stylizacja bagietki :) ... przygotowania do panieńskiego :D

Zaczęty przez bagietka12, 09 Lut 2009, 08:26:58

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bagietka12

no niestety tak jak mowie ze zdjeciami w bielskich salonach jest ciezko ale bede jeszcze probowac :)

effik

Cytat: bagietka12 w 09 Lut 2009, 22:42:51
no niestety tak jak mowie ze zdjeciami w bielskich salonach jest ciezko ale bede jeszcze probowac :)

kurde, ale z drugiej strony co to ma być? w końcu jesteś klientką i to im powinno zależeć!
walcz, zabij ich serią argumentów :D

bagietka12

effik no ja wiem ze tak powinno byc ze zdjecia sa na porzadku dziennym ale co zrobisz jak mają taka polityke :( chyba nie zalezy im na klientach

ishka82

Oni to robią po to, żebyś nie poszła z fotkami do krawcowej, tylko kupiła u nich ;) Trochę głupia taktyka, bo jak chcesz iść do krawcowej, to i tak pójdziesz ;D

bagietka12

ishka82 no dokladnie :) ale bede sie bic o to zeby dzis porobic zdjecia :)

effik

Cytat: ishka82 w 10 Lut 2009, 08:53:03
Oni to robią po to, żebyś nie poszła z fotkami do krawcowej, tylko kupiła u nich ;) Trochę głupia taktyka, bo jak chcesz iść do krawcowej, to i tak pójdziesz ;D

otóż to :D tylko że do tego wystarczy nawet zdjęcie ze strony internetowej, nie? :D
ech, co za czasy :D

aga.ant

bagietka12 ja swoją suknię zamawiałam w vivien Vigo w Olsztynie, moja świadkowa była ze mną i w pewnym momencie zaczęło robić mi zdjęcia telefonem i to tak oficjalnie, a nie z ukrycia, jeszcze kazała mi stawać do fotek w różnych pozycjach.Pani po dobrych 10 minutach zwróciła jej uwagę, że nie można robić zdjęć przed podpisaniem umowy, ale niestety było już za późno, bo miałyśmy kilkanaście fotek :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

bagietka12

bede probować robic zdjecia :)

vobi

bagietka12, wez babki z salonu z zaskoczenia ;D

wredotka

kurcze ale wymyslaja z tym zakazem robienia zdjec, jak ja kupowalam moja suknie w lilei to jeszcze pani sama mi robila zdjecie moim aparatem i to przed podpisaniem umowy :)

bagietka12

Cytat: wredotka w 10 Lut 2009, 11:27:27
kurcze ale wymyslaja z tym zakazem robienia zdjec, jak ja kupowalam moja suknie w lilei to jeszcze pani sama mi robila zdjecie moim aparatem i to przed podpisaniem umowy :)

ale bym chciała zeby mi sie dzisiaj tez tak trafiło :)

foczkaka

Cytat: wredotka w 10 Lut 2009, 11:27:27
kurcze ale wymyslaja z tym zakazem robienia zdjec, jak ja kupowalam moja suknie w lilei to jeszcze pani sama mi robila zdjecie moim aparatem i to przed podpisaniem umowy :)

U mnie tak samo, pani sklepowa sama zaproponowała i cykała fotki moją komórką :) i to jeszcze wtedy jak nie byłam na nic zdecydowana, wiec o umowie nie było mowy.
Nie możesz mieć wszystkiego, bo gdzie byś to położył...

effik

Cytat: wredotka w 10 Lut 2009, 11:27:27
kurcze ale wymyslaja z tym zakazem robienia zdjec, jak ja kupowalam moja suknie w lilei to jeszcze pani sama mi robila zdjecie moim aparatem i to przed podpisaniem umowy :)

o właśnie, Lilea - nazwy tego salonu nie mogłam sobie przypomnieć :D
Jest w Katowicach, nie byłam osobiście, ale kilkakrotnie kontaktowałam się mailowo w sprawie cen sukien i dostępnych modeli i miło wspominam :) Może na miejscu też jest ok. A suknie mają bardzo ładne, ja się kiedyś na jedną napaliłam (prawie nie wygląda jak ślubna :D ) - ta która występuje jako zdjęcie przy wejściu do galerii Yasmine.



Bagietka, a taka?

http://www.lilea.com/obrazek.php?img=1230884523_143188.jpg&iId=426

http://www.lilea.com/obrazek.php?img=1227108980_720054.jpg&iId=291

:)



bagietka12

#114
effik ta druga jest oki :) a mi sie jeszcze podoba ta:

Dodany tekst: 10 Lut 2009, 12:17:50

tylko podoba mi sie, a jak bym w niej wyglądała to inna para kaloszy :D

effik

#115
bagietka te baby mają nogi przedłużone 8 razy, a szyje ze dwa ;)  :rotfl: nie gdybajmy, przymierzajmy :D ja myślę, że w tej drugiej byłoby ci ładnie :) i wygląda na lekką :)

a w tej co wkleiłaś mam wrażenie, że przesadzili - bo jest i "golfik" (czy też stójka), i koronki, i ten strojny dół. Coś mi tu nie gra, a ten welon to mnie w ogóle rozbija :)

bagietka12

effik zawsze mozna coś zmodyfikowac ;) a co do gdybania to... juz nie gdybam :) bede mierzyc wszystko jak leci :):):):):):):)

effik

Cytat: bagietka12 w 10 Lut 2009, 13:27:29
effik zawsze mozna coś zmodyfikowac ;) a co do gdybania to... juz nie gdybam :) bede mierzyc wszystko jak leci :):):):):):):)

mierzenie wszystkiego też bym odradzała :D będziesz wygladać potem tak:  :crazy:  albo tak   :padam:

:D

bagietka12

Cytat: effik w 10 Lut 2009, 13:47:46
Cytat: bagietka12 w 10 Lut 2009, 13:27:29
effik zawsze mozna coś zmodyfikowac ;) a co do gdybania to... juz nie gdybam :) bede mierzyc wszystko jak leci :):):):):):):)

mierzenie wszystkiego też bym odradzała :D będziesz wygladać potem tak:  :crazy:  albo tak   :padam:

:D

nie no wszystkiego napewno nie bede mierzyła  :P tylko to co wpadnie mi w oko :) i może to co mi zaproponują :)

3majcie kciuki :)

sunflowerka

 :thumbup:
za mnie też, bo idę w czwartek na przymiarki i mam zamiar na to poświecić cały dzień

wredotka

jak juz trafisz typ sukni (np. A czy rybka czy jesczze cos innego) to latwiej ci bedzie sie zdecydowac.

effik

Cytat: sunflowerka w 10 Lut 2009, 14:07:22
:thumbup:
za mnie też, bo idę w czwartek na przymiarki i mam zamiar na to poświecić cały dzień

3mam za obie i czekam na wieści :) :dance:
sunflowerka a jak wygląda twoje tournee? :D  :jejeje:

bagietka12

#122
Cytat: wredotka w 10 Lut 2009, 15:08:02
jak juz trafisz typ sukni (np. A czy rybka czy jesczze cos innego) to latwiej ci bedzie sie zdecydowac.

z tym ze ja juz wiem mniej wiecej jaki ma byc typ :) dół w litere A nie za szeroki i nie za prosty, mogą być jakieś podpięcia czy kwiaty :) na 100% nie rybka :)

Dodany tekst: 10 Lut 2009, 17:18:15

sunflowerka bede 3mac kciuki :)


Dodany tekst: 10 Lut 2009, 17:23:27

no a ja juz wrociłam :) oczywiscie bez zdjec  :zly: :zly: :zly: :zly: ale juz sie przyzwyczailam :(

w vivien vigo mierzyłam te 3 i nic nie rzuciło mnie na kolana :( wyglądają inaczej oczywiscie na mnie no ale zdjec nie mam :(

Dodany tekst: 10 Lut 2009, 17:24:56

niestety w tym salonie niezbyt duży wybór jest :(

a u Mulssonowej było zamknięte wiec muszę wybrac sie w inny dzien

magdalinska

jak dla mnie to na pierwszy rzut okiem druga odpada, trzecia tez jakos tak nie bardzo.... pierwsza od biedy bylaby, ale nie widac dokladnie jaki ma tyl, ani bok

bagietka12

#124
one wszystkie są nie za bardzo :( nie znalazlam tamm nic dla siebie!!!!!!

Dodany tekst: 10 Lut 2009, 17:46:22

pojde jeszcze do tej Mulsson i do Agnes jeszcze raz ale to pod koniec tygodnia albo w przyszłym tygodniu