Przygotowania agi.ant

Zaczęty przez aga.ant, 10 Lut 2009, 12:03:28

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aga.ant

Kryształki będą w kolczykach.
Nie bardzo umiem wyobrazić sobie, o co chodzi z tą wstążeczką? Może jakaś mała pomoc naukowa w formie zdjęcia? ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

syrenka

aga.ant - ten drugi Twój stroik jest bardzo ładny :)

effik

callja niektóre z tych fryzur idealnie by pasowały do Przesławnego Wątku :D
aga, jeśli planujesz kolczyki z kryształków, to grzebyk lub stroik z podobnymi powinien grać :) tylko bez przesady :)

aga.ant

Effik przesadzać z kryształkami nie będę obiecuję :)
Chyba muszę się przespać z tymi wszystkimi ozdobami.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

effik

aga.ant a nie będzie ci aby niewygodnie?  :point_lol: :point_lol:

Norka

Nie wiem, czy o to chodziło, ale znalazłam 1 fryzurę wstążkową :blush:

aga.ant

#81
Effik może i będzie mi niewygodnie ale czego się nie robi, żeby pięknie wyglądać  :dance:

Norka dzięki za pomoc naukową ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

syrenka

Cytat: Norka w 03 Maj 2009, 23:13:26
Nie wiem, czy o to chodziło, ale znalazłam 1 fryzurę wstążkową :blush:
Oj, nie tak sobie to wyobrażałam...
Bardziej bym to widziała wplecione w kok - tak jak idą pasma włosów, żeby wstążka układała się razem z nimi - ale też nie przesadzając z ilością tej wstążki.

aga.ant

syrenka masz rację, wstążka powinna być wpleciona we włosy. Może ktoś ma jakieś fotki?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



vobi

Cytat: aga.ant w 03 Maj 2009, 23:13:47
Effik może i będzie mi niewygodnie ale czego się nie robi, żeby pięknie wyglądać  :dance:

no niby tak... ale zeby seks grupowy?  :rotfl:

effik

syrenka co to, żałobny hairstyle? :D

syrenka

To tylko luźna inspiracja :)

callja

#89
Cytat: aga.ant w 03 Maj 2009, 22:58:39
Kryształki będą w kolczykach.
Nie bardzo umiem wyobrazić sobie, o co chodzi z tą wstążeczką? Może jakaś mała pomoc naukowa w formie zdjęcia? ;)

Delikatne kryształki, byle nie było ich za dużo, będą pasowały... Co do wstążki - chyba wysylałam Ci, Aga, fryzurkę w stylu madame Recamier, tamta wersja jest wprawdzie z perełkami, ale z wstążką też by obleciała.... Zaraz coś Ci wyślę na maila, bo z wklejaniem u mnie zawsze problem, ych...

A ta fryzurka z filmiku całkiem ciekawa, tylko kolor wstążki rzeczywiście do radykalnej zmiany  :mocking:

Dodany tekst: 04 Maj 2009, 00:22:04

Fotki poszły na maila.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

aga.ant

Callja dzięki za fotki :)  :beer:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tachogti

Ja mialam wstazke we wlosach, ale chyba mojej jest troche za duzo jak na Twoej potrzeby ;)

http://picasaweb.google.pl/roliwka7/SlubOdTomka?authkey=k5f2Mym6FWs#5222808468707334754
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

effik

Cytat: tachogti w 04 Maj 2009, 09:44:04
Ja mialam wstazke we wlosach, ale chyba mojej jest troche za duzo jak na Twoej potrzeby ;)

http://picasaweb.google.pl/roliwka7/SlubOdTomka?authkey=k5f2Mym6FWs#5222808468707334754

Tacho, jak to jest, że ja pierwszy raz twoją fotkę widzę? :) chętnie obejrzę więcej ze ślubu, daj linka na priva chociaż na chwilkę, pliiiis :)  :pray:

aga.ant

tachogti pięknie wyglądałaś  :thumbup: zdjęcia super, dzięki za inspirację  :beer:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tachogti

effik kliknij "wyswietl wszystkie" to je zobaczysz :D

aga mam nadzieje, ze to cos Ci pomoze  :beer:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

aga.ant

Skoro pomysły na moje włosy zostały już omówione, zmieńmy temat ;)
Poszukuję pomysłu na podziękowania dla rodziców. Wiem, że na strefie jest kilka wątków z podziękowaniami, ale może doradzicie mi coś oryginalnego. Od razu mówię, że pomysł z kwiatami za bardzo nam się nie podoba.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

syrenka

#96
Określ chociaż mniej więcej co to ma być - symboliczne, czy z większym rozmachem?  :hmm:

My chyba będziemy dawać coś takiego:
http://allegro.pl/item572481386_podziekowanie_dla_rodzicow_na_slub_wesele.html
We własnym zakresie drukuje się tekst, można oprócz tego włożyć duże zdjęcie.


aga.ant

syrenka całkiem fajne te okładki. Choć ja chyba sama wypisze i przyozdobię podziękowania, kwestia tekstu będzie tu problemem.
Wcześniej mówiłam, że pomysł z kwiatami odpada, ale na jednym w wątków przeczytałam o kompozycji ze storczyków w doniczce i pomysł mi się spodobał, bo te kwiatki pozostaną na dłużej.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tachogti

My dla Mam mielismy szampany a dla Tatow ;) wino czerwone z personalizowanymi naklejkami :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

aga.ant

tachogti a naklejki robiliście sami? Może masz gdzieś jakąś fotkę?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login