JAKI POWINNAM NOSIĆ ROZMIAR STANIKA cz. 2

Zaczęty przez zuzia, 30 Kwi 2008, 10:14:59

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

malybob

Sorry za błąd w poprzednim poście :-[
Aha, znalazłam na str. Dalii, nie ten co mierzyłam, ale też występujący w rozmiarze 65
http://www.twojabielizna.pl/ model ALVA - Soft K06

Kasia

W KTD w stoisku nr 60B sprzedają staniki Samanty i jeszcze inne


i zmniejszają obwody !!!
koszt zmniejszenia zakupionego staniczka to 10zł :)


ja dzisiaj zakupiłam sobie tam bardotkę firmy Leilieve by Manicardi - kupiłam 70 D ale maja mi ja zmniejszyć do 65 :)

do tego gatki i bielizne slubna mam juz z głowy :)

malybob

Może głupie pytanie-ale skąd wiedzieć jaki rozmiar miseczki wybrać jeśli obwód ma być zmniejszony? I czy to nie zmienia "konstrukcji" stanika?

Kasia

miseczka Ci sie nie zmieni więc przy przymierzaniu wiesz już co i jak


dodatkowo pani SAMA !!!! wygarnie cycki jak trzeba
i odciągnie stanik (obwód) do tyłu


tylko trzeba pamietać aby wybierać rozmiar miski do obwodu np. 70 a nie 65

dodatkowo info dla małobiuściastych


w stanikach tych lekko usztywnianych panie wszywaja takie PROFESJONALNE gąbki (nie takie małe gabeczki tylko takie solidne dodatkowe miseczki)


ja swój odbieram w poniedziałek no i zobaczymy czy operacja sie powiedzie czy bedę 120zł w plecy :)


Kasia

#79
a to stoisko nazywa sie La Perie czy jakos tak
a to moja bardotka

malybob

ładna!
tylko ta info,że pani wygarnia cycki.. jakoś nie mam na to ochoty ;)

Kasia

zrobiła to tak szybko że się nie zorientowałam ;)

zuzia

dodaa84,
1. Arabelka to znany powszechnie rozciągliwiec i wielkomiseczkowiec
2. polyanna obwodowo jest ok, ale miseczkę bierze sie ciut większą (np. nie G tylko GG).

inkageo

Zaraz padnę, rozmowa między mężem i żoną:

- Dlaczego tak dziwnie chodzisz?
- Bo mnie stanik ciśnie.
- To jak cię ciśnie to po co się męczysz?
- Bo to jest stanik na porost cycków i nie mogę go zdjąć!
- Ale ja nie chcę żeby ci rosły cycki, są dobre.
- Przestań, nie mogę się śmiać bo mi stanik pęknie :)

I sobie poszedł :) Jeszcze trochę i mąż mnie wyśle na psychoterapię ;)
Imagine there is no hate

Kasia

dodaa84 jak już będziesz wiedziała jaki model w jakim rozmiarze to zawsze możesz w necie taniej kupic :)

Kasia

dodaa84 no radocha jest :)


ja się dzisiaj ucieszyłam jak w tym soisku w którym przymierzałam 70 babka spojrzała na mnie i powiedziała:
"Nie no, na Pania to 70 jest stanowczo za duże
mniejszych obwodów nie mamy
ale bez problemu zmniejszamy"


normalnie w końcu ktos nie wciska 75B :)



panikarola

zuzia, to trzymam kciuki za walke w avocado, ja sie nie moge moich doczekac stanikow!!!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

panikarola

zamawialam, i juz zdazylam odeslac i poprosic o wymiane. teraz czekam na te wymienione.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

inkageo

Miałam retro i sprzedaję je (65c). Leżało źle, miałam puste miski i wyglądałam jak w opatrunku rehabilitacyjnym ;) Wyślę Ci fotki, tylko się nie przestrasz mojego bezbiuścia ;) Możesz w nocy nie zasnąć ;)
Imagine there is no hate

Kasia

dodaa84 moim zdaniem ten panache swietnie leży na ince

ale dziewczyny z LB napisały jej że własnie ten leży xle bo jest odrebny od ciała  ???

no i ten panache to chyba push-up

sonja

Donoszę że moja polyanna 65FF leży ślicznie:) ładnie zaokrągla och i ach w ogóle:) ale chyba niedługo na 60 przeskoczę, bo ten wcale nie jest hiper ciasny. Natomiast ten sam rozmiar Ewy lekko spłaszcza i rozsuwa na boki:(

Kasia

ja do szcupłych nie należe i 65 jest na mnie ok

więc sadzę że dla Ciebie to 60 spokojnie :)
no ale ekspertem nie jestem :)

sonja

Ciekawe kiedy będą 55;) tę Evę mogę sobie spokojnie na najciaśniejszą zapiąc i jest luzno. Gdzie w Wa-wie jest najwiecej Frey do mierzenia? Bo niedługo chcę się wybrac i zwłaszcza Arabelle pomierzyc i Pollyannę, ale 60:)

inkageo

Dodaa Retro wystawiłam na allegro, właśnie kończy się aukcja. Na razie siedzę w tym ostatnim różowym (Miss Mandalay), ale nie jest idealny ;)
Imagine there is no hate

inkageo

Dziewczyny ja chcę was koniecznie zobaczyć w tej Pollyannie, dlaczego ona na mnie tak komicznie wygląda? :)
Imagine there is no hate

sonja

Inka ja zrobie zdjęcie i Ci wyślę, tylko maila daj:)

inkageo

No jest za duża, ale trochę ją zmniejszyłam..
Imagine there is no hate


inkageo

Imagine there is no hate

elizapj

a mi sie dzis wreszcie udalo spotkac i przymierzyc pierwsze 65!!!!
mieli tylko 65 E (jedyny egzemplarz w calym sklepie) byla to freya! pani nie byla zaskoczone poszukiwanym rozmiarem..po prosru powiedziala ze malo kto sprowadza...ale ze wie ze takie sa.:)
lezala ladnie, ale nei kupilam bo nie przyjmowali mojej karty:(( jest odlozony. wroce jutro.
jedyne co, to przez moja diete, skorczyl mi sie obwod pod biustem i teraz mma wrazenie, ze to 65 wcale nie bylo ciasne...no ale 60 to ta babka moze sprowadzi za jakis dluuugi czas..i teraz sie zastanawiam co robic..kupic?
mam obecnie tak ciasno ciasno pod biustem 73, w 94 (a bylo 79/94 lub jesli mega najcaisniej 76). kto by pomyslam ze strace centymentry pod biustem!!! hahaha
btw, w dupie ani mm;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login