Wiosna w szafie :)

Zaczęty przez mayagaramond, 11 Lut 2014, 10:24:13

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szelma

Jeju, jeju, jak mi miło :D Dzięki! :champaign:

dragon, spódnica ma podszewkę i 3 warstwy tiulu (ale nie wszystkie 3 są pełnej długości).
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

konwalia

Szelma świetna spódnica! Paski super i całość :)

dragonfly

Cytat: szelma w 13 Mar 2014, 08:03:10

dragon, spódnica ma podszewkę i 3 warstwy tiulu (ale nie wszystkie 3 są pełnej długości).
dzieki :) ogladalam je na tej fanfaronadzie wlasnie, 6 warstw pewnie bardziej "puchate" jest?

szelma

Zapewne. Może to jakiś nowy model więcejwarstwowy ;)
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!


mayagaramond

Jest też wersja light i ona na 4 warstwy.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

justynaaaa2

kurde no fajne te spódnice :) może nawet bym się skusiła, ale wolałabym najpierw gdzieś przymierzyć stacjonarnie, bo nie wiem czy moim wzroście efekt nie byłby śmieszny ;D

fasolka1980

piękne są, zastanawiam się tylko, gdzie mogłabym w nich chodzić. Chyba tylko na imprezy, a z tymi ostatnio słabo.

zosia2007

justa jak znajdziesz stacjonarnie daj znać, bo tez mi sie podobają a mam podobne obawy :D

szelma

Cytat: fasolka1980 w 13 Mar 2014, 10:17:51zastanawiam się tylko, gdzie mogłabym w nich chodzić. Chyba tylko na imprezy, a z tymi ostatnio słabo

Ja na co dzień w tiulach pomykam :D Mam w sumie 3 tiulowe kiece, każda trochę inna.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

justynaaaa2

no ja na szczęście do pracy mogłabym iść tylko kolor musiałby być jakiś stonowany

szlema jakie buty do niej zakładasz? przejrzałam sobie trochę zdjęć w necie i stwierdzam, że bardziej mi się podoba z płaskimi butami niż obcasami

zośka dam znać :)

szelma

justynaaaa2, płaskie. Obcasy to ja noszę raz na ruski rok - za dużo na piechotę chodzę.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

justynaaaa2

tylko ty wysoka jesteś, więc inaczej :)
zamówię chyba jakąś na allegro na próbę, jak się okaże że jest spoko to zafunduję sobie taką porządną :)

golinda

Cytat: justynaaaa2 w 13 Mar 2014, 10:22:46no ja na szczęście do pracy mogłabym iść tylko kolor musiałby być jakiś stonowany

czy ty pracujesz tam, gdzie dotychczas? ;)

justynaaaa2

Cytat: golinda w 13 Mar 2014, 18:39:01
czy ty pracujesz tam, gdzie dotychczas? ;)

tak, tylko robię co innego ;)
siedzę zamknięta w pokoju i nikt mnie nie ogląda :D

nionczka

szelma masz absolutnie boską fryzurkę. i te paseczki do niej miodzio
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


fasolka1980

o fajny, jak kiedys będę miała czas to podjadę do stradivariusa.

konwalia


niewiemjaka

#194
Konwalia mialam kiedyś taka koszule, tzn jeszcze ciemniejszy kolor, uwielbialam ja ciekawe gdzie jest :knuje:
natomiast nie wiem czy bym sie pokusila na sukienkę, tzn wygląda zajebiscie, ale tez sie to latwiej mnie, chodzisz w ogóle w takich kolorach??

konwalia

kubie taki kolor, choć najbardziej chciałabym taką morską

Norka

Konwalia, ja jestem prawie porcelanowa a mam sporo bordowych rzeczy. Najłatwiej chyba dopasować odcień czerwieni do naturalnego koloru ust - jak pasuje tam to i do karnacji.

golinda

Cytat: Norka w 14 Mar 2014, 19:19:13
Konwalia, ja jestem prawie porcelanowa a mam sporo bordowych rzeczy. Najłatwiej chyba dopasować odcień czerwieni do naturalnego koloru ust - jak pasuje tam to i do karnacji.

widziałaś trencz? chyba Ty szukałaś, prawda? :)

Norka

Cytat: golinda w 14 Mar 2014, 19:39:01
widziałaś trencz? chyba Ty szukałaś, prawda? :)
Tak, dzięki :beer: W weekend się wybieram przymierzyć, bo bardzo ładny.