Rudaskowe cztery ściany

Zaczęty przez rudasekawf, 04 Gru 2011, 06:47:22

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

zwierzatko_mojej_mamy ale to do mnie?? :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

rudasekawf

#377
Mam jedną taką szafkę z tymi książkami. drugie zdjęcie specjalnie jak przychodzi teściowa ;)

Dodany tekst: 07 Lut 2012, 14:48:54

Resztę książek podczas przeprowadzki oddałam do biblioteki :(

margareta

Rozumiem, że tak po to, żeby Biblię wyeksponować :)

nionczka

#379
A albumy ze zdjęciami macie?

Dodany tekst: 07 Lut 2012, 14:51:01

Płyty? DVD?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rudasekawf

#380
Cytat: nionczka w 07 Lut 2012, 14:50:45A albumy ze zdjęciami macie?
Dodany tekst: Dzisiaj o 02:51:01 Płyty? DVD?
Niet. Jedyne płyty jakie mamy to 10 sezonów Friends. Zarówno M. jak i mnie nie podobają się strasznie stosy płyt, dlatego nie posiadamy niczego w tym stylu.

Mogę poukładać co najwyżej moje kserówki ze studiów :zly:

Dodany tekst: 07 Lut 2012, 14:59:02

Cytat: margareta w 07 Lut 2012, 14:50:18Rozumiem, że tak po to, żeby Biblię wyeksponować
dokładnie, dokładnie :) ale wyszło na jednym zdjęciu biblia i skarbczyk, nawet nie wiedziałam, że taka święta jestem

wrobelek0403

rudasek, to postaw 3 grube swiece, zdjecia w ramkach albo jakis fajny zegar, ale te filizanki schowaj. :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


kamu2

Też pomyślałam o świecach.
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

rudasekawf

Cytat: rudasekawf w 06 Lut 2012, 22:36:11
mam jedną narzutę, kupiłam w brw, podoba mi się bardzo, ale po przemalowaniu pokoju nie pasuje mi kolorstycznie, poszukam zdjęcia.
Cytat: inkageo w 06 Lut 2012, 20:00:05
Rudasku a jaką narzutę na łóżko planujesz?
Ja kupiłam przyjaciółce taką i bardzo fajnie wygląda:
http://www.andropol.eu/?lang=pl&action=sklep&idm=1&ids=3&idss=3
Antina
Tylko po praniu trochę się jej skurczyła..
na prawdę ładna :) muszę się na coś zdecydować, bo na razie na łóżku leży koc

wrobelek0403

rudasek, narzuca b. ładna, tylko chyba nie bardzo kolor. ona jest szara czy niebieska??


a moze po prostu kup jakas pasujaca posciel i nie uzywaj narzuty :knuje:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Rudasku ona zdecydowania za ciemna.. Ta którą wkleiłam by pasowała i jasna powinna być, kremowa :)
Imagine there is no hate

rudasekawf

#387
Cytat: inkageo w 07 Lut 2012, 17:23:27Rudasku ona zdecydowania za ciemna.. Ta którą wkleiłam by pasowała i jasna powinna być, kremowa Smiley
zgadzam się w 100%, że powinna być jasna. Myślicie, że kremowa przy białych firankach? Nie będzie wyglądała jak brudna :P?

Dodany tekst: 07 Lut 2012, 20:39:07

Cytat: wrobelek0403 w 07 Lut 2012, 16:12:00udasek, narzuca b. ładna, tylko chyba nie bardzo kolor. ona jest szara czy niebieska??
ciężko powiedzieć taki srebrno fioletowy, tyle, że fioletowy wchodzący w niebieski, a M. przemalował pokój na fioletowy przechodzący w bordo czy coś w tym stylu

inkageo

Biały będzie się gryzł.. Kolor drewna na łóżku i podłodze jest ciepły  :hmm:
Imagine there is no hate

nionczka

W Jysku mają ładną narzutę, kremowo-beżowe pasy, bez połysku. zobacz sobie.
Moim zdaniem pasowałaby u Ciebie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rudasekawf

Cytat: nionczka w 08 Lut 2012, 12:58:26W Jysku mają ładną narzutę, kremowo-beżowe pasy, bez połysku. zobacz sobie.
Moim zdaniem pasowałaby u Ciebie
Oooo dzięki dzięki za info ;) na na pewno zajrzę.

inkageo

#391
A może gładka jednokolorowa jasna wykładzina w sypialni? Bardzo przyjemnie boso po takiej chodzić, nie stuka się, sierściuchów nie macie, więc czysto będzie, no i łóżko będzie ładnie wyeksponowane na gładkim tle :)

Dodany tekst: 08 Lut 2012, 15:51:56

http://www.komfort.pl/produkt,3836702,1205612490,130839,13505,3,,13505
Imagine there is no hate

rudasekawf

Do salonu kupiłam dywan, bo zimno w stopy było jak się siedziało.

wrobelek0403

rudasekawf fajny kolor, pasuje do podłogi :) Moze zasłony tez dobierzesz w podobnym odcieniu??
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rudasekawf

Cytat: wrobelek0403 w 10 Lut 2012, 16:04:17
rudasekawf fajny kolor, pasuje do podłogi :) Moze zasłony tez dobierzesz w podobnym odcieniu??
Wiszą firany w kolorze ecrue, dobrze komponują się z dywanem :) świeci mi słońce w okno i nie mogę zrobić zdjęcia na razie, jutro wrzucę :)

zosia2007

fajny dywam :)
mam bardzo podobny w salonie, zeby mlodemu w dupke nie bylo zimno ;)

malybob

Fajny dywan, to jest shaggy? Jak sie sprawuje w sensie brudzenia/czyszczenia?

zuzia


zosia2007

Cytat: malybob w 11 Lut 2012, 22:28:25
Fajny dywan, to jest shaggy? Jak sie sprawuje w sensie brudzenia/czyszczenia?
u mnie dobrze mimo malego dziecka ;)
odkurza tez sie dobrze, prac jeszcze go nei pralam ale wydaje mi sie ze narazie nie ma potrzeby

rudasekawf

Cytat: malybob w 11 Lut 2012, 22:28:25Fajny dywan, to jest shaggy? Jak sie sprawuje w sensie brudzenia/czyszczenia?
tak, shaggy ten o średnim włosie. Użytkuje się na razie bardzo dobrze, nie widać na nim żadnych okruszków itd. odkurzanie zero problemu, nie wiem jeszcze jak z czyszczeniem jeśli coś się wyleje. Imprezę jedną przeżył i wyglądał świetnie :)