczęłam piec i gotować, zwężać staniki, zastanawiać się gdzie wstawimy łóżeczko, a mąż ogląda foteliki samochodowe ;) Cholera co będzi dalej..
Imagine there is no hate

mika

Cytat: "inkageo"Cholera co będzi dalej..

jeszcze wyjdą Ci ciastka Jo, potem to już tylko będziesz zakładać tematy typu "od jakiego wieku dajecie danonki" ;-)

inkageo

Cytat: "mika9983"
Cytat: "inkageo"Cholera co będzi dalej..

jeszcze wyjdą Ci ciastka Jo, potem to już tylko będziesz zakładać tematy typu "od jakiego wieku dajecie danonki" ;-)
To Ty nic nie wiesz? Wyszły mi w końcu te ciastka, właśnie przegryzam do kawy ostatnie sztuki :)
Imagine there is no hate

mika

Cytat: "inkageo"To Ty nic nie wiesz? Wyszły mi w końcu te ciastka, właśnie przegryzam do kawy ostatnie sztuki  

o żesz cholera :!:  :!:  :idea:  :idea:  ja pierdziele no to już armagedon, teraz posypią się ciąże porody kupki i wątki typu "co zamiast pampersów" :mrgreen:  ;-)

[ Dodano: 26-02-2008, 13:02 ]
a tak na poważnie Inka to już wybrałaś wózek dla dziecka?? :mrgreen:  ;-)  bo coś mi się wydaje że masz taki charakter jak ja (i zuziak :?: ) pod tym względem, że wszystko zaplanowane obejrzane i postanowione :mrgreen:

zuzia

Ratunkuuuuuuuuu!
że też ja mam do  czynienia z takimi ludźmi. Facet to ch..j złamany i tyle. Jest dyr. handlowym dewelopera i właśnie nas naciąga na 2000 zł bo nie chce mu sie dupy ruszyć do innej kancelarii notarialnej.

[ Dodano: 26-02-2008, 13:19 ]
Cytat: "mika9983"a tak na poważnie Inka to już wybrałaś wózek dla dziecka??   bo coś mi się wydaje że masz taki charakter jak ja (i zuziak  ) pod tym względem, że wszystko zaplanowane obejrzane i postanowione  
ja wózków ton awet jeszcze nie oglądałam, nie mówiąc o wyborze.

inkageo

Cytat: "mika9983"a tak na poważnie Inka to już wybrałaś wózek dla dziecka??   bo coś mi się wydaje że masz taki charakter jak ja (i zuziak  ) pod tym względem, że wszystko zaplanowane obejrzane i postanowione  
No jasne, stokke ;)
Imagine there is no hate

mika

Cytat: "inkageo"No jasne, stokke  

hehehehhehhe :mrgreen:

nionczka

Cytat: "mika9983"No jasne, stokke ;)

A ja sie wlasnie przestawiam na Quinny Buzz Capri albo Apple :-) 400 euro oszczednosci!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

Cytat: "nionczka"Quinny Buzz Capri albo Apple

też mi się podobają - bardziej capri ;-)

inkageo

Wrzuć fotki, może też się przerzucę ;)
Imagine there is no hate

nionczka

http://www.twoleftfeet.co.uk/acatalog/Quinny_Buzz_Capri_2007_Package_2.html

Voilà!

Apple jest zielony, ja tez wole Capri,a le na zywo nie widzialam jeszcze. Midnight tez jest OK,ale za normalny!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

mnie się jeszcze podoba juice

[ Dodano: 26-02-2008, 13:58 ]
Cytat: "nionczka"Apple jest zielony, ja tez wole Capri,a le na zywo nie widzialam jeszcze

ja widziałam dużo capri w gdańsku tam jest bardzo popularny :mrgreen:

inkageo

Super :) Ale jak się to to sprawuje na naszych nierównych chodnikach?
Imagine there is no hate

mika

Cytat: "inkageo"Super  Ale jak się to to sprawuje na naszych nierównych chodnikach?

lepiej niż inne

nionczka

Cytat: "mika9983"Super :) Ale jak się to to sprawuje na naszych nierównych chodnikach?

O to wlasnie chodzi. To terenówka. Ja chce ten wózek na moje góry:-)

[ Dodano: 26-02-2008, 14:06 ]
Mika, my znowu o wózkach a nawet w ciazy nie jestesmy!  :oops:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

Cytat: "nionczka"Mika, my znowu o wózkach a nawet w ciazy nie jestesmy!

a co tam 8-)  jak już będziemy to będzie tyyyylleeeee na głowie że może na to nie być czasu, tłumacz sobie tak, mi pomaga :mrgreen:

inkageo

I tak będziecie szybciej niż ja, więc odkupię od Was wózki i inny sprzęt ;)
Imagine there is no hate

mika


zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zuzia

Cytat: "mika9983"a co tam  jak już będziemy to będzie tyyyylleeeee na głowie że może na to nie być czasu, tłumacz sobie tak, mi pomaga  
mi się ostatnio śniło, że okazało się, że będę miała bliźniaki  :shock:

mika

Cytat: "zuzia"mi się ostatnio śniło, że okazało się, że będę miała bliźniaki  

oj Zuzia Zuzia masz już sny prorocze :-D

zuzia

Cytat: "mika9983"oj Zuzia Zuzia masz już sny prorocze  
w sumie to chciałabym mieć bliźniaki ale podobno sny sprawdzają się odwrotnie.

mayagaramond

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"moze watek wozkowy wydzielic? :>

wydziel, wydziel :)

W temacie wozka chcialam dodac, ze jestem skapiradlem ;-)  i nie kupie nowego wozka za 600€ nie mowiac juz o 1000€.

[ Dodano: 26-02-2008, 15:22 ]
Cytat: "zuzia"chciałabym mieć bliźniaki

tez bym chciala - jeden macierzynski i po sprawie  :mrgreen:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"