Przygotowania agi.ant

Zaczęty przez aga.ant, 10 Lut 2009, 12:03:28

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aga.ant

Kochane Forumki!

Za 100 dni czeka mnie wielki dzień więc nadszedł czas na mój wątek :)

Suknię mam zamówioną w salonie Vivien Vigo. Suknia będzie szyta na mnie i będzie troszeczkę inna niż na fotce poniżej (tzn. góra bez zmian, dół lekko zmodyfikowany). Mianowicie: do sukni będzie doszyta szelka na stałe (na zdjęciu jest tylko doczepiona próbka szelki), nie będzie tego drapowania na biodrze (będą zakładki tak jak jest wyżej), będzie nieduży tren.

Miałam wielkie plany aby mieć rozpuszczone włosy, ale jak mierzyłam suknię i wzięłam włosy do góry, to lepiej wyglądałam, więc plan rozpuszczonych włosów został odrzucony. Nie chcę też mieć welonu, a jedyny pomysł jaki mi przychodzi zamiast welonu to kwiat we włosach, ewentualnie jakaś ładna spinka.

Nie wiem jaką dobrać do tego biżuterię. Na święta dostałam komplet biżuterii Swaroskiego, którą chciała bym założyć do sukni ale nie wiem czy pasuje. :hmm:

Do sukni chciałabym mieć bukiet z czerwonych róż i kalii, coś podobnego jak na zdjęciu.

Co o tym sądzicie??
Z góry dziękuję za wszystkie rady!! :thankyou:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rilla

fajny pomysł z szelka - kwiat we włosach super:) spięte włosy tez... kwiaty ok - tylko uważaj z stylizacja Pana Młodego - bo kwiaty są intensywne, zeby się całość nie gryzła

co do biżuterii - kolczyki bardzo ładne - taka biżuteria właściwie zawsze pasuje

a masz coś jeszcze do kolczyków?

zuzia

aga.ant
może nie na temat - pomyśl może nad zmianą awatarka bo riannka ma bardzo podobny i to od bardzo dawna :)

aga.ant

rilla do kolczyków mam jeszcze zawieszkę. Moja mama ma podobny komplet biżuterii w złotym odcieniu.                     
Pan Młody na pewno będzie w czarnym garniturze, nad resztą dodatków dla niego jeszcze nie myślałam, za pewne wyjdzie podczas przymierzania garniturów.

zuzia na zmianą awatarka pomyślę :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

Ułozenie na plasko drapowań to bardzo dobry pomysł, bo tam na zdjeciu powyżej jest wrazenie "bałaganu" no i zawsze to dodaje na biodrach...

a jaki garnitur bedzi emieć narzeczony?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

effik

aga.ant ładna figurka  :thumbup: :)
drapowanie rzeczywiście jakieś takie chaotyczne i ni z gruchy, ni z pietruchy :) góra super.

aga.ant

Dzięki za dobre rady!!! Liczę na więcej :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marlen_ka

#7
a jak z biżuteria?  kolczyki bardzo ładne, (mi bardziej podobaja sie w srebrnej wersji) tylko skoro masz miec szelke, to juz raczej nic na szyje, zeby nie przesadzić.

a myślałas juz o welonie? chcesz czy nie?

Dodany tekst: 16 Lut 2009, 16:45:34

sorki, ze niedokładnie czytałam. dopiero teraz zauważyłam ze ma nie być welonu.

moze coś takiego na głowe

Dodany tekst: 16 Lut 2009, 16:50:55

albo

Dodany tekst: 16 Lut 2009, 16:55:24

ewentualnie do tej złotej bizu

aga.ant

#8
marlen_ka  :thankyou: za pomysły na włosy, są świetne. Fryzurę próbną mam dopiero na tydzień przed ślubem więc teraz zbieram dobre pomysły :)
Welonu tak jak pisałam nie chcę, choć ostatnio zaczynam się łamać.
Przeglądając allegro widziałam fotkę, gdzie kobietka zamiast welonu miały jedwabny, bardzo długi szal, wyglądało to bardzo efektownie. Zaraz poszukam tej fotki i ją wkleję, jeśli znajdę.
Na wątku sisi znalazłam bukiet, który mi się marzył, tylko nie miałam żadnego zdjęcia.
Mam i fotki szala, ma 5,5m długości.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wredotka

ja mysle ze ten szal tak srednio bedize pasowal. Wydaje mi sie ze ta kobietka z szalem ma bardzo zwiewna ta suknie . twoja mi sie wydaje 'przyciezka' do takiego szala.

aga.ant

wredotka dobra uwaga. Co prawda dół mojej sukni będzie wykończony takim woalem, ale może nie pasować. Ten szal to po prostu pomysł na welon inaczej.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marlen_ka

ja zdecydowanie jestem za wiązanką a nie za szalem. masz piekna suknie, po co ja zasłaniac szalem

bu_hoooka

#12
a gdyby tak zrobic tego pierwszego koczka proponowanego przez marlen_ka i wplesc w niego taka tiulowa wstazke, ktora lekko rozszerza sie ku dolowi??? nie byloby tradycyjnegowelonu, ale za to symbol sie uchowa :)

druga zaproponowana przez Ciebie wiazanka ydecydowanie bardziej mi sie podoba. ja bym raczej proponowala odcienie zimnego ciemnego rozu niz pomaranczu.. wydaje mi sie, ze pomarancz bedzie sie gryzl z kolorem wlosow i cery, bo jest za cieply.
Just married...

isabelles

Kok nr 1 najładniejszy - mi bardzo podobają się kwiaty wplecione we włosy

aga.ant

#14
W sumie macie rację, kok nr 1 nie jest taki zły. Zastanawiałam się nad kokiem, który nie jest taki gładki, ponieważ mój A, bardzo nie lubi jak mam "ulizane" włosy i ja też bym się źle czuła z gładką głową, chodzi mi o fryzurę podobną do tych z fotek poniżej.
bu_hoooka co to tej wstążki zamiast welonu to całkiem fajny pomysł :thumbup: jeszcze pewnie to omówimy ;) poza tym bardzo mi się podoba ta wiązanka z tulipanów, dzięki za pomysł.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

iliana

Mi się bardzo to drugie upięcie podoba. Aż sobie zapisałam jako obrazek poglądowy dla mojej fryzjerki  :dance:.

bu_hoooka

#16
tylko jest jedno ale. takie roztrzepane fryzurki srednio sie trzymaja na prostych wlosach.. a Twoje raczej nie maja ochoty sie falowac i wywijac..

ja bym jednak mimo wszystko stawiala na prosta fryzurke.. zeby nie bylo tego za duzo z sukienka..

a wstaw jeszcze jakies zdjecia sukienki  :pray:

Dodany tekst: 24 Lut 2009, 12:09:45

i jeszcze kilka propozycji  :dance:  :aaaa:
Just married...

sunflowerka

Ten pies nie wygląda na zadowolonego :hmm:

aga.ant

#18
bu_hoooka fotki bardzo inspirujące :)   :beer:
Piesek też fajnie przebrany, :hmm: ciekawie jak by moja Grimi w takim czymś się prezentowała   :dance:
Więcej zdjęć sukienki wkleję niedługo.

Dodany tekst: 25 Lut 2009, 13:21:29

Dodaję dwie fotki sukni i fotki butów, które mi się podobają.
Sukienka w oryginale będzie troszkę inna. Tak jak wcześniej pisała, szelka będzie przyszyta na stałe, nie będzie tego marszczenia na biodrze. Suknia będzie miała też inne wykończenie dołu, tzn.ostatnia warstwa sukni będzie z innego materiału, zamiast tego "pogniecionego" będzie woal. Suknia będzie miała nieduży tren. Na przymiarce mam zadecydować czy mają być jakieś ozdoby na sukni. Ja chętnie usunęłabym kwiatki a wstawiła tylko jakieś kryształki albo zostawiła sukienkę bez ozdób.
Co do butów to, te ze zdjęć bardzo mi się spodobały, teraz muszę poszukać ich w sklepach. Moja mama zasugerowała, że do tej sukienki pasowałyby złote buty, ale ja nie jestem przekonana to tego pomysłu.
Jestem bardzo ciekawa co z tego wyjdzie :-) Moja ciekawość jest wystawiona na wielką próbę, bo pierwszą przymiarkę mam dopiero na początku kwietnia.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mati

aga.ant jak tam przygotowania?
jeśli mogę wyrazić swoje zdanie to:
1) suknia bomba, już Ci to mówiłam zresztą, nie ma sensu zasłaniać jej tym szalem, szczególnie, że dekolt masz ładny, szelka jest ciekawa, a pod tym szalem może to 'zginąć'. podkreślaj atuty, a nie ukrywaj :)
2) za to pomysł bu_hoooki z tiulową wstążką we włosach może być ciekawy :) szczególnie w nawiązaniu do waszych 'rycerskich' klimatów ;)
może ktoś ma jakieś foto?
3) czy pisząc 'złote' buty masz na myśli naprawdę złote buty, czy tylko z np. złotą klamerką? bo takie złote całe, to mi się bardziej z karnawałem niż ze ślubem kojarzą.a te fotki co wstawiłaś bardzo ładne :) jaki rozmiar nosisz? może odkupię? :)
4) wdzianko bardziej na moją Mambunię chyba pasuje niż na Twoją Grimi ;>

aga.ant

mati :welcome:
Na dobry początek  :beer: dla Ciebie :)

Co do butów, to myślałam nad jasnym złotem i chodziło to, aby butki były całe złote. Tak jak mówisz, takie buty są karnawałowe, ale odcinałyby się trochę, poza tym nawiązaniem do nich mogłaby być wstążka w wiązance. Poza tym takie butki mogłabym później jeszcze wykorzystać.  Co do rozmiaru to mam 38 ;)

Mnie się podoba pomysł z podpięciem welonu od spodu fryzury (drugie zdjęcie z propozycji Bu). Pomysł ten sprawił, że moje ostre postanowienie o nie posiadania welonu powoli wali się w gruzach. Tak upięty welon zasłania ładnie plecy i ramiona więc nie musiałbym zakładać nic do kościoła. Pomysł z szalem upadł ostatecznie.

Mam nadzieję, że nie gniewasz się, że twoja Mamba jest w moim awatarku, mogą ją ewentualnie tobie odstąpić :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mati

Dzięki za piwko!
No cóż, poza tym, że pewnie niełatwo będzie Ci znaleźć te złote butki, to pomysł niezły.
Wtedy błyskotki to musowo pożyczasz od mamy w złocie, bo srebrne narobiłyby zamieszania.
Rozmiar tak jak myślałam mamy taki sam, ale ja to w srebro idę na bank, więc nie będę Cię nękać ;)
Welon bu podpięty od dołu też mi do Ciebie pasował, ale skoro się tak zapierałaś, że nie chcesz, to nic nie wspominałam o nim.
A o awatarka się absolutnie nie gniewam, niech Ci psica dobrze służy! Ja ją mam codziennie :D

aga.ant

Wklejam, fotkę naszych obrączek, które odebraliśmy tydzień temu od jubilera.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mati

Aga.ant, czy dobrze widzę, że obrączki są dwukolorowe? Też mi się takie marzą :)
Robiliście może na zamówienie? Bo mam trochę złota do zezłomowania i szukam jubilera,
który by z niego mógł je zrobić... Zawsze trochę grosza się zaoszczędza ;)
A jak poszukiwania butów? Mnie ten temat wykańcza, a rozglądam się już od jakiegoś czasu :(

sunflowerka

Bardzo ładne obrączki :-)