Metamorfozy ślubne kathrines :-) Etap dodatków...Foty z przymiarki str 4

Zaczęty przez kathrines, 26 Lut 2008, 07:50:05

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kathrines

Włosy czarne,długie, ciężkie,proste. Długość za łopatki. Loki się nie trzymają, już po godzinie robią się strąki. Jaka fryzura pasuje do takiej sukni (suknia śnieżnobiała)? Nie sugerować się toczkokwiatem, bo takie coś w 100% odpada !!!
Jaka biżuteria, kwiaty.... chętnie posłucham rad i opinii :-)

Izaura

kilka zdjęć z moich zbiorów:

[ Dodano: 26-02-2008, 08:42 ]
a myślałaś o tym czy chcesz welon, kwiat we włosach, diadem, jakieś przypinki do włosów?

kathrines

Mamy podobne gusta Izaura, też myślałam o niskim koku, nad karkiem. Tym bardziej, że fryzury z moich włosów nie bardzo się chcą trzymać a gładko zaczesane mogą się sprawdzić :-)
Tak, welon chcę mieć.

Izaura

Cytat: "kathrines"Mamy podobne gusta Izaura, też myślałam o niskim koku, nad karkiem. Tym bardziej, że fryzury z moich włosów nie bardzo się chcą trzymać a gładko zaczesane mogą się sprawdzić :-)
Tak, welon chcę mieć.

myślę że niski kok jest idealny do założenia welonu i do ciężkich włosów, bo nie ma się co "obsunąć" że tak powiem ;)

kathrines

No to jeśli kok, to będzie można wyeksponować piękne kolczyki. Naszyjnik do sukni z szelką wokół szyi to przesada? Jeśli nie, to jaki miałby być? Nie chciałabym efektu: "przerostu formy nad treścią".
Suknia sama w sobie jest dosyć strojna: szelka na szyi, koronkowa wstawka przy biuście. Nie chcę być przyozdobiona jak choinka.

ze_nitka

kathrines, ja również będę mieć szelkę przy sukni i rezygnuje z naszyjnika. Dla mnie było by to już za dużo. Warto w takiej sytuacji postawić na kolczyki.

Izaura

ja też mam suknie z "szelką" na szyję i chcę mieć długie kolczyki i bransoletkę. według mnie naszyjnik nie pasuje do szelki - trochę za dużo by było tego wszystkiego, ale pomyśl nad bransoletką

sierpniowajulka

Ja bym postawiła na look, jaki został zaprezentowany przez Izaurę na ostatnim zdjęciu - gładki, niski kok + kolczyki wiszące + spinka/ozdoba we włosach (może tylko mniej zgeometryzowana niż ta na zdjęciu). Taka ozdoba fajnie uzupełni to zebranie na sukni, które trochę przypomina broszkę.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kathrines

Ten ostatni kok tez mi najbardziej przypadł do gustu :-)
A co ozdoby/kwiatka we włosach to nie wiem jeszcze co będzie. Suknia zebrana jest motywem kwiatowym i czy tego typu spinka przy koku nie gryzłaby się z nim. Bo jeszcze pamiętajmy,że będzie bukiet w ręku.
A może uda się zlikwidować te kwiatki przy tym zebraniu w sukni i wtedy nie będzie problemu z taka ozdobą we włosach.

sierpniowajulka

Cytat: "kathrines"Suknia zebrana jest motywem kwiatowym i czy tego typu spinka przy koku nie gryzłaby się z nim.
Właśnie dlatego napisałam, że powinna mieć inny kształt. :) Poszukaj czegoś z motywem kwiatowym, albo przypominającego koronkę. :) Z bukietem nie będzie się gryzło chyba, że wybierzesz jakąś ogromniastą wiecheć przeładowaną pod względem kolorów i gadżetów.  ;-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kathrines

#10
A bukiety, mały berłowaty czy lepiej bardziej wiszący.
Kolor biały wydaje mi się niezauważalny na tle sukni, może jakiś mocniejszy akcent ?

sierpniowajulka

Mnie bardziej się widzi wiszący. Co do koloru, to masz jakiś przewodni? Czy narzeczonemu marzy się jakiś kolor krawata, albo czy w zaproszeniach pojawi się kolor?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kathrines

Zaproszenia są białe ...a kolor dodatków "Młodego" będzie uzależniony od koloru garnituru... "Młody" nadal niezdecydowany :-(

sierpniowajulka

Czy w ogóle chcesz spinać jakimś kolorem całą oprawę? Nie, wiem... wystrój sali, strój świadkowej? Czy raczej idziecie w tej kwestii na żywioł? A makijaż? Masz jakieś wymarzone i ulubione kolory do swojego makijażu ślubnego?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kwiaty-aga


kathrines

Nie przepadam za kaliami...są za surowe dla mnie. Bardziej mi pasują do mniej strojnych sukni, typu rybka.

A jeśli chodzi o makijaż...nie zastanawiałam się jeszcze nad tym. Mam śniadą cerę, czarne oczy, czarne włosy...nie wiem co mi koleżanka kosmetyczka zaproponuje.

trik26

Ja tez bardzo lubię takie niskie koki.
oto kilka z moich zbiorów

kathrines

#17
Piękne koki dziewczyny, na pewno coś wybiorę. Nie wiem tylko czy z moich włosów nie wyjdzie za duży ten kok, są długie i gęste. Muszę zapytać fryzjera.
Dodam, że póki co zamierzam mieć takiego jak zaproponowała Izaura (ostatnia fotka).
Teraz trwają poszukiwania biżuterii: kolczyków i bransoletki. Póki co jeszcze nie mam żadnej koncepcji.Wiem, że nie chcę przesadzić z dodatkami.

kathrines

#18
Powiedzmy, że się zdecyduje na koka coś w podobie, jak ten ostatni od Izaury, to jaki welon do tego? Krótki, długi- co lepiej pasuje do takiej sukni? Przyznam, że nie chciałabym welonu wijącego sie po ziemi- to opada, zwłaszcza, że mam zamiar poszaleć na parkiecie :D 

kathrines

#19
Czy białe perły pasują do mojej sukienki. Miałabym na myśli dłuższe kolczyki i bransoletkę??

kathrines


inkageo

Imagine there is no hate

mary

Cytat: kathrines w 06 Mar 2008, 09:31:00
Czy białe perły pasują do mojej sukienki. Miałabym na myśli dłuższe kolczyki i bransoletkę??

wydaje mi się, że pasują :)

kathrines

A może alternatywą dla gładkiego koka mogłoby być cos takiego. Jak Wam sie podoba ta fryzurka:

mayagaramond

Fajna. Czy elizajp nie miala czegos podobnego na cywilnym?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"