Metamorfozy ślubne kathrines :-) Etap dodatków...Foty z przymiarki str 4

Zaczęty przez kathrines, 26 Lut 2008, 07:50:05

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elizapj

Cytat: kathrines w 18 Mar 2008, 12:12:44
Chyba namieszam za dużo z ta biżuterią. Zupełnie nie pomyślałam o pierścionku zaręczynowym i obrączce, będą z żółtego złota....a mi się tak podobają srebro, perły....bo nie wiem jak sie ma śnieżna biel do złota  ???
wielu osobom nadal przeszkadza laczenie metali szlachetnych. nie wiem czemu, ale szanuje purystow;) jednak nie ma sie co starac na sile nosic tylko 1 metal...moj zareczynowy jest z bialego zlota, planuje nosic go jesli nie codziennie (do konca zycia) to bardzo czesto, a obraczki wybierzemy na pewno z zoltego zlota. gdy mierzymy rozne modele, zawsze sprawdzam jak ewentualna obraczka bedzie wygladac na jednym palcu razem z zareczynowym. mnie to w ogole nie razi, wrecz uwazam, ze sie swietnie komplementuja. ale moze to wynik napatrzenie sie na wloskie rece, czesto na nasze plnocne standardy, przeozdobione ilosciowo, jednak wg mnie, swietnie sie prezentujace, nawet gdy na 1 palcu sa 3 pierscionki, z 3 roznymi kamieniami lub z roznych metali:)
jak znajde jakies fotki to sie 'podepre'

wiec ja bym sie na Twoim miejscu zolta obraczka i checia zalozenie perel/srebra nie martwila.
w przyszlsoci jak bedziesz zakladac cos srebrnego, nie bedziesz chyba zdejmowac obraczki?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

ja miałam kolczyki z żółtego złota z perłami i wg mnie takie połączenie wygląda super

kathrines

Cytat: elizapj w 18 Mar 2008, 12:24:59
w przyszlsoci jak bedziesz zakladac cos srebrnego, nie bedziesz chyba zdejmowac obraczki?
Nie będę zdejmować...:)
tak mama mnie natchnęła wczoraj, że jak sobie wyobrażam te białe perły ze złotem na palcach...

zwierzatko_mojej_mamy

a powiem Wam, ze to sie chyba dorasta do roznych kolorow - kiedys nienawidzilam zlota, wydawalo mi sie "wiesniackie i ruskie" - na ulicach krolowal tombak i takie obrzydliwie zolte zloto no i sie zrazilam - a teraz mam biale zloto na zareczynowym i obraczki zloto/biale zloto i coraz bardziej mi sie podoba zlote zloto :) + polaczeni - patrz: moja wklejona bizuteria propozycja do slubu ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

kathrines

Cytat: mika9983 w 18 Mar 2008, 12:27:05
ja miałam kolczyki z żółtego złota z perłami i wg mnie takie połączenie wygląda super
Ale miałaś suknię ecru. A ja mam tę śnieżną biel i same z nią teraz kłopoty, począwszy od butów w tym kolorze....ehhh
Choć przyznam, że ta biel najbardziej pasowała mi do karnacji :)

kathrines

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 18 Mar 2008, 12:28:52
zlote zloto :) + polaczeni - patrz: moja wklejona bizuteria propozycja do slubu ;)

Nie widzę :(

kathrines

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 18 Mar 2008, 12:28:52
a powiem Wam, ze to sie chyba dorasta do roznych kolorow - kiedys nienawidzilam zlota, wydawalo mi sie "wiesniackie i ruskie"
Miałam dokładnie to samo :)

mika

ja nie miałam sukni ecru tylko w kolorze szampana :P mi osobiście śnieżna biel podoba się w połączeniu ze złotem, ale nie każdemu się to podoba, jeśli to będzie taka biel wpadająca aż w błękit to zdecydowanie nie pasują ciepłe kolory więc i złoto odpada

kathrines

Cytat: mika9983 w 18 Mar 2008, 12:37:48
jeśli to będzie taka biel wpadająca aż w błękit to zdecydowanie nie pasują ciepłe kolory więc i złoto odpada
A żebym to ja wiedziała :( Mogę tylko spoglądać na fotkę ze strony Sposabelli, umieszczoną przeze mnie w pierwszym poście.

kathrines

Cytat: mika9983 w 18 Mar 2008, 12:37:48
ja nie miałam sukni ecru tylko w kolorze szampana
Sorki, nie odróżniam koloru ecru, szampana, ivory...itd Dla mnie to wyższa szkoła jazdy  ;)

mika

heheheh nic nie szkodzi
wydaje mi się że do Twojej sukni pasowałoby złoto, ale poradz się jeszcze kogoś innego :) może Zuzi albo Julki
kiedy masz przymiarkę?? kiedy zobaczysz swoją suknie?? wtedy będzie zdecydowanie łatwiej

kathrines

Mówili,że 3 miesiące się czeka na suknię, więc powinna być pod koniec kwietnia. Panie z salonu mówiły,że i tak końcowe przymiarki w czerwcu (ślub 5 lipiec) ale ja wolałabym wcześniej widzieć jak to będzie wyglądało kolorystycznie.
Czyli mówisz,że lepiej napastowac salon wcześniej?

kathrines

Znalazłam jeszcze jeden fryz, który mnie zainteresował. Bardzo elegancki koczek :)

kathrines

#63
Mika Twoja bransoletka z bliska wyglądała mniej więcej jak któraś z poniżej wklejonych?

mika

oj sorry zapomniałam wczoraj zrobić fotkę mojej bransoletce, moja jest z takich samych perełek ale inny jest sposób ich nawlekania, one są tak nawleczone na kilka złotych nitek ale nie w taki sposób jak tutaj na zdjęciu tylko tak jakby to powiedzieć bardziej uporządkowanie :D

kathrines

Spokojnie, zrobisz i wkleisz w wolnej chwili.
Chyba jednak zdecyduję się na zamówienie ręcznie robionej biżu. Ten kontakt, który wczoraj od Ciebie dostałam jest świetny, szybka reakcja na maile, otwartość na sugestie :)
Jeszcze sprawdzę jeden namiar i coś tam wybiorę.

bu_hoooka

A ja myślę, że delikatne dodatki z żółtego złota z perłami świetnie by pasowały do Twojej sukienki. Śnieżna biel mi jakoś nijak w błękit nie wpada.. no ale rzeczywiście jest dość zimna. A przy Twojej karnacji i kolorze włosów katherines, złoto pięknie się będzie komponowało, a "zimowemu" kolorowi sukni nada trochę słonecznego blasku.

co do gładkiego koka, to bardzo mi się takie podobają i uważam, że świetnie by do Ciebie pasował. mam tylko dwa ale: czy na prawdę chcesz schować tak piękne włosy w koku?? a poza tym przemyśl, czy Twój look ma być poważny czy bardziej dziewczęcy- jeżeli raczej poważny to kok jak najbardziej! :)
Just married...

kathrines

Zazwyczaj nie chowam swoich włosów. Ale jeśli mam szaleć na parkiecie i jakoś wyglądać do rana to wiem,że muszę to zrobić. Jak już pisałam włosy kręcone nie trzymają mi się, szybko robią sie proste strąki od nadmiaru lakieru i innych utrwalaczy. A proste rozpuszczone... całe życie chodzę w takich dlatego chciałam na ślub jakąś odmianę.

mika

Kathrines znalazłam fotke na której była wzorowana moja bransoletka oto ona

kathrines

Cytat: mika9983 w 19 Mar 2008, 13:47:50
Kathrines znalazłam fotke na której była wzorowana moja bransoletka oto ona
Aż się wierzyć nie chce.  U Ciebie jakoś tych perełek wydaje się więcej. Może masz większą ilość żyłek?
Dzięki za foto! Piwko for you!
Kokardy nie ma to wiem. Też masz takie zapięcie jak na fotce?

mika

tak żyłek miałam chyba o jedną albo dwie więcej, zapiącie w kolorze złota bez kokardy

Kasia

mika a to żyłki były czy linki metalowe

bardzo ładna bransoleta, super :)

mika

wiesz co to taka linka chyba metalowa w kolorzez złota
kurcze znów zapomniałam zrobić foto :( sorry dziewczyny

Kasia

ja właśnie bym chciała znależć coś na takiej metalowej lince, szkoda że wszędzie idą na łatwiznę i robią na żyłkach
(kurdę kto wymyślił te dziadoskie żyłki, które nijak sie mają do normalnej biżu)

jak nie znajdę to ostatecznie zadowolę się żyłkami ...

kathrines

#74
W wracając do welonu. Powiedzmy,że będę miała jakiegoś gładkiego koczka. Czy welon mgiełka, bez żadnych zdobień upięty nad kokiem chyba by pasował, co? Kwestia tylko jego długości. Jak to widzicie?
W właśnie znalazłam w innym wątku welon, który mi sie podoba (fotka poniżej). Nie dodałam,że suknia ma oryginalnie tren ale czy go zostawiać? Zależy chyba jak będzie wyglądał po podpięciu...