stylizacja bagietki :) ... przygotowania do panieńskiego :D

Zaczęty przez bagietka12, 09 Lut 2009, 08:26:58

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

bagietka12

czesc dziewczyny :)
zakładam wkoncu swój wątek stylizacyjny i licze na waszą pomoc i opinie... tylko i wyłącznie szczere :D

do ślubu pozostało 5 miesięcy wiec najwyzszy czas wybrać sukienkę :)

myślałam że wybór sukni będzia troche łatwiejszy, a tu sie przeliczyłam!! byłam już w kilku salonach w Bielsku i jak narazie prawie wszystkie sukienki które sobie upatrzyłam na necie wyglądały a mnie beznadziejnie :(
niestety nie mam zdjęć bo nie udało mi się nic zrobic z "ukrycia" a panie w salonach nie pozwolily :(

narazie jedyną faworytką jest suknia z classy C-400


Dodany tekst: pon 09 lut 2009 08:29:26 GMT-1

co o niej myślicie??

magdalinska

no czesc :)
moje zdanie - o ile góra ok, to dol mi sie nie podoba... tzn wykonczenie tego tiulu (?) (czy to jest za materiał ;) )  na dole, nie podobaja mi sie takie szycia....  ale suknia ogolnie ok :)
I tylko jedna faworytka? nie ma konkurencji?

bagietka12

magdalinska dzieki za opinię  :beer:

no na razie niestety nie ma konkurencji :(

ishka82

bagietka12, szkoda, że zdjęć się nie udało napstrykać ;D Suknia ładna, ale coś czuję, że nie jesteś do niej w 100% przekonana, więc mierz dalej ;) Radzę Ci mierzyć wszystkie możliwe fasony, bo często to co nam wpada w oko na wieszaku na nas wygląda kiepsko i odwrotnie, to co nam się nie podoba jest strzałem w 10 ;) :) W jakich salonach już byłaś? Odwiedziłaś salon Janiny Mullson? Ona czasem ma fajne i oryginalne modele i o niebo tańsze niż "firmówki" ;) No i pozwala robić zdjęcia :jejeje:

bagietka12

#4
ishka82 byłam juz a Agnes, Classie, Modenie i w Centrum Ślubnym Ewy Śliwa i wybrałam tylko tą suknię. Wyglądałam w niej najładniej i czułam się najlepiej :) a zmierzyłam ich sporo :)

A gdzie ma salon Janina Mullson???

Niestety ja jestem niska bo mam 163 cm i wszystkie suknie zbyt szerokie dołem strasznie mnie skracają.

Dodany tekst: 09 Lut 2009, 09:12:56

ishka82 :beer:

Dodany tekst: 09 Lut 2009, 09:20:02

ishka82 znalazłam stronę Janiny Mulsson i kurcze tam ma beznadziejne te suknie :( czy na salonie ma cos innego niz na stronie?? http://suknie-slubne.mulsson.com/page.php?pid=kolekcja

sunflowerka

Bagietka ,a może przejedziesz się do Katowic? Tu jest zatrzęsienie salonów.

Sukienka nawet całkiem fajna, ale mi się akurat góra nie za bardzo podoba, taki dziwny pancerzyk się robi na biuście. Lepiej by było gdyby to troszkę łagodniej wyglądało, ale może to wina zdjęcia, może suknia nie jest dobrze dopasowana na modelkę.

elve

bagietka12 163cm to sporo! no!

ładnie ci będzie w linii A
albo taki model, kompromis między szerokim dołem, a średnim wzrostem:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Demetrios 3049
i jeszcze jest na wyprzedarzy

bagietka12

sunflowerka właśnie zastanawiam się czy nie przejechac sie do katowic :) no ale zobzacze

co do tej sukni to zaraz wstawię wam zdjęcia które dostałam od dziewczyn które sprzedają tą suknię na allegro :) może one nam troche pomogą :D

elve


bagietka12

elvelve 163 to malutko :(

a ta suknia tez bardzo ładna :) polewam soczek  :beer:

ishka82

bagietka12, widzę, że na stronie ma chyba to samo co miała jak ja się do ślubu szykowałam ;) Powinnaś przejść się do jej salonu i popatrzeć co teraz ma :) Ja jak szukałam sukni, to u niej kilka modeli mi się podobało i swoją też tam kupiłam. Ogólnie ma różne suknie. No i ceny też przekonujące (a dla mnie miało to duże znaczenie) - suknie za 1500-2000zł. Myślę, ze nawet jak się nie zdecydujesz, to warto pójść i zobaczyć ;)

elve

bagietka12 też mam dokładnie tyle i uważam, ze wystarczy!  :point_lol:

Dodany tekst: 09 Lut 2009, 09:38:11

co do sukni wyglądałam w niej bardzo dobrze, wydlużała pięknie sylwetkę, wyglądałam a niej... posągowo

ishka82

bagietka12, jeszcze kojarzę salon Mot-A-Mot (czy coś takiego) w okolicy Sfery ;)

magdalinska

ja tez mam tyle, albo nawet i mniej :P

bagietka12

wklejam zdjęcia co dostałam od allegrowiczek, moze to nam w czymś pomoże :D

vobi

bagietka, ale sa jeszcze nowe salony sukni slubnych w BB (nie wiem czy fajne, ale sa....)
1/ na ul. Szarotki
2/ jest nowy salon na ul. 3 Maja, w okolicy Dworca

zreszta popatrz do tego linku:
http://www.bielsko.biala.pl/314,,bazaDanych

bagietka12

....

Dodany tekst: 09 Lut 2009, 09:53:16

vobi wiem wiem :)

na szarotki kiedys bylam i nic mi sie nie rzuciło w oczy :) a na 3 maja jest salon Śliwy własnie ;)

elve

sukienka sama w sobie jest ładna, tylko niech cię ręka boska broni przed takimi rękawiczkami

jesteś do niej przekonana?
chce ci sie szuakć dalej?

Kasia

Ishka dobrze gada


Mot-a-Mot jest w Bielsku


a tam można trafic super kiecke :)

tylko ceny już wyższe - ja w mot-a-mot upatrzyłam kiecke za 6tys. :(

bagietka12

Cytat: elvelve w 09 Lut 2009, 09:58:36
sukienka sama w sobie jest ładna, tylko niech cię ręka boska broni przed takimi rękawiczkami

jesteś do niej przekonana?
chce ci sie szuakć dalej?

rękawiczki broń boże!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a czy jestem przekonana?...... hmmmmm..... chyba jeszcze nie do końca ale nie chce mi sie już szukać dalej :D

Dodany tekst: 09 Lut 2009, 10:08:27

Kasia o bielskim Mot a Mot niestety krążą niezbyt dobre opinie, podobno oszukują, dziweczyny dostają suknie dzień przed ślubem itp.

zwierzatko_mojej_mamy

bagietka12 no to foty z allegro pomogly jak dla mnie na niestety niekorzysc :D

moze moja chcesz ?  :rotfl: :rotfl:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

elve

zwierzatko_mojej_mamy o tym samym pomyślałam, że pasowałaby :P

bagietka12

zwierzatko_mojej_mamy a jaką Ty miałaś?

cumberland

bagietka12
ta suknia jest chyba z kolekcji 2007...  :hmm:
jest ładna, ale tak mi się kojarzy troszkę jak w piosence maryli..."ale to już było" ;)
a nie wpadło Ci w oko nic z nowej kolekcji w classie?
wydaje mi się, że mają co najmniej kilka ciekawych modeli także w literkę A

syrenka


[/quote]


Dodany tekst: 09 Lut 2009, 10:08:27

Kasia o bielskim Mot a Mot niestety krążą niezbyt dobre opinie, podobno oszukują, dziweczyny dostają suknie dzień przed ślubem itp.
[/quote]

Byłam jakiś czas temu w salonie na Komorowickiej - kiedyś faktycznie był to Mot a Mot, ale zmienił się właściciel i nazywa się teraz Bride-To-Be. Może po tych zmianach wszystkie te złe opinie pójdą w niepamięć?
Też mierzyłam tam pięęęękną suknię z zeszłorocznej kolekcji - z jedwabiu. Teraz kosztuje ok. 1900zł, ale jest tylko ten jeden model, nie można zamówić na wymiar.
Masz ciemne włoski i myślę, że pasowałaby na Ciebie. Ja mam 165cm wzrostu i kształt rybki wyglądał wybornie :)