Gdzie jedziecie z dziećmi na wakacje?

Zaczęty przez golinda, 27 Kwi 2016, 13:22:29

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


Kasia

Cytat: dragonfly w 16 Mar 2017, 11:36:08
A ja biorę dzieci do PL, niech już maja te egzotyczne wakacje :D
prawdziwa egzotyka :)


no u nas w tym roku egzotyki nie będzie ;) mam tylko nadzieję, że ta Bułgaria w czerwcu będzie łaskawa pogodowo ;) bo to różnie może być ;)

mayagaramond

Cos mi sie wydaje, ze z dziecmi urlop w Dubaju w hotelu z Aquaparkiem moglby byc fajny i nie bylby chyba taki drogi. Bo kazdy organizowany wyjazd z Europy (z AI) jest tanszy niz bukowanie tu hotelu na weekend.

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Kasia

Cytat: mayagaramond w 16 Mar 2017, 12:02:56Cos mi sie wydaje, ze z dziecmi urlop w Dubaju w hotelu z Aquaparkiem moglby byc fajny
też mi się tak wydaje :)  mamy na uwadze, chcielibyśmy polecieć natomiast na razie nie jest to nasz zasięg budżetowy :)

dragonfly

my tez pewnie wyskoczymy, ale Heniek musi podrosnac troche, moze 2018, taki prawie czterolatek juz bedzie bardziej do ogarniecia ;)

mayagaramond

Kasia a jak wychodzi cenowo? Sprobujcie w czasie Ramadanu, w hotelach i tak podaja alk i posilki.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

dragonfly zostawisz go na tydzien w aqaparku i odbierzesz przed wylotem ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Kasia

maya, nawet nie patrzyłam ile ale jak się sortowałam po cenie (wcześniej wyklikując warunki w jakich chcielibyśmy mieszkać to nie kilku pierwszych stronach nawet nie wyskakiwało ;)

Kasia

ale będę miała na uwadze, bo i tak mamy EA na naszej liście miejsc do odwiedzenia :)

mayagaramond

Kasia aha, moze patrzcie na niemieckich stronach.

W zeszlym roku kolezanka z mezem przyjechali na tydzien (Hotel Miramar w Fujeirah) i za jedna osobe z przelotem, noclegiem i sniadaniami (chyba nie mieli HB), placili 800EUR od osoby. Ja bym musiala tyle zaplacic za dwa noclegi :padam:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Kasia

najtaniej 15tys za 7 dni ;)
no nie nasz budżet ;)

mayagaramond

Kasia hm, rzeczywiscie drogo. Za tyle kasy to sie nie oplaca.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

marax

#187
Cytat: Kasia w 16 Mar 2017, 11:29:56
a jedzenie ile was wyniesie?

my kupiliśmy wycieczkę all 4* z Aquaparkiem za niecałe 8000 :) na 10 dni

marax za ile trafiłaś bilety?

wiesz co ja biletów nie trafiałam ani zbytnio nie szukałam dałam 3000 zł za bilety. Ja mam 2 tygodnie urlopu i już dawno musiałam to zaplanować zeby pojechać więc nie czekałam na jakąs super cenę. Ja wiem że są hotele taniej ale ja nie chce jechać do słonecznego brzegu ani złotych piasków itp. Ja chce do sozopola a ten już najtanszy z all nie jest. CHciałabym się zamknąć w 10 000 ze wszystkim na 14 dni.

Kasia

Marax a tę karte wizzara masz wykupiona?

Kiedy lecicie?

elve

Cytat: Kasia w 16 Mar 2017, 11:29:56my kupiliśmy wycieczkę all 4* z Aquaparkiem za niecałe 8000 :) na 10 dni
gdzieś taka okazję upolowała? iw sezonie jedziecie?

Kasia

Elve, przed sezonem. 20-30czerwca. 
Z wezyra (oni dzievi korzystnie liczą), na wakacje pl znalaxlam.
Ogólnie mam wrazenie ze cos przedłużają first minutę w tym roku.
Ogólnie do tej kwoty mozna cos trafic w Bułgarii, cos tam tez ostatnio na Krecie znalazłam.
No zobaczymy na miejscu jak bedzie. Ja na szybko co drugi trzeci dzien na wakacje pl zaglądałam i patrzylam czy cos jest na pierwszej stronie wysortowanych po cenie

Zobaczymy czy okazja ;) bo w Bułgarii z tym roznie ;)

elve

Kasia, aaa to wszystko wyjasnia, jednak roznice w cenie przed sezonem sa spore

Kasia

15-25.08 drugi termin który nam pasuje 1tys drożej, niecałe 9tys.
Trochę drożej jest.

marax

Tak mam kartę wizz No u lecimy z Katowic wiec to tez na minus . Bułgaria podrożała o 100% w ciągu ostatnich 2 lat . W 2015 płaciliśmy za 3 osoby all 7000 ten sam hotel teraz około 14000 ....

marax

#194
My lubimy się włóczyć po restauracjach .zakladalismy ze wydamy nawet 13000 jadąc z biurem . Na razie wychodzi nam 6000 wiec myśle ze za 4000 spokojnie możemy jadac większość posiłków w restauracjach

Kasia

Wszystko strasznie podrożało przez sytuację w Egipcie, Turcji, Tunezji :(
Tak patrząc realnie to ta Bułgaria nie jest warta tych pieniędzy no ale fajnie byłoby gdzieś pojechać i mieć chociaż minimalną gwarancje pogody (chociaż akurat w Bułgarii tej pewności nie ma).

Kasia

Marax a mając tę kartę możesz kupić bilety dla całej rodziny czy dla każdego pasażera musi być osobna karta?

malutenka


Kasia

Cytat: malutenka w 17 Mar 2017, 09:12:06
marax, jak działa karta Wizzair?
jest niższa cena za bilety
jak jesteś zalogowana na wizzair (nawet bez karty) to widzisz dwie ceny, wyższa dla wszystkich, niższa dla posiadaczy karty

marax

Są dwa rodzaje kart . Pierwsza tańsza Max 2 bilety . Druga rodzinna i chyba Max 10 ale tez droższa . Co do pogody to jeździmy już któryś rok i na prawdę jest świetna. kasia musisz się przygotować ze tam sporo rzeczy będzie zamknięte bo to jeszcze u nich nie sezon .