Wiosna w szafie :)

Zaczęty przez mayagaramond, 11 Lut 2014, 10:24:13

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

malutenka, szacun :bravo: efekt piekny i ten wysiłek :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

przyszła sukienka inki z asosa no i nie wiem

inkageo

A jak się w niej czujesz? :)
Imagine there is no hate

ddu

#1028
hm. w sumie dobrze :D
taka luźna jest bardzo, ale to akurat fajnie


Dodany tekst: 26 Sie 2014, 19:19:39

tylko skład kiepski, nie sprawdziłam wcześniej

salsa

Ddu jesli czujesz się z niej tak, jak wskazuje mina to nie ma sensu ;) Moim zdaniem on wyglada jakby była na Ciebie za duza, ale moze to jest taki Krój....
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

#1030
Tak, tak, to jest luźny krój! Ja ją bardzo lubię i zebrałam dużo komplementów w niej :) A skład nie przeszkadza, bo jest przewiewna i nie gniecie się.

Dodany tekst: 26 Sie 2014, 19:23:56

Ja wywinęłam bardziej rękawy. I zdecydowanie lepiej wyglądam w butach na obcasie niż w płaskich.
Imagine there is no hate

ddu

mina taka, bo kombinuję, jak nie zasłonić się telefonem i nie poruszyć, chyba z 15 tych zdjęć zrobiłam, albo nic nie było widać, bo telefon, albo bo poruszone :D

nie wiem, jak wy takie ładne zdjęcia sobie umiecie robić

inkageo

Ddu bo jasno musi być, dobre światło. I bliżej lustra stań.
Imagine there is no hate

salsa

to jesli ma byc taka luźna a Ty się dobrze czujesz no to nie widze problemu bo sama sukienka bardzo ładna :) ale Inka ma rację - z obcasami trzeba ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

#1034
I spróbuj wywinąć rękawy, ja sobie nitką w dwóch miejscach złapałam żeby się nie odwijały.

Dodany tekst: 26 Sie 2014, 19:29:25

Ona ma fajne te kieszenie, proste i ciekawy krój :) No i grosze kosztowała ;)
Imagine there is no hate

justynaaaa2

moja też przyszła, spoko jest :) nie ma może wielkiego wow (zwłaszcza że ja raczej nieobcasowa) ale bardzo wygodna, nic nie opina, do pracy super się nada :)

callja

Swoją drogą, chyba trzeba będzie zakładać wątek jesienny ://

ddu, ładnie IMHO wyglądasz w tej sukience, choć rzeczywiście jest ona z tych zdecydowanie oversize.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

wrobelek0403

dostałam pare groszy w domu i nie wiem, co sobie kupic ;D za duzo bym chciała, na wszystko nie starczy :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

ja w niej wyglądam ok szkoda że na mnie nie jest over size. Ile to jeszcze potrwa bo jestem niecierpiwa - tz chudnięcie po porodzie. Już mi zeszło 8 kg jeszcze do wagi sprzed ciąży z 2-3 kg zostały. Najgorszy jest ten brzuch czy on się jeszcze zmiejszy ..........?

justynaaaa2

marax po pierwszej ci się zmniejszył to i teraz się zmniejszy  ;)
wagą bym się nie sugerowała, bo jednak zupełnie inaczej ciało wygląda i inaczej się wszystko rozkłada


marax

musze jakos cwiczyc brzuch ale jeszcze za wczesnie po cc

ddu

Włożyłam szpile i jest super !

inka, piwo !

inkageo

Imagine there is no hate

mayagaramond

#1043
U mnie jeszcze wiosna ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"


ddu

#1045
Maya, świetnie!
chętnie przejęła bym cały zestaw ;)

Dodany tekst: 27 Wrz 2014, 15:26:22

No. Może oprócz butów bym przejęła;)

mayagaramond

 ddu haha, to te czarne.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

ddu

o matko, żadnych nie chcę :D :D :D
ale fakt, czarnych chyba najbardziej

oglądałam wczoraj podobną spódnicę w massimo dutti, ale te ich ceny są przegięte. to jednak sieciówka...

mobka


mayagaramond

#1049
mobka dziękuję :)

Jeszcze chciałabym takie beżowe, ale nigdzie już nie ma.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"