wyścigi wózków - jaki kupujecie/macie?

Zaczęty przez inkageo, 26 Lut 2008, 12:28:38

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mika

Cytat: "zuzia"w sumie to chciałabym mieć bliźniaki ale podobno sny sprawdzają się odwrotnie.

będziesz miała czworaczki?? :shock:  :mrgreen:

mayagaramond

Cytat: "mika9983"zuzia napisał/a:   
w sumie to chciałabym mieć bliźniaki ale podobno sny sprawdzają się odwrotnie.   


będziesz miała czworaczki?? :shock: :mrgreen:

mika :lol:  :lol:  :lol: Prosze obiecaj, ze nie bedziesz dorabiac jako wrozka :mrgreen:  ;-)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mika

ależ maya ja chcę tylko dobrze ;-)  :mrgreen:

o widzę że tematy wydzielone to ja się biorę za wklejanie wózków :mrgreen:

zuzia

Cytat: "mika9983"zuzia napisał/a:
w sumie to chciałabym mieć bliźniaki ale podobno sny sprawdzają się odwrotnie.


będziesz miała czworaczki??  
osiołku! sny sprawdzają się odwrotnie a nie podwójnie!

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

nionczka

Cytat: "mayagaramond"W temacie wozka chcialam dodac, ze jestem skapiradlem ;-) i nie kupie nowego wozka za 600€ nie mowiac juz o 1000€.

Ja licze, ze wydam 600€ dla trojki to wyjdzie mi wózek za 200€ na glowe. Ja jestem za to skapiradlo jesli chodzi o moje ciuchy. Sa mi calkowicie obojetne i kupuje rezczy za mniej niz 9.90 €.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: "nionczka"mayagaramond napisał/a:   
W temacie wozka chcialam dodac, ze jestem skapiradlem ;-) i nie kupie nowego wozka za 600€ nie mowiac juz o 1000€.


Ja licze, ze wydam 600€ dla trojki to wyjdzie mi wózek za 200€ na glowe.

Przy trojce dzieci to juz inna kalkulacja ;-)

Cytat: "nionczka"a jestem za to skapiradlo jesli chodzi o moje ciuchy. Sa mi calkowicie obojetne i kupuje rezczy za mniej niz 9.90 €.

Ja z kolei skapie na rzeczy z ktorych pozytek bedzie przez pol roku albo mniej. Dlatego nie wydalabym majatku na ciuszki dla bobasa (kurtka skorzana za 200€ albo i wiecej), bo po 1. zaraz z tego wyrosnie, po 2. i tak  nie wie co na sobie ma  ;-)

A wozka szukalabym chyba uzywanego (w dobrym stanie oczywiscie), ale juz fotelika do samochodu nie, tu bym grosza nie zalowala i kupila nowy.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

O rany, stałam się autorką wątku w strefie dziecięcej :) Jak mąż zobaczy to wyśle mnie na obserwację do szpitala ;) ;) ;) ;)
Imagine there is no hate

nionczka

CytujJa z kolei skapie na rzeczy z ktorych pozytek bedzie przez pol roku albo mniej. Dlatego nie wydalabym majatku na ciuszki dla bobasa (kurtka skorzana za 200€ albo i wiecej), bo po 1. zaraz z tego wyrosnie, po 2. i tak nie wie co na sobie ma ;-)

A wozka szukalabym chyba uzywanego (w dobrym stanie oczywiscie), ale juz fotelika do samochodu nie, tu bym grosza nie zalowala i kupila nowy.

Ja ciuszki tez zamierzam kupowac w Kiddy´s Class (zara) , H&M  i holenderskiej Hemie, ktora odwiedzam podczas moich wizyt w Brukseli. I tez o ile sie da na wyprzedazach. W Baby Dior nie bede ubierac :-) Ale z wozkiem zaszaleje. Tym bardziej, ze mamy do domu pod górke a winda (mala na dodatek) dojezdza tylko na 6 pietro i do nas na dach trzeba sie wspinac po schodach  :-P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: "inkageo"Jak mąż zobaczy to wyśle mnie na obserwację do szpitala ;) ;) ;) ;)

tak, do szpitala, do domu bez klamek Cie wywiezie ;-)  :)  :)  :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

nionczka

Cytat: "inkageo"O rany, stałam się autorką wątku w strefie dziecięcej :)

To cos chyba znaczy... tylko co???
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Ale będziecie mnie szukać jak zniknę w niewyjaśnionych okolicznościach? ;)
Imagine there is no hate

nionczka

Cytat: "inkageo"Ale będziecie mnie szukać jak zniknę w niewyjaśnionych okolicznościach? ;)

Zglosimy na policje! Albo od razu do Interpolu!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: "nionczka"do nas na dach trzeba sie wspinac po schodach

to moze schody ruchome? ;-)  

Cytat: "nionczka"H&M

niektore ciuszki sa tam przesliczne, chyba kupie cos siostrzencowi H. :-D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Przyjrzałam się wózkowi Capri i on nie ma pod brzuszkiem tego koszyczka na zakupy i inne towary, teraz się już takich nie montuje?
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

inkageo, palety na cegly :D ales mnie rozbawila tymi "towarami" :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

nionczka

CytujPrzyjrzałam się wózkowi Capri i on nie ma pod brzuszkiem tego koszyczka na zakupy i inne towary, teraz się już takich nie montuje?

Sa inne sposoby (takie niby plecaczki na dole), ale w tych wozkach juz 10 kg ziemniaków nie przewieziesz.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"inkageo, palety na cegly :D ales mnie rozbawila tymi "towarami" :D
Bo zaraz zapytam o przyczepkę na trociny i będzie afera ;)
Imagine there is no hate

nionczka

CytujPrzyjrzałam się wózkowi Capri i on nie ma pod brzuszkiem tego koszyczka na zakupy i inne towary, teraz się już takich nie montuje?


Ty sie za bardzo nie przygladaj wózkom bo moze Ci od tego brzuch urosnac!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: "nionczka"nkageo napisał/a:   
Ale będziecie mnie szukać jak zniknę w niewyjaśnionych okolicznościach? ;)


Zglosimy na policje! Albo od razu do Interpolu!

a ja pozycze od znajomych psa tropiciela. Mam rowniez wtyki w Federalnym Urzedzie Kryminalnym ;-)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Zawsze chciałam mieć taki koszyczek, a tam por, pietruszka z metrową natką, widać że dobra gospodyni powozi wózkiem ;) Jak się schowa do plecaczka, to nie ma tego efektu..
Imagine there is no hate

nionczka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

To o tych już nie rozmawiamy? Mi się dalej podobają..
Imagine there is no hate

mary

Cytat: "inkageo"Strefa jest wielce niebezpieczna, zaczęłam piec i gotować, zwężać staniki, zastanawiać się gdzie wstawimy łóżeczko, a mąż ogląda foteliki samochodowe ;) Cholera co będzi dalej..

Podzielam Inki zdanie, to forum jest niebezpieczne ;)
Dziecko planowaliśmy wstępnie z N. za 2 lata. Aktualnie planujemy na 2009r. ;) W pracy dziś nam kier. zaproponował przejęcie działki po pani, która z końcem roku odchodzi na emeryturę, a ja od razu w głowie przeliczyłam, że już pewnie będę się zbierać na l-4 więc nie ma sensu ;)

nionczka

Cytat: "inkageo"To o tych już nie rozmawiamy? Mi się dalej podobają..

Te kosztuja 1000 euro moja droga :-(

[ Dodano: 26-02-2008, 17:50 ]
No i w tych to juz napewno nie zamontujesz koszyczka na pory i pietruche.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login