Metamorfozy ślubne kathrines :-) Etap dodatków...Foty z przymiarki str 4

Zaczęty przez kathrines, 26 Lut 2008, 07:50:05

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mika

z trenem to dokładnie tak jak piszesz to zależy jak się go podpina, a welon jak najbardziej jest ok

kathrines

Piękny welon miała kate.zet1 .Dokładnie taki jaki sobie wymyśliłam. Pięknie wijący sie w kościele, odpinany na tańce....ale się rozmarzyłam :) Ale czy ja taki znajdę?

elizapj

Cytat: elizapj w 18 Mar 2008, 12:24:59
jak znajde jakies fotki to sie 'podepre'
znalazlam:) wg mnie mieszanie kolorow i kamieni wyglada bardzo w porzadku
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kathrines

Wklejam foty z 1 przymiarki, suknia źle leży, bo za duża,co widać na 2 zdjęciu. Może teraz łatwiej będzie wyobrazić sobie ogólny look :) Pod spodem nie ma oryginalnej halki, więc dół nie układa sie jak powinien, poza tym suknia pójdzie odrobinę w górę (szelka na szyi jest za duża) i zmniejszy dysproporcje między tułowiem a nogami (które na focie wyglądają na zbyt krótkie w porównaniu z resztą).
Przypominam suknia będzie śnieżnobiała.

rilla

o kurcze, super ta suknia na TObie wygląda... myślałam, że jest dużo szersza na dore. Milion razy lepiej wyglądasz nawet w niedopasowanej swojej sukni niż modelka na zdjeciu:)

mika

ale bomba!! welon jak najbardziej wskazany, długa mgiełka

kathrines

Ja chyba jestem za bardzo krytyczna w stosunku do siebie...
I na domiar złego nie mam próbki materiału sukni, żeby dobrać dodatki, bo w salonie mieli tylko tą ecru.

mona_liza


kathrines

Cytat: mona_liza w 03 Kwi 2008, 10:36:45
świetnie na Tobie leży!
żeby tak dodatki tak dobrze leżały  ;) i żebym wiedziała jakie dobrać...


mary

świetnie leży na Tobie ta -niedopasowana ;) - sukni. Na pewno będzie pięknie. Twoja będzie biała?

kathrines

Cytat: mary_popins w 03 Kwi 2008, 11:10:23
świetnie leży na Tobie ta -niedopasowana ;) - sukni. Na pewno będzie pięknie. Twoja będzie biała?
Na 1 fotce leży jako tako, bo mnie Pani z salonu pospinała odpowiednio,żebym mogła sobie wyobrazić efekt końcowy. Niestety żadna z przymierzanych nie była dobra, we wszystkich się topiłam.

Tak będzie biała  :D

zwierzatko_mojej_mamy

kathrines alez slicznie... ale Ci zazdroszcze ;) chociaz ja bym wybrala te kolory, ale to dlatego, ze w bialym glupio wygladam ;)

dodatkow to ja tu nie widze - i tak wszystko suknia przysloni :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ze_nitka

Bardzo ładna ta suknia... Moja wypada jakoś blado przy tych wszystkich rewelacjach z 2008 ;)

kathrines

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 03 Kwi 2008, 11:44:40
kathrines
dodatkow to ja tu nie widze - i tak wszystko suknia przysloni :D
Hehehe... no w uszach to muszę coś mieć, nie zostawię przecież gołych dziurek :)

mika

ja też bym wybrała taką kolorystyke, ale ja zboczona kolorystycnie jestem :D

kathrines

Cytat: mika9983 w 03 Kwi 2008, 12:00:10
ja też bym wybrała taką kolorystyke, ale ja zboczona kolorystycnie jestem :D
Ładniej mi w czystej bieli, to chyba ze względu na karnację...a w lipcu przyjdzie jeszcze opalenizna :)
Po prostu kwestia gustu...

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mika

dokładnie tak jak zwierzak eeeee tam
powiedziała ta co miała suknie szampańską popierając tą co o mało nie kupiła czerwonej :D

kathrines

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 03 Kwi 2008, 12:02:07
kathrines -- eee tam, marudzisz :D
Jak zwał tak zwał...heheh

Już zamówiona biel. Zresztą kto wie jaka przyjdzie... bo wątku Katji nic nie wiadomo...

Nie ma co się już zastanawiać nad kolorem- do boju z dodatkami ;D

kathrines

Cytat: mika9983 w 03 Kwi 2008, 12:04:46
dokładnie tak jak zwierzak eeeee tam
powiedziała ta co miała suknie szampańską popierając tą co o mało nie kupiła czerwonej :D

buhahaha... piwko za tekścior!

Chermelle

spoko kiecka  8) na Tobie wygląda świetnie o wiele lepiej niż na modelce
ja nie lubie białego u siebie więc patrze nie obiektywnie bo kolor z przymiarki bardziej mi się podoba ;) ale Ty pewnie w bieli bedziesz wyglądać super  :)

zwierzatko_mojej_mamy

mika9983 - mowilam "eee tam" do kolczyków - sama suknia jest tak piekna i tak lezy, ze bym sie podniecala tak, ze o dodatkach bym pewnie zapomniala ;D

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

kathrines

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 03 Kwi 2008, 12:10:04
mika9983 - mowilam "eee tam" do kolczyków - sama suknia jest tak piekna i tak lezy, ze bym sie podniecala tak, ze o dodatkach bym pewnie zapomniala ;D
Dzięki dziewczyny! Poprawiłyście mi dzisiaj skutecznie humor ;D Bo jakiegoś doła pogodowego miałam...

Podsumowując: ma być skromnie?

emcia


Ślicznie Ci w niej bedzie.

Cytat: ze_nitka w 03 Kwi 2008, 11:47:31
Bardzo ładna ta suknia... Moja wypada jakoś blado przy tych wszystkich rewelacjach z 2008 ;)

Też mi to właśnie przyszło do głowy na temat mojej kiecki :(