jaki telefon polecacie?

Zaczęty przez brawurka, 12 Lis 2010, 19:40:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Tam była cena w dolarach i przeliczone na 2000 zł, ale bez informacji którego konkretnie modelu dotyczy.
Imagine there is no hate

callja

Cóż, pozostaje poczekać i zobaczyć, czy & kiedy da się go dorwać w Polsze ;)
Ale skoro ma to być coś rozsądnego, to, chyba warto rozważyć, mnie telefony służą po kilka lat (ukochaną Nokię zajeżdżałam chyba 5 lat) - chyba nie lubię zmian ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

malutenka

Cytat: callja w 08 Mar 2018, 01:35:01d Lenovo Zenfone Z
Zensone od Asusa jest. Od Lenovo są Motorole teraz - z resztą jestem wielką fanką i polecam. Cena, wnętrze i zewnętrze spoko!

mobka

Malutenka, bo ty masz motorole z najlepszym aparatem jaki do tej pory miałam. Teraz mam wypasiona Xperia xz premium a aparat jest do dupy ;)
Jakbym brała bez abonamentu to bym wzięła xiaomi.


zosia2007

Cytat: rudasekawf w 04 Kwi 2018, 11:59:23
Hej. Ma któraś jakieś doświadczenia z iPhone 6s plus? 
lepszy niż 6, tzn poprawiona 6. bierz w ciemno ;)

callja

Tak sobie dziś oglądałam i teraz dumam...
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

karpecik

Dla mnie najlepszy telefon to zdecydowanie Samsung Galaxy S9 Plus. Z tak dobrego nie korzystałam jeszcze nigdy. Kilka miesięcy temu, jak przedłużałam umowę w Play, to właśnie się nad nim zastanawiałam i przyznam się, że podjęłam bardzo dobrą decyzję. Klasa sama w sobie.

Kasia

karpecik,
Cytat: karpecik w 09 Maj 2018, 09:17:57
Dla mnie najlepszy telefon to zdecydowanie Samsung Galaxy S9 Plus. Z tak dobrego nie korzystałam jeszcze nigdy. Kilka miesięcy temu, jak przedłużałam umowę w Play, to właśnie się nad nim zastanawiałam i przyznam się, że podjęłam bardzo dobrą decyzję. Klasa sama w sobie.

Tak? a to bardzo ciekawe, bo w pażdzierniku 2017 dostałaś ofertę na Lg G6 a w styczniu 2018 na LG G5.
To co dostałaś kilka miesięcy temu? Szajsunga?


Cytat: karpecik w 05 Sty 2018, 15:43:44
Polecam Ci jakiegoś LG, fajne telefony. Sama wzięłam sobie LG G5 w Playu, jestem zadowolona - robi bardzo dobre zdjęcia, ma Androida i naprawdę dobrze leży w dłoni.

Cytat: karpecik w 09 Paź 2017, 08:22:05
Ja miałam Huaweia, ale zmieniłam teraz na LG G6, dostałam bardzo dobrą ofertę w Play przy przedłużeniu umowy i aż głupio było nie skorzystać. Normalnie 1000 zł, udało mi się zejść na prawie połowę tej kwoty. A telefon jest naprawdę ekstra!

wrobelek0403

Kasia, nie chcesz zmienic pracy na blizsza mojej???? :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82


Kasia

jak akta byłyby zdigitalizowane i solidnie oprogramowane to mogłabym przemyśleć :)

wrobelek0403

Kasia, piesn przyszlosci :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia


callja

Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

marax

potrzebuje tel dla Laury co powiecie na samsung j5

magdalinska

ja mam j5, dla mnie jest ok, ale ja nie jestem wymagająca ;)

Kasia

J7 czy a3?
Jakies za i przeciw?
Zielona jestem w szajsungach.

damka

ja mam a7 sprzed 2 lat. Nie polecam bo się ciągle system zawiesza i resetuje. Nie wiem czy a3 ma podobnie.

Kasia

A3 to niższy model niz a7

Seria A jest wyższa od serii J.

Kurczę, martwi mnie to wieszanie w Samsungach :knuje:

malutenka

Kasia, dla mnie wadą w Samsungach w ogóle była : masa nikomu niepotrzebnych aplikacji z którymi nic się nie dało zrobić oraz porzucanie modelu bez dostępnych aktualizacji systemu. Mój K-zoom ma do dzisiaj Kitkata.

marlen_ka

Ja odradzam j5. Miałam przez chwilę i generalnie wieszal się mi ciągle. Mam wrażenie że ostatnio Samsungi w ogóle tracą jakościowo w porównaniu np do Huawei

marlen_ka

Dla porównania miałam też Huawei 8 i jak dla mnie o wiele lepszy a cenowo chyba podobnie. Teraz Liliana go używa i nie zgłasza jakichkolwiek problemow

zuzia

Cytat: Kasia w 18 Maj 2018, 19:50:49Kurczę, martwi mnie to wieszanie w Samsungach :knuje:
Kasia, ja mam służbowego A3 i nie zauważyłam jakiego masowego wieszania się.

Angie

Ja od wielu lat samsungi i nie wiesza mi się chyba w ogóle. Nie zarejestrowałam tego faktu.
Tylko tak jak pisałam ja ma s.