wyścigi wózków - jaki kupujecie/macie?

Zaczęty przez inkageo, 26 Lut 2008, 12:28:38

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

goga

ja mojej wnuczce kupię taki, jaki się młodym zamarzy ;)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

justynaaaa2

goga, a wnukowi nie ;) chyba że chcesz nam coś powiedzieć ;)

goga

wnukowi oczywiście też :)  ale ja mam takie wewnętrzne przekonanie, ze pierwsza będzie wnuczka :) w sumie to wszystko jedno - a kiedy to nie wiem :)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

OlaFasola

Angie, bardzo ładny.  I co ciekawe kiedyś mi się bb nie bardzo podobały,  a teraz się za każdym oglądam :D

Angie

Ola ja mam tak samo. Kiedyś uważałam że to brzydki wózek  lol lol lol

rudasekawf

#7105
Nie wiem co Angie napisała, więc odniosę się tylko do Su.

Nikt nikomu nie musi się tłumaczyć. To po pierwsze. To, że na strefie dozwolone są tylko pozytywne komentarze, to po drugie. Komentarz odcinający się od samych pochwał to zawsze kij w mrowisko. I jeśli zaglądam komuś do portfela to chyba sobie. Mnie nie byłoby stać na taki wózek, tylko się cieszyć, że czyjeś dzieci mają się o tyle lepiej :)

Napisałam, ze wózek fajny, tylko jak dla mnie nie za takie pieniądze.  Zawsze dobrze wiedzieć dlaczego ktoś kierował się wyborem takiego, a nie innego wózka. Co przekonało, skłoniło go do kupna.

tiliam

Ja tez kiedys dziwiłam sie fenomenowi bb, a teraz mi sie podobają.
Co z tego, moje drugie dziecię bedzie jeździć w x-landerze, wyboru nie ma
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zosia2007

Cytat: Angie w 21 Paź 2015, 00:06:35
Ola ja mam tak samo. Kiedyś uważałam że to brzydki wózek  lol lol lol
I ja :D
Ale szczerze przyznam, ze użytkuje go już ponad 8 M-cy i go uwielbiam :)

suegro

rudasekawf, wybacz, ale Twój post nie był w tonie neutralnego zainteresowania funkcjonalnościami. :) Był oceniający( "serio?").
A to że na strefie są dozwolone tylko pozytywne komentarze to największy urban legend ever. Co chwilę coś ktoś komuś komentuje. ;)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

suegro

Cytat: rudasekawf w 21 Paź 2015, 06:00:48Mnie nie byłoby stać na taki wózek, tylko się cieszyć, że czyjeś dzieci mają się o tyle lepiej

Dzieci?
Myślę, że dzieciom to całkiem obojętne w czym leżą. ;)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ziuta

Cytat: OlaFasola w 21 Paź 2015, 00:00:27
Angie, bardzo ładny.  I co ciekawe kiedyś mi się bb nie bardzo podobały,  a teraz się za każdym oglądam :D
o, mam to samo!

Kasia

#7111
Ruda ale ty z wózkiem tez zarzadziłaś :) nie kupilas takiego za 500zl a przecież takie tez są :P
Albo i używane za 50zl :)

No i przypomnę stary ale dla mnie dobry argument :) suknie ślubna na jeden raz kupowało sie za krocie (mniejsze lub większe) to czemu nie wydać na wozek podobnej lub dwa trzy razy większej kwoty gdy wozek jest jednak w tysiącach liczyc wiecej godzin używany. :)
No i firmowy tez mozna dobrze odsprzedać.



A ja jestem ciekawa jak z jakością takich bbo czy stokke bezposrednio od chińczyków.
A Alli dość wierna podróba stokke kosztuje ok 600zl

Btw. Nie popieram podrób, jestem po prostu ciekawa. (Chociaż moze akcesoria bym sobie przejrzała, niekoniecznie z ciekawości i niekoniecznie te logowane tylko po prostu te pasujące do wozka)

Angie

ruda ale nie pytałaś o funkcjonalności wózka, tylko oceniłaś negatywnie że wydaję taką kasę na wózek  ;)
I chyba czytamy  różne strefy, bo nie zauważyłam żeby tutaj były tylko pozytywne komentarze.

Jeśli interesują cię funkcjonalności wózka, to dla mnie szczególnie istotne jest to, że:

- jest nieporównywalnie lżejszy od innych wózków na rynku
-łatwo się składa do małych rozmiarów
-ma składaną gondolę
-ma przekładaną rączkę i siedzisko
-ma dużą i rozkładaną budkę
-lekko się prowadzi

I jest ładny :)

Jak skończę go używać, to sprzedam go zapewne bez problemu za przynajmniej połowę wartości, albo więcej.

wrobelek0403

ja jestem zachwycona bb od kilku dobrych lat, jakbym miała dziecko, to bym sobie kupiłam bb :D podoba mi sie jego "brzydota", o funkcjonalnosci powiedziano juz chyba wszystko :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

#7114
a mi wersja spacerowa bb nie przypadła do gustu i go sprzedałam. Jestem bardzo wymagająca chyba bo baby jogger też już mnie zaczyna irytować i mam ochotę na coś innego ............. Dziecko nie ma prostych pleców tylko taka pozycję lekko pochylona do tyłu. Jak teraz jest śpiwór to wszystko mi zjeżdża ..............

marax

nie wiem czy to kwestia spiwora bo nie mam org.

konwalia

Angie możesz mi napisać ile wyszło,  może by dali rabat i wysłali, brałas akcesoria jakieś? Może być priv
Młoda ma termin 6.12 a babka co miała nam sprzedać się wycofała

rudasekawf

Cytat: suegro w 21 Paź 2015, 08:14:36
Był oceniający( "serio?").
Dałam wyraz szczerego zdziwienia :)

Cytat: Kasia w 21 Paź 2015, 08:33:24
Ruda ale ty z wózkiem tez zarzadziłaś :) nie kupilas takiego za 500zl a przecież takie tez są :P
Albo i używane za 50zl :)
To prawda, zapłaciłam 1100 czy 1200zł za nowy i teraz wiem, że drugi raz bym tak nie zrobiła. Z wózka jestem bardzo zadowolona, jednak widzę, że jest sporo opcji kupna taniej. Obecnie szukam używki. Wiem, że nie każdemu odpowiada kupowanie rzeczy po kimś.
Cytat: Angie w 21 Paź 2015, 09:43:23
ruda ale nie pytałaś o funkcjonalności wózka, tylko oceniłaś negatywnie że wydaję taką kasę na wózek  ;)
I chyba czytamy  różne strefy, bo nie zauważyłam żeby tutaj były tylko pozytywne komentarze.
Większość o Waszych wyborach można było przeczytać we wcześniejszych postach, co zresztą jest przydatne przy wyborze wózka i sama z rad korzystałam.

Co do negatywnych komentarzy, to rzeczywiści się pojawiają, ale zawsze są odbierane są jako atak, lub komentowane jako nietaktowne.

Tyle w temacie.


jo_miekka

Cytat: rudasekawf w 21 Paź 2015, 13:22:17Obecnie szukam używki.

No i wróćmy do tego tematu :D
Hej hola, szukam używki!!!

aniak1211

rudasekawf,
A Cie rozumiem;)
bb bardzo mi sie podoba juz od dawna ale na nowy nie zdecydowalam sie,kupilam uzywany w dobrej cenie i jeszcze go sprzedam;)
Z drugiej strony kupno drogiego wozka wcale nie wychodzi tak drogo,sprzedaja sie pozniej w dobrych cenach:)

iksa_nl

Muszę zajrzeć do taty na strych do naszego cosmo.. Czy go po 5 latach nic nie zeżarło. Tak się nosiłam z jego sprzedażą po młodym,  że stoi do tej pory. Może będzie jak znalazł.. Ale za rok, dwa to już na pewno sprzedam ;)

iksa_nl

Muszę zajrzeć do taty na strych do naszego cosmo.. Czy go po 5 latach nic nie zeżarło. Tak się nosiłam z jego sprzedażą po młodym,  że stoi do tej pory. Może będzie jak znalazł.. Ale za rok, dwa to już na pewno sprzedam ;)

Angie


justynaaaa2

Śliczny :) na żywo ten kolor ładniejszy niż na katalogowym bo ten szary jaśniejszy

Kasia