JAKI POWINNAM NOSIĆ ROZMIAR STANIKA cz. 2

Zaczęty przez zuzia, 30 Kwi 2008, 10:14:59

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia

nie mogę się powstrzymać :)

Profil szkolenia Pań z Normalnych Sklepów

1. Są 4 rozmiary - A, B, C, D i kilka fanaberii.
2. Tak naprawdę są 3 rozmiary, A, B, C.
3. W rzeczywistości jest jeden rozmiar. B. (patrz kurs wydzielony "B - Jedyny Słuszny Rozmiar")
4. Jeśli klientka nie wie, jaki nosi rozmiar - nosi 75 lub 80 B. (patrz kurs wydzielony "Rentgenowskie Oko, czyli jak oceniać rozmiar przez dowolne ubranie")
5. Klientki są zawsze głupsze od nas (patrz kurs wydzielony "Jak uświadamiać klientkę w zakresie Jedynego Słusznego Rozmiaru")
6. Tabelki producentów należy konsekwentnie ignorować, ponieważ pojawiają się tam fanaberie. Producent twierdzący, że między 75C a 70D lub 75D i 70E jest różnica, nie wie co pisze.
7. 10 cm różnicy w obwodzie pod biustem = 0 cm różnicy.
8. Duży biust to jest C.
9. Kaszaloty miewają D. Tak naprawdę to jest C, a w sumie B, tylko większe w obwodzie.
10. Rozmiary powyżej D to fanaberie, a klientki upierające się, że taki mają, to kaleki i mutanty.
11. Kalectwo należy tępić, a przynajmniej gnębić, w celu przywrócenia na łono społeczności Kobiet Normalnych.
12. W przypadkach reformowalnych można rozszerzyć obwód o dowolną ilość centymetrów.
13. Im mniej rozmiarów, tym bardziej elitarny sklep. Worów nie sprowadzamy, mutantów nie popieramy.
14. Kobiety należy wdrażać do szycia (patrz kurs wydzielony "Niech se pani zwęzi"), ponieważ pielęgnowanie fanaberii prowadzi do rozwydrzenia, histerii i omamów.
15. Kostiumy kąpielowe są wyłącznie dla normalnych kobiet, kaszalotów i mutantów na plaże nie wypuszczać.
16. Duże biusty zgodnie z naturą miewają tylko kobiety karmiące.
17. Klientki rozwydrzonej, z histerią i omamami należy się jak najszybciej pozbyć, o ile nie da się zastosować kuracji "B".
18. Garb jest zgodny z naturą.


Angie

Cytat: zuzia w 10 Maj 2008, 00:37:02
nie mogę się powstrzymać :)

Profil szkolenia Pań z Normalnych Sklepów

1. Są 4 rozmiary - A, B, C, D i kilka fanaberii.
2. Tak naprawdę są 3 rozmiary, A, B, C.
3. W rzeczywistości jest jeden rozmiar. B. (patrz kurs wydzielony "B - Jedyny Słuszny Rozmiar")
4. Jeśli klientka nie wie, jaki nosi rozmiar - nosi 75 lub 80 B. (patrz kurs wydzielony "Rentgenowskie Oko, czyli jak oceniać rozmiar przez dowolne ubranie")
5. Klientki są zawsze głupsze od nas (patrz kurs wydzielony "Jak uświadamiać klientkę w zakresie Jedynego Słusznego Rozmiaru")
6. Tabelki producentów należy konsekwentnie ignorować, ponieważ pojawiają się tam fanaberie. Producent twierdzący, że między 75C a 70D lub 75D i 70E jest różnica, nie wie co pisze.
7. 10 cm różnicy w obwodzie pod biustem = 0 cm różnicy.
8. Duży biust to jest C.
9. Kaszaloty miewają D. Tak naprawdę to jest C, a w sumie B, tylko większe w obwodzie.
10. Rozmiary powyżej D to fanaberie, a klientki upierające się, że taki mają, to kaleki i mutanty.
11. Kalectwo należy tępić, a przynajmniej gnębić, w celu przywrócenia na łono społeczności Kobiet Normalnych.
12. W przypadkach reformowalnych można rozszerzyć obwód o dowolną ilość centymetrów.
13. Im mniej rozmiarów, tym bardziej elitarny sklep. Worów nie sprowadzamy, mutantów nie popieramy.
14. Kobiety należy wdrażać do szycia (patrz kurs wydzielony "Niech se pani zwęzi"), ponieważ pielęgnowanie fanaberii prowadzi do rozwydrzenia, histerii i omamów.
15. Kostiumy kąpielowe są wyłącznie dla normalnych kobiet, kaszalotów i mutantów na plaże nie wypuszczać.
16. Duże biusty zgodnie z naturą miewają tylko kobiety karmiące.
17. Klientki rozwydrzonej, z histerią i omamami należy się jak najszybciej pozbyć, o ile nie da się zastosować kuracji "B".
18. Garb jest zgodny z naturą.


zuzia lol lol lol lol

elizapj

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

brawurka mi alles się nie sprawdził :(

wygladałam gorzej niz koszmarnie


ALE ja mam dość mały biust i kupowałam bardotkę a bardotki raczej brzydko na mnie leżą więc nie wykluczone że ty będziesz sie prezentowała dobrzev :)
bo co innego bardotka do bezbiuścia a co innego miekki staniczek dla mamy karmiacej :)
ja swoją bardotkę zwróciłam - oddali kasę + koszty przesyłki what

dagi

url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

mika

dziś przyszedł mój czarny gossard, jestem zadowolona, będę chyba tylko musiała trochę to zszyć pośrodku żeby miseczki były bliżej osadzone

inkageo

Mika zrób fotkę! Co to za model?
A widziałaś moją Miss Mandalay?
Imagine there is no hate

mika

Inka teraz fotki nie strzele bo mam go na sobie i niedługo wychodzę, potem :D widziałam bardzo ładny, szkoda że za duży, zmniejszasz go?? zamówiłam jeszcze bardotke alles tylko za koszty przesyłki więc jak będize nie teges to żal mi nie będize

Kasia


mika

tak to ten gossard z gazety i ma klasyczne nieodpinane ramionczka

Kasia

no i mam nadzieję że ta bardotka bedzie dobrze leżała :)

a nie tak jak na mnie ...

marax

Cytat: elizapj w 09 Maj 2008, 21:42:07
a mi sie dzis wreszcie udalo spotkac i przymierzyc pierwsze 65!!!!
mieli tylko 65 E (jedyny egzemplarz w calym sklepie) byla to freya! pani nie byla zaskoczone poszukiwanym rozmiarem..po prosru powiedziala ze malo kto sprowadza...ale ze wie ze takie sa.:)
lezala ladnie, ale nei kupilam bo nie przyjmowali mojej karty:(( jest odlozony. wroce jutro.
jedyne co, to przez moja diete, skorczyl mi sie obwod pod biustem i teraz mma wrazenie, ze to 65 wcale nie bylo ciasne...no ale 60 to ta babka moze sprowadzi za jakis dluuugi czas..i teraz sie zastanawiam co robic..kupic?
mam obecnie tak ciasno ciasno pod biustem 73, w 94 (a bylo 79/94 lub jesli mega najcaisniej 76). kto by pomyslam ze strace centymentry pod biustem!!! hahaha
btw, w dupie ani mm;)

i co na ciebie jest dobry 65E bo mi dziewczyny tez go radza ja pod biustem mam ciasno z 76 a w 89 (czy cos kolo) wiec sadze ze miseczki moga byc za duze-teraz nosze 70C i miseczki sa ok wiec ja juz nic nie wiem,nie chce tracic pieniedzy nnieudane zakupy.moze jednek 65 DD??

Kasia

maraxela ja mam podobne do Ciebie wymiary
bo pod biustem 74 a w biuście 89/90

i też wychodzi mi 65E

kupiłam od mobki 65D i stanik jest dobry
tzn w obwodzie mam ciasno ale zapina sie zarówno na pierwszą jak i ostatnią haftkę

a miseczki .... wypełnione tak na styk tzn że jakby miska byłaby odrobinę większa to bym w mim pływała

maraxela musisz najpierw coś przymierzyć

bo stanik stanikowi nie równy

mam 70C, które jest na mnie idealne w miskach a za duże w obwodzie pod biustem
przymierzałam ostatnio 70C Dalii i było za małe w miskach, przymierzałam 70D Samanty i było jeszcze mniejsze niż ta Dalia chociaż to jedna firma

no i ostatnio przymierzałam 70D Leilieve i było ciutkę za duże w miskach - ale go wzięłam bo panie zmniejszą mi obwód i wszyją poduszkę :)

marax

no ale jak ja mam cos przymierzyć jak we wroclawiu nie ma sklepu z rozmiarami 65 ??

marax

mamy teraz tyle wydatkow z ta budowa ze lekko mnie nie stac zeby sobie zamawiac i odsylac albo sprzedawac na allegro nieudane zakupy.troche sie boje tak kupowac-bo znajac siebienie bedzie mi sie chcialo tego odeslac

Kasia

maraxela no własnie mi tez nie chce sie bawic w nieudane zakupy

więc kupuję 70 :/


sonja

Nie ma:(( ani pół:( a już serdecznie nie polecam rynku staromiejskiego 12, obsługa koszmar:( jest na franciszkańskiej 1 firmowy Samathy ale nie wiem co to za jedna;) Freyi ani Panache nie uświadczysz niestety. Ja zamawiałam przez neta ostatnio i efekt taki, jak pisałam, jeden musiałam odesłac, drugi leży ok. Te 6,50 do tyłu to jakoś przeżyję;) a gdzie Ty mierzyłaś te Freye w Warszawie? ponawiam pytanie gdzie jest ich najwięcej?

sonja

Z tego co wiem to nie ma:( teraz niby ten Focus Park otworzyli (naprzeciwko PKS) ale nie wiem co tam jest:( ciężka sprawa z tymi stanikami, a po tym jak z 2 o identycznej misce i obwodzie jeden jest ok, a drugi nie, to już chcę mierzyc:)

sonja

Tutaj Zuzia też podawała adresy, tylko nie wiem w którym jest dużo Frey, bo ich staniki mi się bardzo podobają. Dzięki:)

sonja

Ja te w toruniu znam, w tym na Nowym Rynku moja stopa więcej nie stanie, a w Triumphach na mnie nie mają:( dziś sobie na próbę przymierzyłam moje 75C które nosiłam jeszcze do piątku. No niebo a ziemia:))

Dziękuję bardzo i stawiam piwko:)

sonja

chcemy się z mamą głównie na staniki wybrac, jakby to nie brzmiało;) na jeden dzień i rodzinkę odwiedzic koło Warszawy przy okazji:)

sonja

dziękuję:) mam nadzieję nabyc czarną Pollyannę, tylko z obwodem 60 i jakąś Arabellkę, pewnie życia zmodyfikuje moje plany:)

mada1981

cześć dziewczyny! czy widzialyscie moze na allegro tą ofertę:
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=10479034

ja szukam biustonosza 70DD lub 65F i te wygladaja OK, tylko nie wiem czemu to tak tanio jak na panache i sprzedajacy to nowicjusz
czy waszym zdaniem warto licytowac?

Kasia

mada1981 inny sprzedawca sprzedawał infermo w cenie około 25zł wzwyż

nie wiem o co chodzi  ??? też się zastanawiałam  ???

może znaleźli gdzieś jakieś tanie źródełko  ???

mika

ja inferno kupiłam za 40 zł, ale były też tańsze tylko nie w moim rozmiarze