Metamorfozy ślubne kathrines :-) Etap dodatków...Foty z przymiarki str 4

Zaczęty przez kathrines, 26 Lut 2008, 07:50:05

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kathrines

#25
Cytat: mayagaramond w 15 Mar 2008, 15:53:29
Fajna. Czy elizajp nie miala czegos podobnego na cywilnym?
Chyba coś w podobie do fryzury nr 2, tylko miała chyba ją upinaną z urzednio pofalowanych za pomoca klipsów włosów. Chyba, że ją pomyliłam z inną dziewczyną  ??? Już tyle się tu stylizacji naoglądałam,że to całkiem możliwe.
Moje włosy są mało podatne na kręcenie...niestety:(
Fajna ta 1 fryzurka, troszkę uszy zakrywa (mój odwieczny kompleks), bo w gładkim koku, który zaproponowała mi  Izaura (ostatnia fotka)od razu uchole sie rzucaja w oczy :(

mayagaramond

#26
Z klipsami to masz na mysli sierpniowajulke, ona miala wlasnie fale. A eliza, jesli sie nie myle, wlasnie takiego koka.

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

kathrines

#27
Ale czy do sukienki pasuje i jak je oceniacie ?

kathrines

#28
A może moja fotka by nieco pomogła ;) ?

inkageo

Imagine there is no hate

kathrines

#30
Mam nadzieję, że cos da się wyczarować z mojej czupryny. może nawet dodatki łatwiej będzie znaleźć. No to do dzieła moje Panie :)

inkageo

Piękne włosy, ale ja się nie znam na pięknych włosach ;)
Imagine there is no hate

elizapj

chyba ominela mnie Twoja fotka..bo czupryny nie widze;)
mysle, ze taki luzniejszy kok moze byc do Twojej sukni - bo fruzyra bardziej powinna pasowac do twarzy, niz do sukni:) ja tak swoja wybieralam:)

co do klopotow z ulozeniem dlugich ciezkich, moje sa podobne, i trudno by mi bylo odtworzyc w opisie jaka droge obrala fryzjerka do dotrzec do celu haha - tez byla dluga i cieza;) patrzyla sie na wzor jaki przynioslam i tworzyla cos co mialo oddac podobna stylizacje - ale wcale nie byle identyczne; identyczne duchem, tak:)
wzor to byly wlosy do ramion, cienkie z duzymi silnymi falami, wystylizowane cos na lata30. moje upieto tak by jak najblizej wygladalo, ze sa krotkie i tylko podkrecone z tylu; fale z przodu/boku tylko w czesci udalo sie wiernie odtworzyc (moje troche za ciezkie). dobra fryzjerka powinna prawie wszystko dac rade:)
jesli chcesz czesciowo zakryc uszy, to taki kok jest idealny, bo wystarczy, ze gdzies zaczesze cos luzniej, nie krzywdzac reszty koka:)
ale koniecznie -wg mnie- dobieraj fryzury, kt pasuja do Twojej twarzy (nie do sukni)..Nie mozna na tym zle wyjsc:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Eliza - wygladasz na tych zdjeciach jak z Hollywoodu!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

elizapj

Cytat: mayagaramond w 16 Mar 2008, 11:41:07
Eliza - wygladasz na tych zdjeciach jak z Hollywoodu!
haha, akurat takiego okreslenia wczesniej nei slyszalam - dobre:)
ja pani poza pokazaniem wzoru, powiedzialam pi razy oko lata 30, 40....

dobra nie zasmiecam:) powtarzam tylko, ze warto fryzure do twarzy dobierac. w koncu moja suknia w kwiatki wclae nie wyglada ani jak w hollywood (haha), ani jak z lat 30tych. a efet takiego wrazenia udaje sie uzyskac - widac za pomoca samej fryzury:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: elizapj w 16 Mar 2008, 15:41:30
Cytat: mayagaramond w 16 Mar 2008, 11:41:07
Eliza - wygladasz na tych zdjeciach jak z Hollywoodu!
haha, akurat takiego okreslenia wczesniej nei slyszalam - dobre:)

bo ci nastepnym razem napisze, ze wygladasz jak z Bollywoodu ;) ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Ej sio do inspiracji łazienkowych! Jak wam się moje tapety podobaja?
Imagine there is no hate

kathrines

#37
Fota ponownie zamieszczona dla tych co je to ominęło  ;) Teraz włosy mam trochę dłuższe niż na fotce...

dagi

Jejku, masz piękne włosy, takie grube, moje też są długie ale za to cienkie i ciągle odstają w różne strony...
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

kathrines

Na co dzień jest ok....bo zazwyczaj nosze rozpuszczone lub związane w kucyk.
Ale jak chcę jakieś extra upięcie na większe wyjście to jest problem. Za ciężkie, za sztywne, w ogóle niepodatne na kręcenie.... większość fryzur sie nie trzyma.
Muszę spróbować właśnie z gładkim kokiem, może w nim ratunek

zwierzatko_mojej_mamy

alez piekna z Ciebie dziolcha, a wlosy!! :)

no wlasnie wydaje mi sie, ze
1. do sukni mi te lata 30. nie pasuja troszke,
2. taka kupe wlosow to trzeba chyba ujarzmic na helm, zeby nic nie wypadlo ;) gladki kok z jakims pazurkiem - moze troszke agresywniejszy kwiat, albo cos innego kwiat + piorko? takie dziwne stylizacje aczkolwiek ze smakiem gdzie widzialam - welon bedzie? bo nie znalazlam info
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

kathrines

#41
Welon będzie...ale jeszcze konkretnej wizji nie mam.
Kieckę w salonie przymierzałam duuuużo za dużą i w kolorze ecru. Dlatego nawet nie mierzyłam welonów. Bo jakoś nie bardzo mogłam sobie wyobrazić efektu końcowego :(

elizapj

Cytat: mayagaramond w 16 Mar 2008, 15:44:59
bo ci nastepnym razem napisze, ze wygladasz jak z Bollywoodu ;) ;D
mialam na oncu jezyka hahah

kathrines, a moze pojdz gdzies d fryzjera nie mowiac ze chcesz na slub czesanie. poporos o luzny kok, kt by sie trzymal, bo masz impreze z pracy na cala noc czy cos... jak Ci sie spodoba, to wrocisz do niej/niego po probne slubne:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kathrines

#43
Cytat: mayagaramond w 16 Mar 2008, 15:44:59
bo ci nastepnym razem napisze, ze wygladasz jak z Bollywoodu ;) ;D
:)

marlen_ka

ale może najpierw porozmawiaj z dobrą fryzjerką. moja koleżanka, która ma podobne włosy do Twoich, miała na slubie (nie swoim) naprawdę pięknie upięte loki, które jej nie        opadły i nie rozwaliły się całą noc. może i z Twoich uda się wyczarowac jakiej  upięcie z loków.

mika

ja bym u Ciebie poszła w szmaragdy... masz fotke w sukni?? jaki kolor będzie miała suknia??

mika

aaaaaaaa i ty jesteś z Warszawy?? to oprócz zielonego kota odwiedź Colibre, to jest zaraz obok zielonego www.colibra.pl

kathrines

Nie mam fotki w sukni, przymierzałam w salonie ecru, a ja będę miała śnieżnobiałą. Poza tym kiecka wisiała na mnie potwornie, ze 2 rozmiary za duża była...więc nawet nie siliłam sie na foty.

kathrines

Cytat: mika9983 w 18 Mar 2008, 12:03:20
aaaaaaaa i ty jesteś z Warszawy?? to oprócz zielonego kota odwiedź Colibre, to jest zaraz obok zielonego www.colibra.pl
Nie jestem z Warszawy, najbliżej mam do Łodzi....przekichane mają te z małych mieścin pod tym względem :(

kathrines

#49
Chyba namieszam za dużo z ta biżuterią. Zupełnie nie pomyślałam o pierścionku zaręczynowym i obrączce, będą z żółtego złota....a mi się tak podobają srebro, perły....bo nie wiem jak sie ma śnieżna biel do złota  ???

Widziałam właśnie w Colibra połączenie "złota żółtego" z perłami, nawet nieźle to wygląda.... ale czy do kiecki mojej...nie wiem