wyścigi wózków - jaki kupujecie/macie?

Zaczęty przez inkageo, 26 Lut 2008, 12:28:38

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

inkageo

Na allegro nówka kosztowała niedawno 2700 zł (cały zestaw chyba), to może używany tak za połowę można znaleźć..
Imagine there is no hate

nionczka

Cytat: "inkageo"2700 zł (cały zestaw chyba)

no chyba nie caly. albo nie nówka. Albo ktos zwariowal albo ukradl wózek...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Może coś pomyliłam.. Kiedyś Mika wkleiła zdjęcie tego wózka, weszłam na allegro i znalazłam, ale teraz nie ma..
Imagine there is no hate

nionczka

http://www.babychecklist.com/ProductDetails.asp?ProductCode=StokkeXplory&CartID=0

Tu jest nowy w Stanach, ceny w Europie sa podobne. wiele zalezy od dystrybutora. Niektorzy maja znizki.

Ja tez sprobuje kupic wozek uzywany, ale za pol ceny raczej nie odsprzedaja. U nas widze ogloszenia za okolo 600 euro (Stokke).

[ Dodano: 26-02-2008, 18:00 ]
Cytat: "dodaa84"wózki tyle kasy kosztują? :shock: :shock: :shock: :shock:

Tak i nie. Te wózki, o ktorych rozmawiamy sa nie tylko dobre ale rowniez dizajnerskie, stad ta cena. Mozna miec dobre, normalne wózki za o wiele mniej. Nie martw sie Dodaa. Szczegolnie jesli nie potrzebujesz malego wózka terenówki.

[ Dodano: 26-02-2008, 18:06 ]
http://www.wozkidzieciece.pl/index.php?d1=9&d2=620&d3=625&d4=2062&id=-1&p=0&x=0&p1=0&p2=0&session=bTBSuFbS&k=0&dd=2&pp=1

Ceny Quinny w PL.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Cytat: "dodaa84"moja siostra kupowała wózek niedawno, z pół roku temu. ale to nie jest jakiś wózek firmowy i chyba nie kosztował dużo, bo nic nie mówiła.
mi się wydaje, że tysiąc zł na wózek to max ile wydam, a i tak to brzmi kosmicznie :shock:
Z tego co wiem od przyjaciółek to średniej klasy zestaw kosztuje minimum 1600 zł, ale to nie jest sam wózek, tylko głęboki + spacerówka + fotelik samochodowy/nosidełko.
Ja wolałabym chyba kupić używany, który normalnie kosztuje 3000 za powiedzmy 1800 zł, niż takie średniawy za 1600 zł. Ale nie wiem czy łatwo kupić taki używany, nie robiłam researchu ;)
Imagine there is no hate

foszek

Nie wiem czy uzywany wozek to dobry pomysl. W koncu ma on z reguly 2 lata i byl caly czas w uzyciu.... A dziecko to nie ggrzeczna lalka ktora lezy caly cza i nic nie robi :-D W sumie dziwnie mi sie czyta, ze suma XXX za wozek to duzo, podczas gdy 3 tys na sukienke na jeden dzien to jest ok.  :oops:

nionczka

Roznie to bywa z tym uzywanym wozkiem bo np. gondole czesto sprzedaja kiedy nie jest juz potzrebna a wózek dalej sie uzywa jako spacerówke. Wiec mozesz kupic np. nowy wózek spacerówke a gondole odkupic uzywana (tym bardziej, ze uzywa sie jej bardzo krotko).
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"zuzia, czyli ze co?
czyli, że bliźniaków niet. Będzie 2 ale osobno.

inkageo

Cytat: "nionczka"Roznie to bywa z tym uzywanym wozkiem bo np. gondole czesto sprzedaja kiedy nie jest juz potzrebna a wózek dalej sie uzywa jako spacerówke. Wiec mozesz kupic np. nowy wózek spacerówke a gondole odkupic uzywana (tym bardziej, ze uzywa sie jej bardzo krotko).
Gondola stokke jest na allegro za 650 zł.
Imagine there is no hate

dragonfly

my bylismy w niedziele skompletowac liste prezentow,  "przez przypadek" wyladowalismy na dzieciecym pietrze...
i juz wiem, ze bede miala ten wozek....

[ Dodano: 26-02-2008, 20:38 ]
Cytat: "inkageo"
Gondola stokke jest na allegro za 650 zł.
inkageo, widze, ze Ty ekspertem juz jestes.... ;-)

Basia

u mnie ostatnio połowa koleżanek spodziewa się potomstwa! Jakiś wysyp.
I właśnie dzięki jednej z nich poznałam wózki firmy Mutsy. Nie sa niestety tanie, ale podobno super.

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

sweedee

Cytat: dodaa84 w 26 Lut 2008, 17:55:17
wózki tyle kasy kosztują?  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:
więcej niż dobry rower! :o
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

sweedee

Cytat: foszek w 26 Lut 2008, 18:23:09
Nie wiem czy uzywany wozek to dobry pomysl. W koncu ma on z reguly 2 lata i byl caly czas w uzyciu.... A dziecko to nie ggrzeczna lalka ktora lezy caly cza i nic nie robi :-D W sumie dziwnie mi sie czyta, ze suma XXX za wozek to duzo, podczas gdy 3 tys na sukienke na jeden dzien to jest ok.  :oops:
racja!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

tiliam

u mnie w rodzinie też pojawi się niedługo maleństwo, rozglądałam sięjuż zprzyszłą mamą za wózkami - i obie zgodnie stwierdziłysmy, że mutsy są najfajniejsze:)
te na 3 kółkach jakoś mi nie leżą - za bardzo wydziwne jak dla mnie.
Te mutsy mają super koła - równej wielkości i można z nimi robić cuda dosłownie:) 8)
JA TEŻ TAKI CHCE) ;D ;) :D :-[
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

Mutsy są trochę ciężkie, więc sa niepolecane osobom ktore będą musiały taszczyć wózek na ktoreś tam piętro

tiliam

Cytat: mika9983 w 14 Mar 2008, 14:54:56
Mutsy są trochę ciężkie, więc sa niepolecane osobom ktore będą musiały taszczyć wózek na ktoreś tam piętro

mika9983
a co ze sławnymi chicco ??
takie znane i drogie w sumie wózki a nikt nie poleca??
ostatnio oglądałam wąłsnie chicco - 3 w 1
gondola, spacerówka i nosidełkoi fotelik w jednym - kosztował 2490 zł..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

ja Ci powiem tak: ja woziłam chrześniaka w chicco przez 3 miesiące bo się rozklekotał i zostal oddany do reklamacji i zamiast tego szwagierka wybrala quinny dopłaciła chyba tylko jakies drobne, to było ponad 3 lata temu

tiliam

Cytat: inkageo w 26 Lut 2008, 18:42:21
Cytat: nionczkaRoznie to bywa z tym uzywanym wozkiem bo np. gondole czesto sprzedaja kiedy nie jest juz potzrebna a wózek dalej sie uzywa jako spacerówke. Wiec mozesz kupic np. nowy wózek spacerówke a gondole odkupic uzywana (tym bardziej, ze uzywa sie jej bardzo krotko).
Gondola stokke jest na allegro za 650 zł.

INKA

coś mi się widzi, że jak Ty już na allegro oglądasz dla siebie te wózki, to może niedługo rzeczywiście zaczniejsz wybierać :P:P :P 8)
o czymś nie wiemy?? :) ??? ;D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tiliam

Cytat: mika9983 w 14 Mar 2008, 15:00:02
ja Ci powiem tak: ja woziłam chrześniaka w chicco przez 3 miesiące bo się rozklekotał i zostal oddany do reklamacji i zamiast tego szwagierka wybrala quinny dopłaciła chyba tylko jakies drobne, to było ponad 3 lata temu

no właśnie mnie tpo zastanawia
bo inni znaomi to tak zachwalają swoj chicco - ze cichy, że lekki i ze w ogole super
hmm
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

nie wiem czy od tamtej pory poprawili wykonanie tych wózków ale wtedy to był straszny chłam

elizapj

wozkiem u nas zajmie sie maz:) on uwielbia dzieci oraz przenajrozniejsze trendy (czyt. trendy po polsku;)
i kiedys wspominal o http://www.bugaboo.com/, i widze, ze pisza ze sa juz w polsce
pozwole wozek wybrac mu (sprawi mu to wiele frajdy) ja sie moze odezwe co do koloru:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

foszek

Kurcze, bylam ogladac wozki tutaj w DE, za kazda czesc kaza ladnie sobie doplacac, w sumie to co mi sie mniej wiecej podobalo, kosztowalo ok 1 tys €, a nie ogladalam zadnych markowych wozkow :(

elizapj

Cytat: foszek w 14 Mar 2008, 21:33:27
Kurcze, bylam ogladac wozki tutaj w DE, za kazda czesc kaza ladnie sobie doplacac, w sumie to co mi sie mniej wiecej podobalo, kosztowalo ok 1 tys €, a nie ogladalam zadnych markowych wozkow :(

haha to prawie lepiej wlozyc na lokate malemu/malej, niech sobie za to kupi samochod za kilka lat:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Cytat: foszek w 14 Mar 2008, 21:33:27
Kurcze, bylam ogladac wozki tutaj w DE, za kazda czesc kaza ladnie sobie doplacac, w sumie to co mi sie mniej wiecej podobalo, kosztowalo ok 1 tys €, a nie ogladalam zadnych markowych wozkow :(

Kazdy wózek ma jakas marke :-)
Idz do innych sklepów w takim razie bo jets pelno swietnych wózków w Europie za okolo 600-700 euro. I za mniej tez.
Albo spytaj Mayegaramond  o strone z cenami i opisami wózków :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Cytat: elizapj w 15 Mar 2008, 17:44:11
haha to prawie lepiej wlozyc na lokate malemu/malej, niech sobie za to kupi samochod za kilka lat:)

Ty sie nie smiej bo Twoj Bugaboo jest tez cos kolo tysiaca ;-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login