Wiosna w szafie :)

Zaczęty przez mayagaramond, 11 Lut 2014, 10:24:13

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

:beer: :beer:

A jaką robi talię ;) Jutro założę ja do pracy i wszystkim wypadną oczy lol lol

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

suegro

Cytat: mayagaramond w 06 Mar 2014, 22:41:18
i wszystkim wypadną oczy lol lol

Jak im wypadną to wiele nie zobaczą.:D
#suchar
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

suegro najpierw zobaczą, później wypadną ;)

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

feeling.good

#128
maya, spódnica chyba fajna, tylko zdjęcie kiepskie. Pokaż lepiej na sobie.

A ja kupiłam taka sukienkę, no urzekła mnie :) Jeans w kropeczki


Norka

Śliczna, też mam dżinsową w groszki :) Ja jak na razie kupiłam tylko dżinsy i 6 lnianych koszulek :crazy:

zosia2007

feeling.good super :)
gdzie kupiłaś?

mayagaramond

#131
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"


mayagaramond

#133
Cytat: feeling.good w 07 Mar 2014, 07:40:23Jeans w kropeczki


slodka :)

Pokaz sie w niej :)

Dodany tekst: 07 Mar 2014, 09:42:54

Cytat: feeling.good w 07 Mar 2014, 09:38:30maya, super


:beer: :beer:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

ddu

maya, paskudo, a ode mnie nie chciałaś skórzanej, bo "czarnej już nie potrzebuję" :P

a ja Wam powiem, że taki DELIKATNIE migający brzuch mi się podoba ;)
latem chodziłam w takiej szeeeeerokiej szarej koszulce bardzo krótkiej, gdzie ten brzuch czasem tylko mignął
te wysokie stany i przykrótkie (a nie pod biust) bluzki są dla mnie ok

a co do ciążowych sukienek, niewiemjaka, Ty potrzebujesz na wesele?
mogę Ci pożyczyć tę: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=130867116952541&set=a.129225120450074.9720.100000877611541&type=3&theater
jedwabna, uwielbiam ją... (choć teraz ją trochę zmniejszyłam... ale gdybyś chciała, zmierzę, ile ma w brzuchu)

feeling.good

mayagaramond, mam tylko kiepskie z przymierzalni

damka

Mayu cudna, upoluj i dla mnie :)

mayagaramond

#137
Cytat: ddu w 07 Mar 2014, 09:53:45te wysokie stany i przykrótkie (a nie pod biust) bluzki są dla mnie ok


mi te sie podobaja :)

Dodany tekst: 07 Mar 2014, 11:49:12

Cytat: damka w 07 Mar 2014, 10:01:50Mayu cudna, upoluj i dla mnie


tej nie upoluje, bo byla ostatnia...

Dodany tekst: 07 Mar 2014, 11:49:32

Cytat: feeling.good w 07 Mar 2014, 09:59:47mayagaramond, mam tylko kiepskie z przymierzalni


fajnie w niej wygladasz :) Pasuje ci.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

Cytat: damka w 07 Mar 2014, 10:01:50
Mayu cudna, upoluj i dla mnie :)

chcesz czarną, skórzaną spódnicę?
ja mam, na mnie przyciasna, na Ciebie będzie w sam raz
ołówkowa, śliczna!

DianaSzulim

Jak wiosna w szafie, to tylko i wyłącznie żywe wiosenne kolory, np. żółty, zielony, niebieski, :) Od razu weselej się robi.
Przygotowania trwają ...

W końcu trochę spokoju :)


mobka

Laski, podajcie jakieś strony gdzie kupię dresowe sukienki? Nalazilam się po sklepach i nic mi się nie spodobało... (i nie chodzi mi tylko o sukienki dresowe ;D)

mayagaramond

Justynna dziękuje :)

Bluzkę uwielbiam (nie trzeba jej prasować ;))
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"


golinda

Cytat: mobka w 07 Mar 2014, 17:39:59
Laski, podajcie jakieś strony gdzie kupię dresowe sukienki? Nalazilam się po sklepach i nic mi się nie spodobało... (i nie chodzi mi tylko o sukienki dresowe ;D)
są w zarze, są też w unisono

mobka

W unisono byłam i brzydkie, zare w wola parku przebudowuja ;D


Norka

Laski, wiecie może, gdzie znajdę bawełniany trencz (beż / granat / czerwień) do połowy uda albo krótszy? Wszędzie takie do kolan i na 180 cm :/

zwierzatko_mojej_mamy

u mnie w szafie ;) bezowy ;) chetnie podrzuce albo podejdz jak bedziesz spacerowac ;P
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Norka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 08 Mar 2014, 12:38:26
u mnie w szafie ;) bezowy ;) chetnie podrzuce albo podejdz jak bedziesz spacerowac ;P
Dzięki, to zadzwonię :)