Gdzie jedziecie z dziećmi na wakacje?

Zaczęty przez golinda, 27 Kwi 2016, 13:22:29

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

justynaaaa2

#75
Moje dziecko też na all ma wszystko co lubi najbardziej czyli jajka, ser żółty, pieczywo z masłem, parówki/kiełbaski, jogurt nat i płatki, z tego zestawu zawsze coś zje
a jak są jeszcze jakieś naleśniki/placki i owoce to już w ogóle wypas
Na obiad/kolacje też zawsze jakiś kawałek mięsa + ryż/makaron/kasza się znajdzie

a w knajpie ma ochotę na x, zanim to przyniosą to już często ochota mu mija ;)

mayagaramond

Cytat: wrobelek0403 w 10 Mar 2017, 15:13:26
a wieczorem jestesmy tak zmeczeni, brudni i smierdzący, ze po prostu nie chce nam sie isc gdziekolwiek ;)

To jak my teraz w Jordanii. Poza tym trochę nie doceniłam pustyni, a tam naprawdę nie ma nic do żarcia oprocz pity i hummusu.

A teraz marzy mi się urlop w Austrii lol, Kaiaerschmarn i knedle :)

Na zakończenie pobytu tu może wreszcie polecimy do Azji, Kambodzą, Laos. Coś takiego. Albo może Bali. Tam jest rewelacyjne jedzenie :)




"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"


mayagaramond

O ja mogę na zanzibar, mam stad blisko i animacje nam  nie potrzebne lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

tiliam

My w tym roku lecimy na Krete z tui - akurat lubimy na wyjazdach jadać w hotelu, zwłaszcza śniadania ;)
Nie znoszę gotowania na wakacjach..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


rudasekawf

Cytat: golinda w 10 Mar 2017, 09:42:19
pomyśl, ile płacimy za 5....

Przy dwóch nauczycielskich pensjach mogę zapomnieć :):) ale co tam. Chorwacja autem też będzie fajna. Cóż.

golinda

Cytat: dragonfly w 11 Mar 2017, 04:44:24
zanzibar podobno jest fajny!

na emeryturze pojedziemy ;)

poczytałam o tej Minorce. chill out, biosfera pod ochroną i pomada. podoba mi się. wreszcie cisza i spokój.
zwłaszcza pomada, czyli coś co pijamy (pewnie w dużo gorszej wersji) w letnie weekendy

magdalinska

Cytat: rudasekawf w 11 Mar 2017, 06:57:40
Przy dwóch nauczycielskich pensjach mogę zapomnieć :):) ale co tam. Chorwacja autem też będzie fajna. Cóż.
przy dwoch normalnych pensjach na naszym zadupiu tez ;)


mayagaramond

dragonfly R. chciałby pojechać, bo tam urodził się Freddy Mercury ;)

Dla mnie priorytetem jest jedzenie: grunt nie arabskie i indyjskie lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

OlaFasola

Cytat: jo_miekka w 10 Mar 2017, 15:04:19
Śniadanie tylko w domu! Jeszcze czego, żeby do knajpy na śniadanie chodzić. To musi być w piżamie na tarasie.
Zresztą my raczej jadamy jeden posiłek w knajpie - obiad, a na kolację grill na chacie. Ugotować coś od czasu do czasu też nie zawadzi.
O! to jest tylko i wyłącznie akceptowalna opcja. Dla mnie w hotelu śniadanie to największa katorga. Trzeba się ubrać, dzieci ubrać, gdzieś łazić, stolika szukać... A taras z widokiem na morze to jest marzenie :)
Teraz nawet na krótkie wypady weekendowe z dziećmi wolę wynająć mieszkanie/domek/apartament z aneksem niż hotel. Nie znoszę hotelowego ograniczenia porami posiłków. My się zawsze gdzieś szlajamy, jeździmy, wracamy późno.

mayagaramond

Uwielbiam śniadania hotelowe, ale dobre. Omlety, jajka po benedyktyńsku, sery. I to że nie musze robic zakupow, przygotowywać ani sprzatac :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

fasolka1980

mayagaramond,  ale dobrych sniadan w hotelu all tego typu jak na wakacje z dziecmi, nie uswiadczysz.

mayagaramond

fasolka1980 naprawdę?

Rzeczywiście teraz sobie przypomniałam, że raz byłam na wakacjach z HB, na Malcie i te śniadanie było rzeczywiście takie sobie.

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

Cytat: OlaFasola w 11 Mar 2017, 13:29:53Trzeba się ubrać, dzieci ubrać

tak, spodenki, koszulka, sandałki - ale mi ubieranie :D


Cytat: mayagaramond w 11 Mar 2017, 13:56:14Uwielbiam śniadania hotelowe, ale dobre.

ja też! i uświadczyłam akurat wszędzie gdzie byłam na all. pełna opcja

to najbardziej lubię ze służbowych wyjazdów - te śniadania w dobrych hotelach :)

robić samemu? never! potem sprzątać ten burdel... o nie

jusia

Jo miekka,zwierzu...to moze polecimy z Wami,chcemy gdzies gdzie cieplo,ale nie autem i samemu (nie z biura-finanse nas ograniczaja)? Co Wy na to?
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

martullek

my w tym roku kolejny raz do Chorwacji. samochodem, jeszcze dalej na południe niż ostatnio - za Makarską. nie mogę się doczekać!

sonatina

martullek,  gdzie konkretnie sie wybieracie?
My tez Chorwacja , ale nie moge sie zdecydowac gdzie:)
W zeszlym roku bylismy w okolicach Makarskiej. W tym roku jeszcze nie wiem..

martullek


elve

#95
my chcielismy do Drasnic ale nic ciekawego nie zostało, wiec padło na Brac
martullek, a w Breli to gdzie (w sensie jaki apartament)?

jusia

Martullek, sonatina nocujecie gdzies po drodze,czy jedziecie bez przerwy?
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

magdalinska

my jedziemy do Vodice. Bez noclegów, mamy tylko 200km wiecej niz nad Bałtyk, wiec spokojnie damy rade

golinda

google maps pokazuje, że autem do Zanzibaru mamy tylko 168h
autem z dziećmi przez Saharę :D

jusia

Golinda :D :D myślę,że śmigniecie bez postojów ;)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"