trik26 i jej przygotowania

Zaczęty przez trik26, 14 Lut 2008, 11:21:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mika

trik26, sądzę że u Ciebie z welonem będzie tak jak u mnie było, długa mgiełka nie pasowała, kwiat jakoś mi się nie widział bo bukiet miałam z goździków, a welon pasował mi tylko do łopatek z haftem na końcu i tak już zostało

trik26

Być moze masz rację, ja chcę mieć kwiatka we włosach,a le nie wiem czy cchę mieć welon. Jeśli tak to chyba taki do łopatki

trik26

#52
Dziewczyny wklejam kilka fotek z przymiarki.
Sukienka jest przed skracaniem i będzie lekko poluzowana.
Acha, rękawiczki są tylko po to by nie dotykać sukni, nie będę ich miała.
Mam nadzieję, ze teraz coś doradzicie mi. Liczę na was bo ślub mam za 2 miesiące

asia407

Aaaale piekna kiecka. Slicznie w niej wygladasz, pogratulowac figury.

A nie rozwazylabys dlugich rekawiczek, takich za lokiec (z palcami oczywiscie). Suknia jest elegancka, az sie prosi o takie rekawiczki dla podkreslenia efektu.
Z welonem nie pomoge, bo sama za nimi nie przepadam. Ale za to woalka.... Pasowalaby do rekawiczek
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

ze tak powiem nieoglednie - alez dupencja :D:D

pieknie - tez bym rozwazala dluugie palcowe rekawiczki ;) ale nic na sile ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

trik26

#55
Cytat: asia407 w 27 Mar 2008, 16:52:01
Aaaale piekna kiecka. Slicznie w niej wygladasz, pogratulowac figury.

A nie rozwazylabys dlugich rekawiczek, takich za lokiec (z palcami oczywiscie). Suknia jest elegancka, az sie prosi o takie rekawiczki dla podkreslenia efektu.
Z welonem nie pomoge, bo sama za nimi nie przepadam. Ale za to woalka.... Pasowalaby do rekawiczek

Dziewczyny rękawiczki odpadają, bo ja niestety anty rękawiczkowa jestem. Chyba jednak z welonem będzie, bo jakoś tak goło i już bardzo bardzo skromnie bez niego.
Buty już mam, wkleję je.
Teraz zostaje mi zakup kolczyków i do tego bransoletki (bo chyba jednak odpuszczę sobie, by mieć coś pod szyję). No i marzą mi się te fioletowe kwiatki. Myślicie, ze będzie dobrze?

trik26

I jeszcze jedno zdjęcie zbliżenie

rilla

#57
Cytat: Stabilo w 15 Lut 2008, 14:06:25
Co do bucików zakupiłam Arte di Roma, który był najbliższy mojemu ideałowi (brak czuba, obcas 5 cm). Przyznam jednak szczerze, że za taką cenę producent powinien wstydzić się za ten plastikowy obcas....

hehe mamy te same buty:)


a trik piękna suknia:D ty też masz ślub 31 maja?:)

Louve

suknia piękna! gratuluję wyboru!
może - mimo niechęci - chociaż przymierz takie długie rękawiczki - zdecydowanie szyku by jeszcze dodały...
welon zdecydowanie tak - ale raczej długi...

gdziezby

Trik26 zapisuje sie do fanklubu Twojej sukni. No i te rekawiczki, byloby ahhhh!
Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

mika

Trik normalnie nie mogę się powstrzymać: powinni Twoje zdjęcie w tej sukni umieścić w katalogu, bosko będzie
rekawiczki byłyby cudne ale jeśli nie lubisz to jakoś to przeżyjemy... choć ciężko będzie
welon ja proponuje taki do łopatek jak ja miałam, fioletowe kwiaty - jestem bardzo za!!!!

magdarynka

No po prostu cudnie !!! Swietnie wygladasz. Ten fiolet delikatny czy taki intensywny ?
Pytam bo sama bede miala fioletowe kwiatki i nie moge sie zdecydowac ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dagi

url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

katgoli

Przepiekna suknia i przepieknie w niej wygladasz :)

trik26

Dziewczyny jesteście naprawdę bardzo miłe, dziękuję za miłe słowa. Bo wiecie jak wczoraj wróciłam z tej przymiarki to zaczęłam sie zastanawiać, czy w ogóle dobrze zrobiłam, czy to ta suknia. A wasze słowa jakoś podniosły mnie na duchu.
Co do rękawiczek, no jakoś nie bardzo mi się widzą, więc już sobie daruję. Co do welonu to w ogóle zastanawiałam się czy go mieć, ale jednak bez niego tak jakoś smutno ;-)
No i padło na ten krótki (tyle, ze nisko upięty).
Przesyłam wam jeszcze kilka zdjęć i mam kilka pytań.
Jak wygląda ten welon z  tyłu - podoba się wam)?
Czy uważacie, ze takie podpięcie trenu jak na zdjęciu jest ok.

jak widzicie mam pasek na zdjęciu i na tym pasku są dwa takie guziki broszki.
Wymyśliłam sobie, ze z biżuterii chcę mieć kolczyki długie i bransoletkę. Co wy na to?
A może coś konkretnego rzuciło wam się w oczy.

Ślub mam 31 maja, mam nadzieję, że będzie ciepło i nic nie będę zakładała na sukienkę.
Fryzurę chcę delikatną, spięty kok gładko. Chciałam kwiaty w kolorze fioletu (ale nie mam zbyt dużego wyboru), zastanawiam się nad tulipanami i cantedeskami. Nic innego nie przychodzi mi do głowy (nie chcę róż),a  co myślicie o tym czosnku??
Tylko ja bym chciała kwiat we włosach

mona_liza

#65
Pięknie wyglądasz w tej sukni - jest to zdecydowanie trafny wybór! Ja bym welonu nie zakladała, a jedynie wpięła kwiat we włosy. No i fiolet super będzie pasował! Zaraz poszukam jakiś bukietów, bo widziałam gdzieś piękne w fiolecie. Podpięcie trenu trochę mi się nie widzi, ale to może przez to, że na zdięciu jest "podtrzymywany" przez kogoś... Co do bransoletki, to jeśli by miala być, to założyłabym ją po stronie, gdzie nie ma guziczków... Cuudna ta suknia!!!!

Mam.. kilka propozycji bukietów:

cumberland

#66
trik26
suknia to klasyka w najlepszym wydaniu! skromna i elegancka a przy niezwykle wytworna. Aż się tu prosi pełna stylistyka a'la Audrey Hepburn ;)
No ale skoro masz awersję do rękawiczek to trudno.

Widzą mi się tu perły ecru trochę w takim vintage wydaniu, bransoleta z kilku sznurów z zapięciem nawiązującym do guzików i bardzo klasyczne kolczyki - coś w stylu tych wklejonych ;)

Upięcie trenu generalnie zdecydowanie "pod", tylko dobrze by było żeby aż tak kuperkowato nie było, ale może to faktycznie kwestia tej trzymającej ręki.

Tulipany jakoś mi tutaj nie podchodzą...Małe kalie w pastelowych fioletach połączonych z brudnym różem znacznie bardziej pasują mi do całości.

Welon nisko upięty na klasycznym, gładkim koku tak...chyba że skusisz się na jakąś wytworną opaskę nawiązującą do guzików w sukni ?? :)

mika

jak nie chcesz czosnku to może coś innego Ci się spodoba

trik26

#68
Cytat: mona_liza w 28 Mar 2008, 12:47:21
Pięknie wyglądasz w tej sukni - jest to zdecydowanie trafny wybór! Ja bym welonu nie zakladała, a jedynie wpięła kwiat we włosy. No i fiolet super będzie pasował! Zaraz poszukam jakiś bukietów, bo widziałam gdzieś piękne w fiolecie. Podpięcie trenu trochę mi się nie widzi, ale to może przez to, że na zdięciu jest "podtrzymywany" przez kogoś... Co do bransoletki, to jeśli by miala być, to założyłabym ją po stronie, gdzie nie ma guziczków... Cuudna ta suknia!!!!

Mam.. kilka propozycji bukietów:

Mona liza dostajesz piwko za te anemony, choć nie wiem czy są dostępne w maju.
Poza tym bardzo lubię storczyki, i chciałabym w fiolecie, ale nie podobają mi się te nakrapiane.
najbardziej martwię się, ze wybiorę kwiaty w fiolecie a potem okaże sie, że są różowe.

Co do biżuterii, to myślałam o kolczykach takich jak ma ta modelka na pierwszej stronie mojego wątku i bransoletce.

A jeśli chodzi o podpięcie trenu to ja właśnie nie chciałam takiego kupra i ta pani poleciła mi upięcie na dwa i tutaj w trakcie upinania była. mam nadzieję, ze kupra nie będzie

mona_liza

Dzięki trik26 za piwko - oświeć mnie jeszcze tylko, ktore to anemony ;)
Normalnie nie mogę wyjść z zachwytu - pięknie Ci w tej sukni!!!

Louve

mona_liza anemony to pierwsze zdjęcie od Ciebie...

trik szczerze mówiąc, jak zobaczyłam Cię w tej sukni i pamiętałam o tych Twoich fioletach - to pierwsze co mi przyszło do głowy, to anemony... tylko, że doczytałam, że wolisz kalie lub storczyki...

Louve

znalazałam swoją wersję anemonów - tyle, że tu białe, ale z kolorami można pokombinować...
dorzucam jeszcze piękne hortensje

siog

Ale piekna nieoklepana suknia!!!!! slicznie w niej wygladasz!

abaco

wygladasz idealnie w tej sukni

inkageo

Imagine there is no hate