JAKI POWINNAM NOSIĆ ROZMIAR STANIKA cz. 2

Zaczęty przez zuzia, 30 Kwi 2008, 10:14:59

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

jestem zdegustowana bylam w czlam sie wczoraj we wroclawskim NOT i nie ma tam takiego stoiska-albo bylo zamkniete(bo jedno o nazwie chyba amazonka-bylo zamkniete) wybralam sie specjalnie przez pol miasta  >:( >:( >:( >:( >:(

inkageo

Maraxela we Wrocku na razie chyba nie znajdziesz obwodów 65.. Chyba, że byłaś po 70.. Sklep z bielizną jest w korytarzu na prawo od Flossmanna, czyli wchodzisz, nie idziesz do Flossmanna tylko od razu w prawo i włazisz w pierszy korytarz który masz po lewej (tak mi się wydaje).
Imagine there is no hate

magdalinska

a ja sie pochwale, ze kupilam 70  :D na razie D,
stwierdzialam ze macie racje i 75 jest dla mnie stanowczo za luzny, wiec mierzylam 70. wiem, ze powinnam kupic DD, ale niestety zanim kupie MUSZE zmierzyc, a wiekszych niz D nie ma  >:D wiec na szybko kupilam 70D, i bede szukac 70DD  :D

inkageo

Ja wczoraj długo nie wytrzymałam w 65c, chociaż na początku wydawał się wygodny, ale dziś próbuję jeszcze raz ;) Ta ulga po zdjęciu tego dziadostwa...bezcenna ;)
Imagine there is no hate

Angie

Ja wczoraj zamówiłam na ebayu panache inferno 70g. Juz się nie moge doczekać jak przyjdzie. To mój pierwszy internetowy zakup i jeszcze z UK. Mam nadzieje że będzie dobry.

Kasia

ja wczoraj siedziałam cały dzien w 65 i było ciasno

ale o zgrozo pod wieczór zapięłam sie na najciaśniejszą haftkę :(

inkageo

Mój się jakimś cudem przez noc rozciągnął bo dzisiaj też wydaje mi się luźniejszy. I biust mi gdzieś z miseczek ucieka bo już go nie widać przy górnych krawędziach.. Ja się tak nie bawię ;)
Imagine there is no hate

mika


inkageo

Ale gdzie za duży? Obwód jest ciasny, chociaż już mnie tak nie męczy jak wczoraj.. Trochę poluzowałam ramiączka bo wczoraj przesadziłam i miałam krwawe paski na ramionach..
Imagine there is no hate

zuzia

Cytat: inkageo w 07 Maj 2008, 11:56:33
Ale gdzie za duży? Obwód jest ciasny, chociaż już mnie tak nie męczy jak wczoraj.. Trochę poluzowałam ramiączka bo wczoraj przesadziłam i miałam krwawe paski na ramionach..
ja przy nowym staniku też tak mam. kilka dni i ci przejdzie.
Masuj biust!

inkageo

Imagine there is no hate

zuzia


cumberland

ooo zuzia, widzę, że jesteś marka Pour Moi? ? widzę na allegro, że ma "naszą" rozmiarówkę, a nic wcześniej o nich nie było.... jakieś rady, sugestie? coś o nich napiszesz?



salsa

cumberland
no nie było;P
bo ani ja ani zuzka nie mamy staników z tej firmy:P
ja raz mierzyłam ale małomiskowy i jakos tak nie posowało mi to w ogole. choc wzory maja bardzo fajne:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Kasia

a firmę EWA BIEŃ zna któraś http://www.ewabien.com/ewabien2008/


znalazłam tam fajna bardotke, fakt rozmiar 70 ale potrzebuję na juz bo suknia bedzie chyba w następnym tygodniu

no i sie zastanawiam co to za firma

kto zna? kto zna?

malybob

I ja Wam dziękuję za "uświadomienie". Byłam przekonana, że skazana jestem na B.. A dziś po raz pierwszy mierzyłam chyba prawidłowy obwód (65) i D było za małe..
A, byłam w sklepiku przy rondzie Wiatraczna, o którym pisała Zuzia. NIestety, mieli tylko jeden model 65 (Dalii),a na pytanie o bardotkę pani chciała mnie przekonać, że powinnam wziąć po prostu większy obwód i B..

malybob

Aha, i jeszcze- co Wasze doświadczenie mówi Wam o Dalii? Bo w końcu znalazłam chyba dobry rozmiar, ale brzydko leżał..

zuzia

Cytat: malybob w 08 Maj 2008, 14:07:20
Aha, i jeszcze- co Wasze doświadczenie mówi Wam o Dalii? Bo w końcu znalazłam chyba dobry rozmiar, ale brzydko leżał..

Dalia to straszny rozciągliwiec. Naprawdę straszny. Chyba, że coś zmienili.

Kasia

ja przymierzałam Dalie ale w rozmiarze 70 i kiepsko sie układały miski

bardzo kiepsko

przymierzałam 70C
70d niestety w Tarasach nie mieli

później przymierzałam Samante 70D i była jeszcze gorsza


ale ogólnie w Dali podobała mi sie jedna bardotka :)

inkageo

Wreszcie dostałam wyczekiwany stanik - Miss Mandalay coco 60dd i miski są za duże, co tam za duże, one są wielkie :( :( :( Buuuuuuu... Mniejszego rozmiaru nie ma, więc wymiana nie wchodzi w grę.. Model nawet mi się podoba i zastanawiam się, czy by sobie go jakoś nie zmniejszyć?
Imagine there is no hate

wrobelek0403

Cytat: zuzia w 08 Maj 2008, 14:07:51
Cytat: malybob w 08 Maj 2008, 14:07:20
Aha, i jeszcze- co Wasze doświadczenie mówi Wam o Dalii? Bo w końcu znalazłam chyba dobry rozmiar, ale brzydko leżał..

Dalia to straszny rozciągliwiec. Naprawdę straszny. Chyba, że coś zmienili.

niestety potwierdzam, kupiłam 70 i już zapinam się na ostatnią haftkę, a i tak jest za luzno. Ale wzory mają b. ładne :)

malybob - a co to za model był???, bo na stronie dalii nie pisza, ze robia 65.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Cytat: Kasia w 08 Maj 2008, 14:12:41
ja przymierzałam Dalie ale w rozmiarze 70 i kiepsko sie układały miski

później przymierzałam Samante 70D i była jeszcze gorsza


bo dalia i samant to ta sama firma, tylko marki rozne. Na moj biust wyjatkowo dobtrze pasuja :) Szkoda tylko, ze nie maja 65.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malybob

Niestety nie wiem jaki model.. Jeśli pomoże w indentyfikacji: żółty, bez fiżbin, od połowy miseczki transparentny..