JAKI POWINNAM NOSIĆ ROZMIAR STANIKA cz. 2

Zaczęty przez zuzia, 30 Kwi 2008, 10:14:59

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

panikarola

inkageo, a czarny to jest ten Poly?

dzieki za info. skorzystam, jak sie pozegnam z avocado. na razie odeslalam im przesylke.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

marax

inka a gdzie ten swoj taki ladny rowowy kupujesz ??

inkageo

Różowy kupiłam tu:
http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=2797567

Zuzia to nie jest tak, że nasz rozmiar 60d/dd jest chwilowo niedostępny, czy wyprzedany, po prostu te firmy w większości modeli go nie szyją! Wiem bo pisałam do sklepów maile. Zapowiedź nowej kolekcji jest już na stronie intimo, ale dla nas żadnej poprawy ona nie zapowiada. Freya/Panache to jednak firmy specjalizujące się w szyciu dla większych biustów i stąd te braki w naszej rozmiarówce w ich kolekcjach. Coś tam jest, ale nie tyle ile trzeba i nie takie jakie byśmy chciały (węższe ramiączka, mniej zabudowane). Na ebayu też nie za wiele..
Imagine there is no hate

mayagaramond

Weszlam na brastop, ale w moim rozmarze zostaly tylko "kiczowate" (no oprocz bialych)

http://www.brastop.com/Search.aspx?type=1&size=28E&brand=&colour=&sectionid=&text=

Sa kiczowate?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zuzia

Cytat: mayagaramond w 30 Kwi 2008, 13:18:47
Weszlam na brastop, ale w moim rozmarze zostaly tylko "kiczowate" (no oprocz bialych)

http://www.brastop.com/Search.aspx?type=1&size=28E&brand=&colour=&sectionid=&text=

Sa kiczowate?


ten podobno bije rekordy popularności i dużo lepiej wygląda na żywo niż na fotkach:
http://www.brastop.com/SetDetails.aspx?setName=Curvy%20Kate%20Portia%20Black

mary

Inka, czy Ty wygrałaś w lotto i postanowiłaś za wygraną zakupić staniki? ;)

inkageo

Cytat: panikarola w 30 Kwi 2008, 12:58:43
inkageo[/b], a czarny to jest ten Poly?
Ten w środku czarny to Freya Retro, a ten na dole to Freya Polyanna.
Imagine there is no hate

mayagaramond

Cytat: zuzia w 30 Kwi 2008, 13:20:14

ten podobno bije rekordy popularności i dużo lepiej wygląda na żywo niż na fotkach:
http://www.brastop.com/SetDetails.aspx?setName=Curvy%20Kate%20Portia%20Black


H. padnie jak zobaczy ta rozowa wstazke :D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Mary na razie na staniki wydałam: 60 zł za Retro (mam nadzieję, że za tyle odsprzedam, wystawię na allegro), 165 zł Polyanna (gotowy do odesłania, pieniądze wrócą na konto), Miss Mandalay 130 zł (to na konto zwrotu za Polyannę).
Imagine there is no hate

panikarola

fajny ten na dole. freya retro widzialam kiedyc na zdjeciach na modelce i nie spodobal mi sie, ale chyba u Ciebie jakos lepiej wyglada na fotce.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mary

Inka, jak namierzysz w końcu coś super to daj znać. Przetarłaś mi szlaki w spr. ślubnego to i może podążę Twym śladem w spr. dziennego (nocnego? :D ) stanika ;)

salsa

NO zuzka, nowy wątek nowa jakos:)

W kwestii Freya:

nowa CAŁA kolekcja kostiumów kompielowych i staników bedzie (albo juz jest bo nie byłam ostanio) dostępna dla krakowianek i turystek na rynku głownym w BOŚ - u obok Empiku i koscioła mariackiego:):)

polecam Wam szczegolnie zmietrzyć się z kostiumami , bo sa  czadowe i to jest na prawde luksusowe uczucie miec na sobie świetnie dobrany rozmiarowo staniczek bikini:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

brawurka

niech mi ktoś poda tabele wymiarów plissssssssss

salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

brawurka


inkageo

Imagine there is no hate

brawurka

dzięki dziewczyny, wyszo mi 70G- nie powiem jaki nosiłam do tej pory :-[

zuzia

Cytat: brawurka132 w 30 Kwi 2008, 23:28:34
dzięki dziewczyny, wyszo mi 70G- nie powiem jaki nosiłam do tej pory :-[

powiedz, powiedz :D

mayagaramond

Cytat: zuzia w 02 Maj 2008, 13:04:01
Cytat: brawurka132 w 30 Kwi 2008, 23:28:34
dzięki dziewczyny, wyszo mi 70G- nie powiem jaki nosiłam do tej pory :-[

powiedz, powiedz :D

75 B?  ;D

Wczoraj zeszylam po bokach jeden stanik (na tasiemke byl za bardzo rozciagniety  :-[) i teraz jest cholernie waski...moze sie rozciagnie ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

brawurka


mayagaramond

Cytat: brawurka132 w 03 Maj 2008, 21:23:47
75 B to byłoby super

napisalam 75 B, bo chyba wiekszosc z nas, nosilo to nieszczesne 75B niezaleznie od wlasciwego rozmiaru.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

sweedee

#46
Cytat: brawurka132 w 30 Kwi 2008, 23:28:34
dzięki dziewczyny, wyszo mi 70G- nie powiem jaki nosiłam do tej pory :-[
ja też mam 70G  ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

mika

wczoraj nawróciłam moją świadkową z jedynego właściwego 75C a czasem 80B na 70E a docelowo na 65F :D

brawurka

Cytat: sweedee w 04 Maj 2008, 16:38:45
Cytat: brawurka132 w 30 Kwi 2008, 23:28:34
dzięki dziewczyny, wyszo mi 70G- nie powiem jaki nosiłam do tej pory :-[
ja też ma 70G  ;)

to masz cyc jupi brawo

martos82

Dziewczyny a czy ma ktoras z Was ten stanik?

Porcelain Strapless Bra od Panache

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Szukam jakiegos bez ramiaczek i chyba kupie ten powyzej. A moze mozecie cos innego polecic?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login