Wiosna w szafie :)

Zaczęty przez mayagaramond, 11 Lut 2014, 10:24:13

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ddu


mobka

Ddu patrzyłam, ale podobały mi się takie za 1200 ;)

konwalia

Wczoraj kupiłam biala i jagodowa koszulę, spódnice dżinsowa i sukienkę dla Duski, razem zawrotne 65zl ;)

ddu

Cytat: mobka w 08 Mar 2014, 18:35:39
Ddu patrzyłam, ale podobały mi się takie za 1200 ;)

ło, to nieźle :D

moja ulubiona w insomni kosztuje 160 , ale i tak jej ciągle nie kupiłam...
mam za to szarą z zary i szarą z cottonfielda - kupiłam za grosze na wyprzedaży

konwalia

jackpota i cotyonfielda trzeba kupować, bo za chwile niestety nie będzie, a szkoda

callja

Poszalałam dziś :)
Bonifikaty na dzień kobiet skusiły, spodnie w Tally Weijl -25%, to mam dzięki temu ładne dżinsowe rurki ;) A w resztkach powyprzedażowych Carry wyłowiłam ciekawe sztruksy.
Do jutra w Mohito jest obniżka na całą kolekcję (też -25%), jeden fason spodni mnie zachwycił, ale w 34 nie dopięłam zamka :zly: Ekspedientka przyniosła mi ciut inny fason w rozmiarze 36, niby wszystko super, obwody ok, ino stan za krótki :// Myślałam, że szew rozetnie mi przewężenie między pośladkami, tak się wrzynał :crazy:
Zastanawiam się nad sprawdzeniem pierwotnego fasonu w innym sklepie - w żadnym innym Mohito we Wro nie mają już rozmiaru 36. Potrzebuję elegantszych spodni do żakietu...

Aha, pochwalę się, że zupełnym przypadkiem dorwałam wczoraj ciekawą tunikę w... Calzedonii, przeceniona ze 170 zł na 13!! Fason specyficzny, więc na razie myślę nad resztą stylizacji ok lol
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

Justynna

#156
W ramach wiosennych zakupów kupiłam: różową koszulę w Zarze, sukienkę w indiańskie wzory z Reserved i granatowe balerinki :)

http://www.reserved.com/pl/pl/woman/all/dresses/y6869-mlc/patterned-dress
http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/koszule/koszule/koszula-z-%C5%82%C4%85czonych-materia%C5%82%C3%B3w-c401033p1747032.html

Dodany tekst: pon, 10 mar 2014, 11:04:22

Chciałam jeszcze białą, elegancką bluzkę z Mohito, ale nie było mojego rozmiaru  :zly:


margareta


szelma

Odkąd Kasia Tusk lansuje Fanfaronadę, to się cenią za kiecki ;) Moja kosztowała 250 zł...
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

ddu


magdalinska

#161
kupiłam ostatnio bluzke http://www.mohito.com/pl/pl/collection/all/blouses-2/ka130-76x/basic-blouse piekny kolor na zywo
i spodnice http://www.mohito.com/pl/pl/collection/all/skirts-1/kh098-42x/skirt-with-pleats
wahałam sie, czy nie oddac spodnicy, dzisiaj zrobiła furore w pracy wiec chyba dobrze ze zostawiłam

Dodany tekst: 10 Mar 2014, 17:09:09

w przyszłym miesiacu musze kupic 2pary butów i jakies sandały do sukienek na lato, musze, bo nie mam w czym chodzic

ddu

mobka, nie mogłam sobie przypomnieć nazwy, tu widziałam na żywo dresowe kiecki i były super: https://www.facebook.com/pages/Lakola/431065423635793

szelma

#163
Moje wiosenne paski upolowane na zimowej wyprzedaży za 5 euro :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

ddu


szelma

#165
Oczywiście :)

Dodany tekst: 12 Mar 2014, 09:20:51

Chciałam zrobić fotę całości, ale rano ciemno jest i wyszło zamazane, więc nie wstawiam.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

Justynna

Cytat: szelma w 12 Mar 2014, 08:20:13Moje wiosenne paski upolowane na zimowej wyprzedaży za 5 euro Cheesy
Świetne! Paski i spódnica :)

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"


szelma

Dzięki wszystkim :champaign:

Zamazana fota z mojego pogrubiającego lustra :D (serio pogrubia - ale mu wybaczam, bo ładne jest :D )

doda, kieca z Pakamery - Fanfaronada się artysta zowie ;)
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

fasolka1980


szelma

Dzięki :) Lubię ją bardzo :) Na focie jest przyklepana, bo wyjęta z szafy, ale można jej trochę objętość zwiększyć jeszcze ;)
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

justynaaaa2

szelma super :) fajna ta spódnica  :thumbup:

gdzie są jakieś fajne płaszcze/kurtki takie wiosenne, przejściowe? wszystkie mam stare, muszę się ich pozbyć
przy takiej pogodzie chodzę w puchowym płaszczu z futerkowym kołnierzem, jak debil  :crazy:

dragonfly

Szelma - swietne paski i jeszcze fajniejsza kiecka! Z ilu ona jest warstw, 4 czy 6?

jusia

Szelma,ale mi się podobasz ;)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"