stylizacja bagietki :) ... przygotowania do panieńskiego :D

Zaczęty przez bagietka12, 09 Lut 2009, 08:26:58

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

effik

#75
Byłam bagietka, mam stamtąd suknię. Materiały są bardzo różne. U mnie było tak, że powiedziałam, co chcę mniej więcej i pani przynosiła mi wybrane suknie, sugerowała, pomagała. Ja akurat chciałam coś z koronkami, ale przymierzałam też wiele innych. Jeśli tylko masz czas, ochotę i chce ci się jechać trochę dalej, to się wybierz :)

na przykład tę miałam na sobie:

http://ksymena.com.pl/zdjecie.php/950

http://ksymena.com.pl/zdjecie.php/951

tylko nie w tym kolorze. Jest w A, dół nie jest bardzo szeroki, ale ładnie podkreśla figurę. Jedyną ozdobą są te kwiatki i marszczenia :)

bagietka12

cumberland mierzyłam ta pierwszą :) ale jest strasznie "wielka" i wyglądam w niej jak krasnal :(

tej drugiej nie było w salonie, a trzecia nie za bardzo mi sie podoba, bo jest cała koronkowa :(

Dodany tekst: 09 Lut 2009, 15:26:35

effik jak nie znajdę nic w Bielsku to chyba się tam wybiore ;)

vobi

Cytat: bagietka12 w 09 Lut 2009, 15:05:14
i... mniej wiecej wiem jaka ma nie byc :D gorzej powiedziać właśnie jaka ma byc

;D

rilla

bagietka moja znajoma kupowała w Ksymenie - była zadowolona, teraz poleciła swojej przyszłej bratowej zakup tam sukni:)

syrenka

Cytat: effik w 09 Lut 2009, 14:03:09
bagietka12 nie wiem, czego szukasz i co chcesz wyeksponować. ale może...


koronki? satyny? tafty?
co byś chciała? :)


Tej pierwszej nie ma w bielskim Agnes. Sama chciałam ją przymierzyć.

Co do MotAMot, to tak jak wcześniej pisałam - na jego miejscu jest teraz BrideToBE.

A mierzyłaś u Śliwy (w tym nowym salonie) taką?

bagietka12

syrenka tej nie mierzyłam, ale nie bardzo mi sie podoba :)

syrenka

Hehe, no nie trafię w Twój gust :)

A nie brałaś pod uwagę szycia sukni u krawcowej?

sunflowerka

Moja kumpela chce sprzedać suknię, kolor śmietankowy, za 500zł
To jest suknia marki Sposa, maja całkiem ładne modele, tylko cos nie mogę znaleźć strony www :hmm:

A i ona miała ja bez halki, wiec nie była taka wielka beza jak na zdjęciu

bagietka12

Cytat: syrenka w 09 Lut 2009, 15:40:26
Hehe, no nie trafię w Twój gust :)

A nie brałaś pod uwagę szycia sukni u krawcowej?

nie nie chcę szyć u krawcowej, one nie mają dostępu do takich dobrych materiałów jak salony

Dodany tekst: 09 Lut 2009, 15:46:58

sunflowerka ja chcę BIAŁĄ sukienkę :)

sunflowerka

#84
piszę przecież ,że kolor śmietankowy :point_lol:

cumberland

bagietka12 coś czuję, że będziesz naszą tegoroczną mary popins jeśli chodzi o niezdecydowanie  :mocking: ;)

magdarynka

Cytat: cumberland w 09 Lut 2009, 15:52:29
bagietka12 coś czuję, że będziesz naszą tegoroczną mary popins jeśli chodzi o niezdecydowanie  :mocking: ;)
he he...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

cumberland czys Ty zglupiala ? :D bagietka jest jakies 50 stron i tak do tylu :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

cumberland

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 09 Lut 2009, 16:14:04
cumberland czys Ty zglupiala ? :D bagietka jest jakies 50 stron i tak do tylu :D

zwierzak, nie chwal dnia przed zachodem słońca...dopiero 16:40 ;)

magdalinska

Cytat: cumberland w 09 Lut 2009, 15:52:29
bagietka12 coś czuję, że będziesz naszą tegoroczną mary popins jeśli chodzi o niezdecydowanie  :mocking: ;)
hahaha  :rotfl:
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 09 Lut 2009, 16:14:04
cumberland czys Ty zglupiala ? :D bagietka jest jakies 50 stron i tak do tylu :D
spokojnie, Bagietka dopiero sie rozkreca, dzisiaj pierwszy dzien  :D

syrenka

Cytat: bagietka12 w 09 Lut 2009, 15:46:35
nie nie chcę szyć u krawcowej, one nie mają dostępu do takich dobrych materiałów jak salony

Nawet u Mulsson?

bagietka12

Cytat: syrenka w 09 Lut 2009, 16:37:41
Cytat: bagietka12 w 09 Lut 2009, 15:46:35
nie nie chcę szyć u krawcowej, one nie mają dostępu do takich dobrych materiałów jak salony

Nawet u Mulsson?

dp Mulsson sie przejde :)

Dodany tekst: 09 Lut 2009, 16:45:27

Cytat: cumberland w 09 Lut 2009, 15:52:29
bagietka12 coś czuję, że będziesz naszą tegoroczną mary popins jeśli chodzi o niezdecydowanie  :mocking: ;)

:blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:

ishka82

bagietka12, u Mullson można wybrać coś z jej "kolekcji", a można szyć na zamówienie jaką chcesz. Lub powiedzieć, że np. dół ma być z tej, góra z innej itp. Następnym razem KONIECZNIE weź kogoś ze sobą i róbcie zdjęcia z ukrycia (tam, gdzie tak trzeba;) ). Łatwiej będzie coś doradzić, jak zobaczymy kilka modeli na Tobie ;)

bagietka12

#93
ishka82 byłam ostatnio z mama i miałam aparat ale kobitki z agnes tak nas obskoczyły że nie dało sie zrobic zdjęcia nawet z ukrycia :(

Dodany tekst: Mon Feb  9 16:57:36 2009

a jutro przejadę sie do Vivien Vigo i do Mulsson :) moze tam uda sie zrobic jakies zdjecia :) wiem ze wtedy łatwiej doradzić :):):)

ishka82

bagietka12, to kaszana :thumbdown:
Mullsonówna nie powinna robić problemów ;) Tylko ciekawe czy u niej coś znajdziesz, bo widzę, że mocno niezdecydowana jesteś ;D

golinda

nie wiem, czy jeszcze mowa o tej sukience z pierwszej strony, bo nie przebrnęłam przez cały wątek, ale wypowiem się:
mnie się ona kompletnie nie podoba - za dużo tego wszystkiego ma - jakieś drapowanie, ten kwiatek, pomieszane rodzaje materiałów...
a zdjęcia allegrowiczek mnie jeszcze w tym utwierdziły
nie jest ładna ta suknia!

rusz tyłek i poprzymierzaj więcej!

bagietka12

golinda no rusze rusze :) ale wszedzie tak kaszna jest :(

dzisiaj byłam w MW Decoration tam mają sukienki z salonu z wawy www.angel.com.pl ale tam tez nic ciekawego nie znalazlam

justynaaaa2

bagietka12 to chyba nie pozostaje ci nic innego jak przejechać się do katowic czy krakowa  ;)

effik

bagietka MW Decoration lepiej się nadaje do kupowania zaproszeń i kamizelki dla Pana Młodego ewentualnie. Co do Śliwy - z tego, co wiem, jest niechętna zdjęciom. Ale to niestety coraz powszechniejsza praktyka w salonach - pozwalają robić fotki tylko wybranej i kupowanej sukience. No co zrobić. Przymierzać, przymierzać! :) 3mam kciuki  :dance:

foczkaka

bagietka12 koniecznie rób zdjęcia wszystkich kiecek które mierzysz. Jesli trzeba,rób z ukrycia ;)
A raczej niech ktoś robi Tobie. Ja byłam podobnie zdezorientowana na początku, wiedziałam czego na pewno nie chcę, a nie czego chcę :P Ale kiedy już mierzyłam, prosiłam o robienie zdjęć we wszystkich sukniach, nawet w tych które niezbyt mi sie podobały. Czyli po kolei, gładkie, koronkowe, błyszczące, matowe, śniezna biel, ecru, princessy, literki A, rybki, empire :P A potem siedziałam w domu przed kompem i gapiłam sie w te fotki :)
To dużo lepsze niz patrzenie na suknie na modelkach, bo od razu widzisz jak sie prezentujesz w danej sukni, co dany model podkresla, co kryje.

Wydaje mi sie ze mniej więcej wiem o co chodzi Ci z dolem sukni - zeby nie była za szeroka, ale tez nie za prosta i wąska, na dole musi sie cos dziać, nie może to byc tylko biała"płachta" materiału ;) Przynajmniej ja tez tak myslalam. Ale ze ostatecznie moja suknia jest z koronki i ma długi tern, "dzieje sie" juz na niej wystarczająco duzo i wiecej nie wymyslałam ;)
Nie możesz mieć wszystkiego, bo gdzie byś to położył...