jaki telefon polecacie?

Zaczęty przez brawurka, 12 Lis 2010, 19:40:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


Kasia

Cytat: inkageo w 08 Sie 2018, 13:08:24Zwierzu a nie lepiej żeby mama jednak kupiła porządnego markowego smartfona żeby się nie zrazić na wstępie?
ale to jest porządny markowy telefon :)
tylko, że marka nierozleklamowana na całym swiecie. To nie jest chiński nołnajmowy bubel ;)

inkageo

Imagine there is no hate

malutenka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 08 Sie 2018, 10:41:59
patrzę na ten filmik od Callji ;)

Asus Zenfone 3 

Motorola Moto G5 Plus

Xiaomi Mi A1

Huawei P Smart

Honor 9 Lite

Xiaomi Redmi Note 4

coś z tego ma sens?

motorola zawsze ma sens! Motorola foreva lol

mobka

Malutenka, też mam wielki sentyment. Ale! Zwierzątko ja mogę wziąć telefon teraz, bo chyba przedłużę abo, a telefonu nie potrzebuję, mogę sprzedać. Tylko jeszcze nie wiem, co mogę wziąć. Jakbyś była takim dealem zainteresowana, to daj znać, zobaczę, co mam na liście i pogadamy o cenie. Tylko muszę do roboty wrócić.

zwierzatko_mojej_mamy

mobka, jasne, to pisz, co tam masz ciekawego w normalnej cenie ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

jusia

Mój szwagier sprzedaje telefony  i też mówił, że Xaomi ok...oczywiście na aliexpres taniej, ale bez gwarancji
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

konwalia

#982
A jakiś smartwach z sim dla dziecka zamiast telefonu?  Niekoniecznie drogi ;)

konwalia

#983
Czy któraś ma Note 9 lub Apple xr? Na co dzień nie korzystam z kompa, wszystko robię w telefonie. Mam teraz s8+ i zastanawiam się czy zmieniać

karpecik

#984
ups podwójna :-)

karpecik

Ja polecam zdecydowanie Huawei P20 Lite. Stosunek cena/jakość rewelacyjny i z pewnością dla wielu jest to wymarzony kandydat na telefon roku. nie dziwię się bo za niską cenę dostaje się naprawdę solidny sprzęt.

konwalia

Super przydatna opinia, nie ma co  lol
Ja pytam o tel innej klasy, ty reklamujesz co akurat chcesz.

konwalia

Gdzie kupujecie etui?  Bo szkło raczej odpuszczę,  poprzednie się odkleilo...

wrobelek0403

konwalia, P sobie ostatnio kupil fajne z drewnianym wzorem w Avenidzie. Na parterze przy Bliklem jest taki sklep z dodatkami do telefonow i laptopow.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

#989
No cóż, ja na Ali Express :D

konwalia

Tylko mam nowy tel, zanim dojdzie z Ali,  to go porysuję

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Kupuje na Allegro. Etui i szybkę.

OlaFasola

Korzysta któraś z virgin mobile? Zastanawiam się nad zmiana, bo za 3 numery chcą 55pln brutto. Rozmowy bez limitu, 20Gb w pl i 5Gb w UE. Tylko nie wiem jak z zasięgiem i ogólną obsługa.

Kasia

Korzystam i jestem bardzo zadowolona.
Minus to brak mmsów.

OlaFasola

Kasia, Dzięki! Ale jak to brak mmsow? Nie mają wcale takiej usługi?

wrobelek0403

Cytat: OlaFasola w 12 Mar 2019, 22:55:32
Kasia, Dzięki! Ale jak to brak mmsow? Nie mają wcale takiej usługi?
Jestem w szoku.

Ola, my mamy Nju. Place jakies grosze - 28 zl za siebie. Zdaje sie ze maja promocje dla dwojga i wtedy jest jeszcze taniej. Mam wszystko, w tym 2 GB.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

OlaFasola

wrobelek0403, dziękuję. No właśnie wróciłam do oferty i tam są mmsy.

Kasia

Cytat: OlaFasola w 12 Mar 2019, 22:55:32
Kasia, Dzięki! Ale jak to brak mmsow? Nie mają wcale takiej usługi?
Tak, nie mają w ogóle mmsów :)
mega to dziwne i deko upierdliwe jak masz kogoś kto nie ma Messengera a chcesz mu zdjęcie wysłać ;)

są jakieś porównywalne oferty, nju na pewno ma coś porównywalnego.
Są jeszcze całkiem nieznani wirtualni operatorzy, oni często mają porównywalne lub lepsze oferty (tylko ja ich teraz nie pamiętam z nazwy).

Kasia


Cytat: OlaFasola w 13 Mar 2019, 06:44:24No właśnie wróciłam do oferty i tam są mmsy.
w Virgin?

Może coś ostatnio zmienili, bardzo ostatnio .....