trik26 i jej przygotowania

Zaczęty przez trik26, 14 Lut 2008, 11:21:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ze_nitka

Trik, pokaż całą twarz, bo tak z samych oczu to cieżko stwierdzić czy makijaż dobry, tzn mi ciezko ;)
A kolory fajowe.

trik26

dziewczyny to zdjęcia z aparatu który został w innym mieście. mam jeszcze tylko drugie zdjęcie oczu. Moze uda mi się jakoś ściągnąć pozostałe zdjęcia

maroonbug

Jak dla mnie to za malo podkreslone...
Dalabym mocniejszy kolor pod okiem i ciemniejsza kreske na gornej powiece. I mocniej wytuszowane rzesy (bo na zdjeciu wygladaja jakby nie byly wytuszowane wcale), moze tez kepki sztucznych rzes.
Zalezy ja Ty sie w makijazu czujesz, ale dla mnie to jest makijaz dzienny. Nie mowie, ze zly, bo zrobiony jest dobrze i ladnie sie prezentuje, ale wyglada bardzo delikatnie i no, na dzien, po prostu.
Brwi tez nie podkreslone wcale, a troche by im mozna pomoc. Z tego co widze, to twarz nie jest wymodelowana rozem i pudrem brazujacym, co wedlug mnie moze spowodowac, ze bedzie malo "fotogeniczny". Bo chodzi o to, ze makijaz, ktory dobrze wyglada na zdjeciach, to taki w ktorym wszystko jest narysowane od nowa, czyli wszystko trzeba podkreslic, nawet leciutko.

elizapj

Cytat: maroonbug w 05 Maj 2008, 16:22:28
Jak dla mnie to za malo podkreslone...
Dalabym mocniejszy kolor pod okiem i ciemniejsza kreske na gornej powiece. I mocniej wytuszowane rzesy (bo na zdjeciu wygladaja jakby nie byly wytuszowane wcale), moze tez kepki sztucznych rzes.
Zalezy ja Ty sie w makijazu czujesz, ale dla mnie to jest makijaz dzienny. Nie mowie, ze zly, bo zrobiony jest dobrze i ladnie sie prezentuje, ale wyglada bardzo delikatnie i no, na dzien, po prostu.
Brwi tez nie podkreslone wcale, a troche by im mozna pomoc. Z tego co widze, to twarz nie jest wymodelowana rozem i pudrem brazujacym, co wedlug mnie moze spowodowac, ze bedzie malo "fotogeniczny". Bo chodzi o to, ze makijaz, ktory dobrze wyglada na zdjeciach, to taki w ktorym wszystko jest narysowane od nowa, czyli wszystko trzeba podkreslic, nawet leciutko.
oglosze chyba maroonbug moja spokeswoman;)
kazda z jej rad uwazam bardzo cenna. pani makijazystce wydrukowac i od myslnika wszystkie wymienic:) skoro cienei potrafi mieszac ladnie to mozna zaufac, ze kolor skory rownie dobrze jej wyjdzie. do tapety nie namawiam - sama nie cierpie, nie nosze podkladu i nie planuje na slub, ale puder, roz i baza na powieke powinna byc...nawet gdy nie ma fluidu i nawet przy idealnych cerach:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

maroonbug

Cytat: elizapj w 05 Maj 2008, 17:29:04
oglosze chyba maroonbug moja spokeswoman;)
kazda z jej rad uwazam bardzo cenna. pani makijazystce wydrukowac i od myslnika wszystkie wymienic:) skoro cienei potrafi mieszac ladnie to mozna zaufac, ze kolor skory rownie dobrze jej wyjdzie. do tapety nie namawiam - sama nie cierpie, nie nosze podkladu i nie planuje na slub, ale puder, roz i baza na powieke powinna byc...nawet gdy nie ma fluidu i nawet przy idealnych cerach:)

Eliza :D
Plone z zazdrosci nad mozliwoscia nie uzywania podkladu...

elizapj

Cytat: maroonbug w 05 Maj 2008, 17:40:57
Eliza :D
Plone z zazdrosci nad mozliwoscia nie uzywania podkladu...

tzn to jest moje przekonanie...jeszcze nikt kto mnie kiedykolwiek malowal mnie nie poparl...wiec to jest kwestia silnej woli!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

trik26

Cytat: elizapj w 05 Maj 2008, 17:29:04
Cytat: maroonbug w 05 Maj 2008, 16:22:28
Jak dla mnie to za malo podkreslone...
Dalabym mocniejszy kolor pod okiem i ciemniejsza kreske na gornej powiece. I mocniej wytuszowane rzesy (bo na zdjeciu wygladaja jakby nie byly wytuszowane wcale), moze tez kepki sztucznych rzes.
Zalezy ja Ty sie w makijazu czujesz, ale dla mnie to jest makijaz dzienny. Nie mowie, ze zly, bo zrobiony jest dobrze i ladnie sie prezentuje, ale wyglada bardzo delikatnie i no, na dzien, po prostu.
Brwi tez nie podkreslone wcale, a troche by im mozna pomoc. Z tego co widze, to twarz nie jest wymodelowana rozem i pudrem brazujacym, co wedlug mnie moze spowodowac, ze bedzie malo "fotogeniczny". Bo chodzi o to, ze makijaz, ktory dobrze wyglada na zdjeciach, to taki w ktorym wszystko jest narysowane od nowa, czyli wszystko trzeba podkreslic, nawet leciutko.
oglosze chyba maroonbug moja spokeswoman;)
kazda z jej rad uwazam bardzo cenna. pani makijazystce wydrukowac i od myslnika wszystkie wymienic:) skoro cienei potrafi mieszac ladnie to mozna zaufac, ze kolor skory rownie dobrze jej wyjdzie. do tapety nie namawiam - sama nie cierpie, nie nosze podkladu i nie planuje na slub, ale puder, roz i baza na powieke powinna byc...nawet gdy nie ma fluidu i nawet przy idealnych cerach:)

Dzięki dziewczyny za rady, ale po kolei.
Pani kosmetyczka zastosowała wszystko z umiarem na moją prośbę, bo dla mnie liczyły się oczy. Generalnie głównie chodziło mi o opinię dotyczącą właśnie tych cieni. Co do kresek dla mnie jest wystarczająco, w wersjo ostatecznej rzęsy maja być bardziej wytuszowane i być moze będę miała kępki (bo podobają mi się), co do brwi to macie 100% racji będą delikatnie wymodelowane i bardziej podkreślone. Co do różu to chyba wystarczy jak dla mnie.
Dzięki za uwagi - jak zawsze jesteście nieocenione

maroonbug

Jesli bedziesz miala mocniej wytuszowane rzesy i byc moze kepki to ja sie zgadzam, bo kolory ladne i dobrze zrobione. Ja preferuje mocniejsze oko, ale jesli Ty zle bys sie czula to lepeij nie.
Co do rozu jednak, to baaaardzo prosze, zebys sobie poprobowala sama i zrobila kilka zdjec z roznym natezeniem zarozowienia :)
Bo przykra sprawa, ale w rzeczywistosci wydaje sie czlowiekowi, ze juz jest na maksa wytapetowany i zaraz mu ta maska spadnie, a na zdjeciach sie wyglada jak lalka. Wiem i nad tym faktem ubolewam.
A panna mloda powinna tego dnia byc promienna i swieza, i troche zarumieniona  ;) , wiec rozu dalabym troche wiecej. Tylko odrobinke :)

cumberland

trik26 z tego co pamiętam jesteś blondynką w wytwornej sukni a'la Audrey Hepburn :)
poszłabym więc w makijaż w delikatnym wydaniu stylu lat 60, aby uzyskać efekt zmysłowej ślubnej elegancji
wyraźnie zazaczyłabym więc kontur oka i koniecznie podkreśliła brwi !!!! koniecznie regulacja kształtu plus może henna...?
to niebieskie oko niespecjalnie do mnie przemawia...
kępki jak najbardziej, w końcu to oko i rzęsy to cecha charakterystyczna takiej stylizacji
cerę zostawiłabym jasną, usta matowe bez żadnych błyszczyków
no ale to moja wizja....;)

magdarynka

cumberland to oko jest fioletowe  ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

cumberland

magdarynka15  fioletowe powiadasz....no to ignorancją kolorystyczną się wykazałam na maxa  ;)
niebieskie czy fioletowe..coś mi tu nie pasi....


trik26

Dzięki dziewczyny, naparwdę jesteście nieocenione.
Już podjełam pewne kroki w stronę makijażu: delikatna regulacja brwi i podkreślenie, chciałabym kępki.
Cumberland masz rację co do sukienki i mojej stylizacji. Co do oczu są w fioletach i chyba ten kolor najbardziej mi odpowiada, jakoś nic innego sensownego mi nie przyuszło do głowy: jasne ecru, białe złote srebrn są zbyt jasne, zielenie mi nie pasują, wiec zdecydowałm się na fiolet.

trik26

który welon??? http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,2027.msg125330.html#msg125330

Dziewczyny jeszcze załączam świeże zdjęcie sukienka z boku (jeszcze nie skrócona)

emcia