wyprawka dla malucha - koszty

Zaczęty przez zosia2007, 06 Lis 2009, 13:40:43

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zosia2007

Cytat: mobka w 22 Wrz 2010, 10:10:26
Szukam odpowiedniego watku i znalezc nie moge - znalazlam b. ladne kocyki, pieluchy, okrycia kapielowe http://allegro.pl/listing.php/search?string=bobas&us_id=15650321&country=1 Nie wiem czy sie nie skusze na kocyk jakis :D
Paweł dostał kocyk z tej firmy, jest sliczny, mieciutki, dwustronny, no swietny :)
polecam

mobka

No i co wy robicie, no kupie, choc nie mam potrzeby ;) W sumie moze mala potrzebe mam, bo mam tylko 3 kocyki ;) A moj sikaczo ulewacz dosc skutecznie je "zalatwia" ;)

magdalinska


ziuta

My mamy aż 3 z tej firmy :blush: W tym dwa dwustronne.
Mały je uwielbia. A teraz zaczyna się interesować tymi wystającymi tasiemkami - fajne to, bo można dziecko chwilę zająć jak nie ma żadnej zabawki pod ręką. No i faktycznie milutkie są. A, i jeszcze szybko schną.

nionczka

Cytat: talula w 22 Wrz 2010, 12:00:31Czy sliniaczki są potrzebne dla malucha? takie z materiału..
Irene uzywala od 3 mca bo starsznie sie slinila i inaczej musialabym ja ciagle przebierac a na ulicy trudno bylo.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

laoCze

W temacie wyprawki nie może zabraknąć laktatora. Polecam sprawdzoną firmę, która nie zawiedzie cię w najmniej nieoczekiwanym momencie https://www.lansinoh.pl/. Bardzo fajna propozycja dla mamy i dziecka. Butelkę dobierzesz ze smoczkiem imitującym pierś mamy, z systemem antykolkowym. Polecam zdecydować się również na lanolinę, która stosowana od początku okresu karmienia uchroni przed pękaniem sutków, co jest niesamowicie bolesne.

fasolka1980

heja,

ma ktoś może na sprzedaż nosidlo ergonomiczne? albo możecie polecić coś sensownego? Chcę siostrze kupić, już się nie orientuje co jest dobre.

Kasia

Tula jest ok :) tyle jeszcze pamiętam :)

justynaaaa2

fasolka1980, ja mam tulę do sprzedania
Użyta z 5x, dla nas okazała się totalnie nieużyteczna
Taki wzór
https://tulisie.pl/nosidelko-tula-forest-house-baby

Angie


konwalia


fasolka1980

Cytat: doda w 04 Gru 2019, 12:59:25
Fasolka a jak Twoja siostra z tym znamieniem ?


czeka na wyniki biopsji

fasolka1980

justynaaaa2, niewygodna byla? czy jak?

ile bys za nią chciala?


justynaaaa2

fasolka1980, ja nie czuję klimatu noszenia ;) jest to dla mnie niewygodne niezależnie czy chusta czy nosidło
zdecydowanie wolałam wózek, moje dzieci też nie były przyzwyczajone do noszenia, wkurzały się :D

Tulę kupiłam dla Igi, myślałam, że może się przekonam, ale użyłam kilka razy i zapomniałam o niej
Jak przeczytałam twój post to mi się przypomniało, że ją mam i miałam ją sprzedać :D
Ta moja to jest model Baby, wtedy nie było jeszcze tych FTG
Nawet nie wiem po ile one teraz się sprzedają używane, popatrzę, zrobię jej zdjęcia i ci wieczorem podeślę :)

cumberland

jakby co ja też mam tulę do sprzedania z wkładem dla noworodka, i tez mi się przypomniało, że ją mam :D
tula cała czarna

fasolka1980

Justa, dzieki! Będę wdzięczna!

Cumber- wycen pls tez i podeslij na pw. Dziękuję!

salsa

ja bardzo polecam Tule, u nas z kolei to był zawsze produkt pierwszej potrzeby, nosił sie Aleks, Nosiła Lila (ona to przez swoja chudosc jeszcze jako 4latka dawła rade pospac w niej u Taty na plecach jak duzo łazilismy na wakacjach
teraz juz uzywam dla Natalki

moje dzieci uwielbiaja byc noszone, Lila do tej pory by chciała :P lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

ddu

też miałam Tulę, Hela nie chciała  z niej wychodzić, Stef nie chciał do niej wejść :D

Mary543


Rozumiem, że noszenie dzieci może być wyzwaniem i nie jest odpowiednie dla każdego. Każdy rodzic ma swoje preferencje i wygody, które są ważne przy wyborze sposobu przenoszenia swoich dzieci. Dla niektórych osób faktycznie wózek może być bardziej wygodnym rozwiązaniem, zapewniającym stabilność i wygodę zarówno dla rodzica, jak i dziecka. Ważne jest, abyśmy szanowali różnice i wybory innych rodziców, ponieważ każda rodzina jest inna.
Wyszukiwarka wakacji https://trigodi.com/