mężczyzna i manicure

Zaczęty przez spragnienie, 11 Lut 2008, 18:48:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

Cytat: "siog"Salsa ja ci chyba jeszcze jedno piwo postawie! :mrgreen:
tez CI postawiłam, zebyś o suchym pysku nie siedziała:)

[ Dodano: 15-02-2008, 15:34 ]
Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"salsa, o MOICH tipsach? :> ja nie mam kolezanko tipsow - miewam tylko akryle, a to co innego :D
o tam, ale chcesz mieć;) i nas wyrzuciłas wiedźmo;)

[ Dodano: 15-02-2008, 15:36 ]
Cytujja i mój mąż.
ups;) nie wiem czemu, ale ciagle mi sie wydaje ze masz slub przed soba :)  :oops:  :oops:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

salsa

Cytat: "dodaa84"nie, za sobą. brałam ślub nawet przed Tobą ;-)

no proszę:) długo jestescie po slubie? nieźle, ja bym sie w tak młodym wieku nie zdecydowała-podziwiam za odwagę. :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

spragnienie

tak salsa, bo Ty to strasznie stara jesteś  ;-) i pewnie z cały swoim ćwierćwieczem na karku ślubowałaś  :mrgreen:

zwierzatko_mojej_mamy

salsa,  chce miec akryle wiedzmo wiedzmowata :D oddawaj lepiej torebke ;P
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

salsa

Cytat: "spragnienie"tak salsa, bo Ty to strasznie stara jesteś ;-) i pewnie z cały swoim ćwierćwieczem na karku ślubowałaś :mrgreen:

co Ty i tak uważam, ze za młodo-ale skoro się zaręczyliśmy to po co czekać:) całe zycie byłam przekonana ze wyjde za mąz zaraz przed 30-stką;)
zresztą, dopóki nie poznałam mojego chłopa, to uważałam ze nie ma na świecie takiego dla którego bym sie dała dobrowolnie zaciągnąć do ołtarza:P
ale w wieku 22-23 to były głębokie studia i gdzie ja tam do ślubu bym chciała-a w życiu:P i wcale nie jestem stara, tyle co 26 lat mam-to stara;)??? :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

[ Dodano: 15-02-2008, 15:54 ]
Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"salsa, chce miec akryle wiedzmo wiedzmowata :D oddawaj lepiej torebke ;P
a to przepraszam;)

jeszcze sie zastanowie, czy oddam ;) miałas mnie na kawe wyciagnac i dupa-a torbe to chcesz;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

spragnienie

salsa nie możesz być stara, bo ja za parę m-cy też 26 DOPIERO skończę, nie  8-)
:mrgreen:

salsa

Cytat: "dodaa84"Mam bardzo dobrą pamięć moja droga ;-)
no to faktycznie, bo ja nie pamiętam ani jednej daty ślubowania dziewczyn ze strefy;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

spragnienie

salsa przerzuciłaś stronę i nie zobaczyś mojej odpwiedzi  :-P

salsa

spragnienie, btw-moj brat jest z 22 paźdz. tyle że rok młodszy  od Ciebie i w tym roku świętujemy jego 25 lat;)

[ Dodano: 15-02-2008, 15:57 ]
spragnienie, widziałam widziałam:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

gioseppe

Cytat: "salsa"
no tak Ty na pewno masz czas zeby nie byc w domu leniwa, zrobić za męża wszystko , zeby on mogł nie mogł pomysleć, ze sie nim wyręczasz,  :lol:

wręcz przeciwnie :) ja nic nie robie za męża
mąż zajmuje się sobą ja sobą.
ja prasuje swoje rzeczy on swoje
a jeśli chodzi o obowiązki typowo domowe i dzielenie sie nimi to mamy ścisle ustalone role co kto robi tak, zeby każdy miał co robić a nie jedno siedzi a drugie zapiernicza.


Cytat: "salsa"
no ale my oboje pracujemy:) ;-)
my też :)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

salsa

Cytat: "gioseppe"a jeśli chodzi o obowiązki typowo domowe i dzielenie sie nimi to mamy ścisle ustalone role co kto robi tak, zeby każdy miał co robić a nie jedno siedzi a drugie zapiernicza.
odnoszę zupełnie inne wrazenie, ale ok, Ty na pewno wiesz lepiej, w koncu tak dobrze definiujesz leniwca.

Cytujmy też :)

aha :shock:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zuzia

Cytat: "gioseppe"ja to egzotycznie nazywam lenistwo :P
i wyręczanie innymi  
bez przesady!
nie zgadzam się z tym. Dla przykładu: mój mąż rano prasuje bo ja za tym średnio przepadam, ale za to ja robie mu kanapki do pracy. i co? tzn. że oboje jesteśmy leniwi bo się wyręczamy?
tak myśląc to przecież podzieliłabym dom na pół, każdy sobie gotuje, każdy sprząta pół etc. Do zwariowania!!!

salsa

Cytat: "gioseppe"mąż zajmuje się sobą ja sobą.
no tak, u nas jest inaczej - my raczej żyjemy ze soba a nie obok siebie. ;-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

gioseppe

Cytat: "salsa"ale ok, Ty na pewno wiesz lepiej, w koncu tak dobrze definiujesz leniwca.
nie bądź zgryźliwa :)
po prostu mam inne zdanie
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

zuzia

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"oddawaj lepiej torebke ;P
uważaj bo ją zobaczysz. Już pewnie dawno zaanektowana :)

[ Dodano: 15-02-2008, 16:15 ]
Cytat: "gioseppe"wręcz przeciwnie  ja nic nie robie za męża
mąż zajmuje się sobą ja sobą.
ja prasuje swoje rzeczy on swoje
gios, załamujesz mnie  :shock:

salsa

Cytat: "zuzia"i co? tzn. że oboje jesteśmy leniwi bo się wyręczamy?
zdecydowanie tak Zuzka-leniwcze! ;)

on mi prasuje, ja mu piorę-chyba powinnismy kupic dwie pralki i każde powinno prac osobno swoje rzeczy, obiadu tez nie powinnam mu gotowac-kazdy dla siebie..... :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

[ Dodano: 15-02-2008, 16:16 ]
Cytat: "gioseppe"po prostu mam inne zdanie
po porstu nazłas mnie leniwą i wysługującą się męzem babą-sopko :evil:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

dragonfly

o, widze, ze topik rozwinal sie blyskawicznie...
nic co napisze nie bedzie nowoscia, moge tylko dolozyc moje zdanie, ze to od faceta zalezy czy czuje sie mesko czy nie... wedlug mnie prawdziwy mezczyzna nawet nie pomysli, ze pojscie do kosmetyczki/na solarium/uzywanie kremow w jakis sposob obnizy jego meskosc... ale to tylko moje zdanie...
osobiscie nienawidze facetow z niezadbanymi paznokciami, jezeli sami potrafia zrobic sobie manicure/pedicure, punkt dla nich, jezeli nie- coz zostaje wyjscie do manicurzystki.
my staramy sie chodzic razem, a to dlatego, ze nie nudzi nam sie, i jest wesolo...

zuzia

Cytat: "salsa"zdecydowanie tak Zuzka-leniwcze!  
:evil:  
ale dobrze mi z tym :mrgreen:

salsa

dragonfly_80, to Twoj mężuś>???? ciasteczko :lol:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zuzia

Cytat: "salsa"on mi prasuje, ja mu piorę-chyba powinnismy kupic dwie pralki i każde powinno prac osobno swoje rzeczy, obiadu tez nie powinnam mu gotowac-kazdy dla siebie.....        
tylko gdzie ja u nas drugą pralkę zmieszczę??? chyba powiem K. że swoje rzeczy pierze ręcznie :D

salsa

Cytat: "zuzia"ale dobrze mi z tym :mrgreen:
no wiesz!! jak mozesz. jestem załamana:):)

[ Dodano: 15-02-2008, 16:19 ]
zuzia, mysle ze do takiego stylu zycia małżeńskiego od razu konieczne są dwa mieszkania ;-)  :lol:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

maroonbug

dragonfly to Twoj przyszly :shock: !!!! Czy szanowny pan Zakoscielny? Podobienstwo jest uderzajace!

gioseppe

Cytat: "salsa"no tak, u nas jest inaczej - my raczej żyjemy ze soba a nie obok siebie. ;-)
mylisz pojęcia
to ze ja przysłowiowo jemu robiłabym kanapki a on za ten czas wyprasowalby mi koszule nie oznacza ze zyjemy ze sobą tak jak to, że każdy przygotowywałby te rzeczy dla siebie nie znaczy że żyjemy obok siebie :)

[ Dodano: 15-02-2008, 16:24 ]
Cytat: "salsa"
on mi prasuje, ja mu piorę-chyba powinnismy kupic dwie pralki i każde powinno prac osobno swoje rzeczy, obiadu tez nie powinnam mu gotowac-kazdy dla siebie..... :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
spoko, widzę, że generalizujesz
możecie sobie też kupić dwie wanny tak, żeby każdy mógł myć swoją :P
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

salsa

Cytujmożecie sobie też kupić dwie wanny tak, żeby każdy mógł myć swoją :P
to raczej w Twoim stylu, w koncu preferujesz model-każdy sobie rzepkę skrobie.

jak można być tak (.......), ze gdy mąż robi coś dla żony wiedząc, ze ona tego nie znosi ( i na odwrót oczywiście) to nazywa się to EGZOTYCZNIE lenistwem i wysługiwaniem
chyba CI się wektory w pojęciach popieprzyły. no ale oczywiście są rózne małżeństwa.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

maroonbug

Moje zdanie na temat zabiegow pielegnacyjnych i mezczyzn (oraz kilku problemow poruszonych w tym watku) jest takie:
1. gdy dorosly mezczyzna (podkreslam dorosly-nastolatkom i mlodziencom wolno, bo dopiero zaczynaja rozumiec kim sa) mysli i czuje, ze pojscie do kosmetyczki czy solarium, nalozenie kremu lub uzycie odzywki do wlosow zagraza jego meskosci, to nie jest zdrowy objaw i znaczy to, ze jego rodzice po czesci skopali robote, wpajajac mu zabobony i nie budujac w nim pewnosci siebie (znaczy: "nie placz synu  i badz twardy, mezczyzni nie placza", "a co Ty bedziesz na kolko muzyczne chodzil, poslemy Cie na judo", etc.). Takie rzeczy sie leczy, drodzy panstwo. Tacy panowie miewaja (miewaja zaznaczam, ze chodzi o przypadki nie ogol, po to zeby pokazac, ze to niezdrowe) sklonnosci do agresji, bo wiele rzeczy zagraza ich meskosci=poczuciu bezpieczenstwa.
2. chodzenie do kosmetycznki i solarium jest dbaniem o siebie, tak samo jak silownia i basen i chodzenie do lekarza. Jak facet lubi solarium to niech chodzi, nie jest przez to zniewiescialy czy mniej meski.
Najgorszy typ to taki co lata na silownie codzien a smierdzi z daleka i pazury ma krogulcze. Dla mnie to jest krotkowzrocznosc i pokretne rozumienie meskosci.
3. Kremy, maseczki, inne kosmetyki sa dla ludzi. Jesli skora/wlosy tego potrzebuja to trzeba stosowac. Ja mojego Przyszlego nauczylam uzywac pomadki ochronnej (co prawda robi to po cichu, tak zeby inni nie widzieli, ale to wina wlasnie modelu wychowania o jakim pisze wyzej), bo potrzebowal- chodzil caly czas ze spierzchnietymi, popekanymi ustami i zal bylo patrzec. Teraz problemu nie ma i jest okej. Jak ja sie smaruje to podaje jemu i on tez sie smaruje i jest git. Jest dla mnie nadal bardzo meski i jest zadowolony, ze pomadki ochronne wynalezione. A wiec, co komu potrzebne.