trik26 i jej przygotowania

Zaczęty przez trik26, 14 Lut 2008, 11:21:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

trik26

#100
Cytat: elizapj w 25 Kwi 2008, 02:52:09
czesc trick, pozno dotarlam do Twojego watku...czytajac wypowiedz cumberland z 20 kwietia, mysle ze moze dlatego, ze byl on gdzies nie tam gdzie zagladam:)

suknia super:) jak juz wszytskie pisaly, lezy na Tobie idelanie:) mas swietna figure do takich krojow. ale mysle ze watpliwosci sukniowe juz danwo za Toba:) wiec nie przesadzam z komplementami;)

kolczyki nie wiem czy nie sa takie bardziej na wyjscie raczej klubowe --ale moze mi sie tak wydaje, bo sa dosc duze na tej fotce..a moze w proporcji gdybym je widziala na Tobie w sunki bylyby dobre. tzn one mi stylem pasuja do sukni..tylko mam watplisowc jak je bedzie widac patrzac na Ciebie z przodu. a co do pasowania do welonu to na pewno:) czemu mialoby nie pasowac?

buty na 2 dzien super:)

i pytanie - co to za salon? zdawlao mi sie ze bylam we wszytskich w wawie..moze o tym pisalas..ale nie czytalam od deski do deski (skupialam sie na fotkach;)
a zapomnialabym najwazniejszego; szukasz filoteu, ja ez ostatnio do fioletu sie sklaniam:) zostalam przez 3 forumki namowiona, ze bukiet z irysow to jest to to, do mojej stylizacji:)
wiec irysy sa jak najbardziej fioletowe..a rosna chyba w maju..:)

Dziękuję za miłe słowa.
Póki co nie mam mozliwości przymierzenia kolczyków do sukienki, bo sukienkę odbieram tydzien przed ślubem. Wszystko to co mam wkleiłam juz do tego wątku. Poza tym zastanawiam si.ę nad welonem, ktoś tu napsiał, ze może jakiś długi, ale sama juz nie wiem.
Co do kwiatów, to pani florystka powiedziała, ze do mojej sukni nie pasują takie kwiaty jak irysy, anemony.
Co do butów na drugi dzień  to kupiłam je w sklepie w arkadii (wiem, ze też jest w wola parku i pewnie innych), a nazywa się street. Zastanawiam się jakie kolczyki do tych butów (niebieska sukienka)
Mogę jeszcze wkleić kolor sukienki na drugi dzień. Będzie długa dekold "V", na zdjęciu wisyta u krawcowej, narazie nie ma żadnego kształtu

elizapj

mi generalnie do niebieskiego bardziej pasuje srebro...ale w sumie metale mozna laczyc dowlnie jesli laczy sie z kreacjami o jendym kolorze:) wiec skoro buty sa zlote ( one sa zlote prawda? takie stare zloto, czy jak sie taki przygaszony kolor nazwya) to i bizuterie bym wybrala taka sama:)

niesmialo wlepiam moja nieb-srebrna stylizacje...nad, kt caly czas sie zastanawiam, bo co widze ta fotke z boku to mi sie wydaje, ze wyglada na ciaze hahha
http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,1463.660.html
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

maroonbug

Cytat: elizapj w 25 Kwi 2008, 16:45:50
niesmialo wlepiam moja nieb-srebrna stylizacje...nad, kt caly czas sie zastanawiam, bo co widze ta fotke z boku to mi sie wydaje, ze wyglada na ciaze hahha
http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,1463.660.html
Eliza, Cie kopne zaraz, jak nie przestaniesz goopot gadac :hammer:! Jest git. I juz :)
Jeszcze na marginesie spytam czy suknie slubna wlasciwa juz wybralas, bo mi umknelo a nie moge znalezc nigdzie Twojego watku, jesli byl takowy... ::)?

magdarynka

Cytat: mika9983 w 25 Kwi 2008, 13:21:17
a ja Wam powiem tak: to co się słyszy w kwiaciarniach to jedna wielka bujda, bylam z koleżanką na Broniszach w sobote były każde kwiaty!!!!! nawet moje storczyki miltonia, które rzekomo są tylko w październiku... taaaaaa pic na wodę fotomontaz
Tak wlasnie czytalam co piszecie i sie dziwilam bo bylam w kwiaciarni pytac na co moglabym liczyc w czerwcu i powiedziano mi ze wlasciwie wszystkie kwiaty sa i i ze to dobry okres bo wybor najwiekszy. Wiekszosc kwiatow i tak jest hodowana w szklarniach wiec i pewnie w sierpniu jest duzy wybor
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: maroonbug w 25 Kwi 2008, 17:13:14
Cytat: elizapj w 25 Kwi 2008, 16:45:50
niesmialo wlepiam moja nieb-srebrna stylizacje...nad, kt caly czas sie zastanawiam, bo co widze ta fotke z boku to mi sie wydaje, ze wyglada na ciaze hahha
http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,1463.660.html
Eliza, Cie kopne zaraz, jak nie przestaniesz goopot gadac :hammer:! Jest git. I juz :)
Jeszcze na marginesie spytam czy suknie slubna wlasciwa juz wybralas, bo mi umknelo a nie moge znalezc nigdzie Twojego watku, jesli byl takowy... ::)?
watku niet...
zastanawiam sie nad zalozeniem...ale chwilowo nie mam odwagi :-X
ale dzieki raz jeszcze za wsparcie i glosy za ta sukienka:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

trik26

Moje buty są srebrne tak jak psiałam wcześniej one są srebrne a jak padnie na nich inne światło to srebrno beżowe, dlatego uparcie szukam srebra
eliza
kolor twój (niebieski) jest super i srebrne buty. Rzeczywiście sukienka zupełnie wygląda inaczej z przodu niz z boku. gdybym widziała Twoje zdjęcie z boku mogłabym pomyśleć, ze ejsteś w ciąży. Wiesz ja ostatnio koleżance pogratulowałam ciązy a okazało się, że to ubranie..... (głupia sytuacja). Tak naprawdę wszystko zależy od Ciebie, czy ci to nie przeszkadza, jeśli nie to nie masz problemu, a jeśli tak, to trezba pomyśleć co dalej.

elizapj

Cytat: magdarynka15 w 25 Kwi 2008, 17:18:08
Cytat: mika9983 w 25 Kwi 2008, 13:21:17
a ja Wam powiem tak: to co się słyszy w kwiaciarniach to jedna wielka bujda, bylam z koleżanką na Broniszach w sobote były każde kwiaty!!!!! nawet moje storczyki miltonia, które rzekomo są tylko w październiku... taaaaaa pic na wodę fotomontaz
Tak wlasnie czytalam co piszecie i sie dziwilam bo bylam w kwiaciarni pytac na co moglabym liczyc w czerwcu i powiedziano mi ze wlasciwie wszystkie kwiaty sa i i ze to dobry okres bo wybor najwiekszy. Wiekszosc kwiatow i tak jest hodowana w szklarniach wiec i pewnie w sierpniu jest duzy wybor
problem z kwiatami w sierpniu lipcu jest odwrotny niz np z tulipanami zima...bo sa pewne gatunki, kt rosna wlasnie w miesiace chlodniejsze. dzieki szklarnion takie chlodnolubne kwiaty mozna wychodowac w lutym. ale w szklarniach w lipcu jest jeszcze bardziej cieplo niz na zew...i np piwonie dlatego podobno nie rosna nigdzie na swiecie w lipcu/sieprniu bo wszedzie jest za cieplo...choc moze w pld Chile akurat wtedy w jakiejs szklarni daloby sie...z tymze jak przestrzega moja swiadkowa, z daleka musza jechac w chlodni...i gdy poza chlodnia bedzie im za cieplo, moga klapnac...nie wiem ja sie juz pogodzilam...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: trik26 w 25 Kwi 2008, 22:37:27
Moje buty są srebrne tak jak psiałam wcześniej one są srebrne a jak padnie na nich inne światło to srebrno beżowe, dlatego uparcie szukam srebra
eliza
kolor twój (niebieski) jest super i srebrne buty. Rzeczywiście sukienka zupełnie wygląda inaczej z przodu niz z boku. gdybym widziała Twoje zdjęcie z boku mogłabym pomyśleć, ze ejsteś w ciąży. Wiesz ja ostatnio koleżance pogratulowałam ciązy a okazało się, że to ubranie..... (głupia sytuacja). Tak naprawdę wszystko zależy od Ciebie, czy ci to nie przeszkadza, jeśli nie to nie masz problemu, a jeśli tak, to trezba pomyśleć co dalej.
no pomysle nad paskiem..bo naprawde mam talie haha i to taka 30cm mneijsza niz biodra..ale obojetne mi czy sobie beda myslec ze to ciaza...w koncu jak beda mnie widziec z lampkami na weselu to nie powinni;)
co do twojej sukienki trick, ciezko mowic o ksztaltach czy rodzajach bizu bo na razie ta suknia poza kolorem nie wiele o sobie mowi:)..trudno ocenic w jakim bedzie stylu...masz moze fotke/rysunek jakiegos pierwowzoru?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

trik26

Cytat: elizapj w 25 Kwi 2008, 23:20:58
Cytat: trik26 w 25 Kwi 2008, 22:37:27
Moje buty są srebrne tak jak psiałam wcześniej one są srebrne a jak padnie na nich inne światło to srebrno beżowe, dlatego uparcie szukam srebra
eliza
kolor twój (niebieski) jest super i srebrne buty. Rzeczywiście sukienka zupełnie wygląda inaczej z przodu niz z boku. gdybym widziała Twoje zdjęcie z boku mogłabym pomyśleć, ze ejsteś w ciąży. Wiesz ja ostatnio koleżance pogratulowałam ciązy a okazało się, że to ubranie..... (głupia sytuacja). Tak naprawdę wszystko zależy od Ciebie, czy ci to nie przeszkadza, jeśli nie to nie masz problemu, a jeśli tak, to trezba pomyśleć co dalej.
no pomysle nad paskiem..bo naprawde mam talie haha i to taka 30cm mneijsza niz biodra..ale obojetne mi czy sobie beda myslec ze to ciaza...w koncu jak beda mnie widziec z lampkami na weselu to nie powinni;)
co do twojej sukienki trick, ciezko mowic o ksztaltach czy rodzajach bizu bo na razie ta suknia poza kolorem nie wiele o sobie mowi:)..trudno ocenic w jakim bedzie stylu...masz moze fotke/rysunek jakiegos pierwowzoru?

eliza to bardzo dobry pomysł z tym paskiem - spróbuj i zrób zdjęcie.
Co do mojej sukienki to właśnie chodziło o kolor, spróbuję znależć jakiś pierwowzór  ;)

elizapj

to zeby wszystkie honory zostaly oddane, pomysl a paskeim byl nie mpj , a Majeczki:) i czekam na Twoj pierwowwzor:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

#110
z dzis przegladajac marcowy vogue espana znalazlam 2 sukienki w kolorze Twojej na 2 dzien. wrzucam fotki, bo obie maja jakies bizu..moze to bize zupelnie nie w twoim guscie ale chodzi o kolory
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

trik26

Dzisiaj byłam na zakupach jestem wykończona, ale mamy kupiony garnitur dla mojego przyszłego męża i dużo sie nauczyłam co jest ważnew wyborze garniturów i kupiliśmy krawat na pierwszy dzień i na drugi w takim kolorze niebieskiem.
Byłam też w sklepie z biżuterią - nie wiem jak to się pisze ale (biżyt biju) i kilka wersjo obejrzałam, póki co nic nie wybrałam.

Elizapj byłam na twoim wątku i widziałam, ze ktoś zaproponował pasek ja bym spróbowała podkreśli ci to talię (że ją masz) a paski są teraz bardzoi modne, czekam na zdjecia - coś wykombinujemy zawsze.  Nie przejrzałam całego od początku, ale spróbuje jeszcze rzucić okiem, a jaka bizuterie bedziesz miała do tej sukienki

elizapj

ja jestem troche antybizuteriowa..tzn rzadko kiedy mi sie cos podoba...bardzo rzadko...jesli juz to zazwyczaj kosztuje xxxx albo xx xxx (euro). takich nie kupuje haha. a te kt mam to rzeczy, kt pasuja do prawie wszystkiego:) na fotkach byla srebrna bransoleta i chyba tylko to wloze...kolczykow nie cierpie od roku:) nie wiem co to bedzie ze slubem...bo przez to ze nie nosza, jak probuje na jakies okazje wlozyc zaraz mnie uszy swedza i musze wyjac haha.
nad paskiem mysle mysle...ale wczoraj widzialam taki za 130 euro hahah...i stwierdzilam ze musz epoczekac na wawe i tam predzej znajde;)

co do waszych zakupow, swietnie mozecie kolejna rzecz odfajkowac:) zawsze ulga:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

trik26

Cytat: elizapj w 26 Kwi 2008, 22:23:09
ja jestem troche antybizuteriowa..tzn rzadko kiedy mi sie cos podoba...bardzo rzadko...jesli juz to zazwyczaj kosztuje xxxx albo xx xxx (euro). takich nie kupuje haha. a te kt mam to rzeczy, kt pasuja do prawie wszystkiego:) na fotkach byla srebrna bransoleta i chyba tylko to wloze...kolczykow nie cierpie od roku:) nie wiem co to bedzie ze slubem...bo przez to ze nie nosza, jak probuje na jakies okazje wlozyc zaraz mnie uszy swedza i musze wyjac haha.
nad paskiem mysle mysle...ale wczoraj widzialam taki za 130 euro hahah...i stwierdzilam ze musz epoczekac na wawe i tam predzej znajde;)

co do waszych zakupow, swietnie mozecie kolejna rzecz odfajkowac:) zawsze ulga:)

A nie masz jakiegoś paska w domu nie chodzi o kolor ale zeby go założyć, zeby zobaczyć jak to wygląda

elizapj

Cytat: trik26 w 26 Kwi 2008, 22:26:15
A nie masz jakiegoś paska w domu nie chodzi o kolor ale zeby go założyć, zeby zobaczyć jak to wygląda

no mam mam, jasne:) juz Ci nie chce tu watku zajmowac:) jak przymierze i sie obfotografuje to wrzuce nowa fotke do watku o sukniach na cudze wesele:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Majeczka

No eliza koniecznie bo ja tez chce cie zobaczyc z tym paskiem , zobaczymy czy dobrze. trick gratuluje zakupu garnituru :) nas to czeka w maju jak pojedziemy na krotki urlop. A powiedz mi co za cenyych rzeczy sie dowiedzialas? moze i nam sie przyda. Aha no i najwazniejsze pokaz garnitur i gdzie go upolowaliscie :)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

trik26

Majeczka:
Kupiliśmy na pierwszy dzień Bytom.
No to po kolei: garnitury mogą być mieszane czysta wełna lub wełna + dodatki. Istnieje takie oznaczenie jak np 110S to oznacza, ze jest to wełna skrętna 110 im wyższa skretność tym garnitur wyższej jakości (i wyższe ceny), ale też szybciej sie gniecie. Ja widziałam dużo 110 i 120.
Garnitur na jeden guzik jest bardziej elegantszy niż na dwa (taki rozważaliśmy), poza tym garnitury mają dwa oznaczenia "A" dla mężczyzn szczupłych i "B" dla panów z brzuszkiem. Niektóre są taliowane i warto taki kupic, zeby mężczyzna nie wyglądał jak kwadrat.
Poza tym też zwróć uwagę czy z tyłu ma jedno czy dwa rozciecia. Tutaj akurat zdania są podzielone: słyszałam opinie, że dwa to styl angielski i jest bardziej "klasowy" niz z jednym, ale słyszałam tez na odwrót (więc nie wiem co lepsze), poza tym mnie sie bardziej podobały z dwoma, ładniej leżały z tyłu.
No i koszul też szukamy taliowanych (slim line, ksoztują około 270zł.), niektóre firmy mówią że mają taliowane, ale one nie są taliowane. Warto na to zwrócić uwagę, zeby mężczyzna nie wyglądał jak w worku.
To tak z grubsza o tym wszystkim, mam nadzieję, ze się jakoś przydadzą te informacje.

Majeczka

trik dziekuje :) bardzo wazne informacje. a jaki kolor?? masz zdjecie
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

trik26

czarny, czarny, czarny - innego nie wyobrażam sobie.
Na drugi dzień stalowy

trik26

Dziewczyny byłam na makijażu próbnym. Wklejam oczy, bo o to głównie chodzi

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

trik26

zwierzątko myślisz że jest ok, bo wiesz ja się nie znam

maroonbug

Trik, kolory ladne i ladnie wymieszane, ale czy makijaz dobrany do ksztaltu oczu, koloru , twarzy itd. to nie da rady ocenic z tego zdjecia :)

zwierzatko_mojej_mamy

trik26 no mi sie bardzo podoba i polaczenie kolorow i to ze tak przechodza jeden w drugi no i ze blyszczy i w ogole - tak mi sie kojarzy elfowo-bajkowo ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl