stylizacja bagietki :) ... przygotowania do panieńskiego :D

Zaczęty przez bagietka12, 09 Lut 2009, 08:26:58

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magoo



supersluby.pl

www.SuperSluby.pl Wejdź i sprawdź co jesteśmy w stanie Ci zaoferować!

vobi

bagietka12 to Ty juz w pracy z powrotem? :padam: myslalam ze sie urlopujesz zeby sie np. do nowego nazwiska przyzwyczaic (?) a na pewno do nowej bizuterii ;)

ulala28

gratulacje szczęśliwa żonko :)  :daisy: :daisy: :daisy: czekamy z niecierpliwością na fotki i relację
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.

calineczka


zosia2007

nie ma zdjec, nie bedzie gratulacji :P

zartuje oczywiscie - wszystkiego dobrego dla was

bagietka12

dziękuję Wam wszystkim za wszystkie rady :) nie wszystkie wykorzystałam :D ale pomogłyście mi bardzo :) jak dzisiaj patrze na sukienkę którą pierwsze wybrałam to chce mi sie śmiać i dziękuję że odwiodłyście mnie od tej decyzji :D

giga

Cytat: bagietka12 w 20 Lip 2009, 12:20:21
dziękuję Wam wszystkim za wszystkie rady :) nie wszystkie wykorzystałam :D ale pomogłyście mi bardzo :) jak dzisiaj patrze na sukienkę którą pierwsze wybrałam to chce mi sie śmiać i dziękuję że odwiodłyście mnie od tej decyzji :D
dzisiaj, właśnie myślałam w jakim stopniu dziewczyny przygotowujące się do ślubu  wykorzystują nasze porady.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

bagietka12

giga ja byłam pełna chęci żeby wykorzystać wszystkie wasze rady, ale niestety nie we wszystkim dobrze sie czułam :)

giga

bagietka12,ja właśnie miałam na myśli te porady w których panna młoda jak piszesz będzie się " dobrze czuć".
Bo wiadomo, że tutaj tylko podpowiadamy, doradzamy, a nie narzucamy swoich pomysłów.
Ty jesteś przykładem,że strefa pomogła w wyborze sukienki i efekt pięknie wyglądałaś.

I dlatego przyszłe panny młode macie wątpliwości co do swojego stroju to szybko do nas przybywajcie, tu znajdziecie to czego szukacie.

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

vobi

Cytat: bagietka12 w 21 Lip 2009, 09:15:24
giga ja byłam pełna chęci żeby wykorzystać wszystkie wasze rady, ale niestety nie we wszystkim dobrze sie czułam :)

bagietka no i wielkie  :bravo: za rozsadne podejscie do sprawy - rady sa po to, zeby pomagac w podjeciu decyzji (zwlaszcza kiedy ktos sie waha, nie jest przekonany), podrzucic inspiracje albo zwrocic uwage na cos, czego sama zainteresowana po prostu nie zauwazyla, a nie po to zeby cos komus narzucac (troche to zagmatwane, ale mam nadzieje ze wiesz o co chodzi ;)) Bo dobre samopoczucie to wiecej niz polowa sukcesu, takze (a moze zwlaszcza) w dniu slubu!  :beer:

effik

Cytat: giga w 21 Lip 2009, 09:51:21
bagietka12,ja właśnie miałam na myśli te porady w których panna młoda jak piszesz będzie się " dobrze czuć".
Bo wiadomo, że tutaj tylko podpowiadamy, doradzamy, a nie narzucamy swoich pomysłów.
Ty jesteś przykładem,że strefa pomogła w wyborze sukienki i efekt pięknie wyglądałaś.

I dlatego przyszłe panny młode macie wątpliwości co do swojego stroju to szybko do nas przybywajcie, tu znajdziecie to czego szukacie.



i w ten właśnie prosty sposób giga zareklamowała strefę :mocking:

giga

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login