trik26 i jej przygotowania

Zaczęty przez trik26, 14 Lut 2008, 11:21:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nionczka

Sliczna suknia! Szczegolnie ten pasek. Francja- elegancja :-) Bez rekawiczek.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


martullek


sierpniowajulka

Suknia świetnie się na Tobie prezentuje... albo to Ty świetnie się w tej sukni prezentujesz. :) Szkoda tylko, że wybrałaś krótki welon - kończąc się mniej więcej w miejscu, w którym jest pas sukni, robi mu konkurencję... Myślę, że długi welon by się dużo lepiej prezentował.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

trik26

Cytat: sierpniowajulka w 29 Mar 2008, 10:09:19
Suknia świetnie się na Tobie prezentuje... albo to Ty świetnie się w tej sukni prezentujesz. :) Szkoda tylko, że wybrałaś krótki welon - kończąc się mniej więcej w miejscu, w którym jest pas sukni, robi mu konkurencję... Myślę, że długi welon by się dużo lepiej prezentował.


Jeszcze nie wybrałam welonu. W sumie nawet nie pomyślałam o długim, ale welon dopiero kupię jak będę suknię odbierała. Jest szansa na zastanowienie. Tak jak pisałam wczesniej nawet nie myślałam o welonie, ale chyba bez niego jest tak bardzo ascetycznie.

Co do anemonów to są bardzo ładne, ale nie wiem czy są w maju i czy są to trwałe kwiatki (skoro chcę mieć jednego wpietego we włosy).
Tak naparwdę wcale nie jest duzo kwiatów w fiolecie. W miejscowości w której biorę slub są dwie sensowne kwiaciarki i jedna zaproponowała w fiolecie róże, ewentualnie cantedeski 9ale powiedziała, ze mają odcień bordo), powiedziął, ze tulipany są bardzo słabe i nie da rady, oraz powiedziała, ze czosnek będzie ok.
Druga kwiaciarka powiedziała, ze tulipany są możliwe, storczyki (tylko te nakrapiane), róże, cantedeski.
O anemony nie pytałam, ale za 2 tyg. bedę u niej to zapytam, te hortensje też są ładne.
dziewzyny sama nie wiem co powinnam wybrać. Acha jeszcze znalażłam frezje i jeszcze taki kwiat (zapomniałam nazwy) - wyglada jak duża róża i jest w kolorze fioletu.

trik26

Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie. Bo jak chcę mieć te kwiatkiw  fioletach to kwiat we włosach też fiolet? Widziałyście gdzieś zdjecia jakiejś blondynki z kwiatem w kolorze fioletu, czy to nie za bardzo kontrastowe.
Zapomniałam jeszcze napsiać, ze jak mierzyłam sukienke to miałam kolor rajstop cieliste (do których wcześniej byłam przekonana),a le powiem szczerze, że wyglądało to średnio, wiec chyba poszukam pończoch ecru

mona_liza

trik26, zobacz co znalazłam o anemonach "Zawilce (anemony) pomimo delikatnego wyglądu są roślinami bardzo trwałymi, osiągającymi wysokość od 15 do nawet 60 centymetrów. Ich pełne, pięknie wyglądające w ogrodzie kwiaty, w zależności od odmiany barwy białej, żółtej, czerwonej, niebieskiej, czy fioletowej rozkwitają na wiosnę, a niektóre odmiany kwitną nawet do końca sierpnia. Doskonale sprawdzą się jako kwiaty cięte, zachowując w wazonie świeżość nawet do tygodnia".
Masz więc sporą szansę na bukiet z anemonów!

trik26

Cytat: mona_liza w 30 Mar 2008, 16:11:30
trik26, zobacz co znalazłam o anemonach "Zawilce (anemony) pomimo delikatnego wyglądu są roślinami bardzo trwałymi, osiągającymi wysokość od 15 do nawet 60 centymetrów. Ich pełne, pięknie wyglądające w ogrodzie kwiaty, w zależności od odmiany barwy białej, żółtej, czerwonej, niebieskiej, czy fioletowej rozkwitają na wiosnę, a niektóre odmiany kwitną nawet do końca sierpnia. Doskonale sprawdzą się jako kwiaty cięte, zachowując w wazonie świeżość nawet do tygodnia".
Masz więc sporą szansę na bukiet z anemonów!

Musze zapytać to jakaś opcja. niestety nie ejstem jakoś w 100% przekonana, a decyzję muszę podjąc jak najszybciej. A za info o anemonach dostajesz piwko.

emcia

Śliczna, i suknia, i Ty w sukni.

zosanka

Bardzo ładna sukienka i ladnie Ci w niej. Śliczny ten ostatni bukiet! A da się go zrobić w kolorze pomaranczowym?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

trik26

Cytat: dodaa84 w 31 Mar 2008, 19:18:39
bukiet we fiolecie, więc może coś takiego:

Przepraszm, ze dopiero teraz się odzywam, ale czasem wyjezdżam i nie mam dostępu do netu.
Bukiet bardzo mi się spodobał stawiam piwko ;-) a ktoś mi podpowie co to za kwiaty. Może coś takiego pokombinować, jak myślicie, chyba będzie pasować.

niewiemjaka

trik26  -  rowniez ja wstawiam sliczna wiazanke:) ktora juz pokazywalam.. ale nadal nie wiem co to za kwiaty:)
poniewaz u mojej mamy w ogrodku rosna podobne - wydaje mi sie ze w maju nie byloby z nimi problemu

ze_nitka

Wydaje mi się że potoczna nazwa tych kwiatów to szafirki

niewiemjaka

http://pl.wikipedia.org/wiki/Szafirek
ze nitka dziekuje ! faktycznie szafirki :) kwitna od kwietnia do maja/czerwca ...
piwko dla ciebie!

trik26

#89
Tak to szafirki też o nich myślałam, ale one sa bardziej garanatowe niż fioletowe.
Ale dziekuję bardzo.
Ostetcznie waham sie pomiędzy:

czosnek (ostatecznie odpadł , bo pani florystka powiedziała, ze słabo będzie pasował do tej sukni, mało elegancko)
anemony (odpadły zdaniem florystki są zbyt polne do sukienki, mało eleganckie)
tulipany (ja chciałam, ale okaże się 2 tyg przed slubem czy beda dostepne)
cantedeski(to jakas opcja jak juz nic nie bedzie)
a co powiecie o frezjach 9widziałyście gdzieś bukiety z fioletowych frezji)?

Czy wiecie co to takiego na zdjeciu??

trik26

Dziewczyny to moja biżuteria co sądzicie???

Zastanawiałam się nad tym czy nie powinnam mieć czegoś pod szyję, ale zdecydowałam się na takie kolczyki i bransoletkę (bransoletka ta składająca sie z tych kawałków - bliżej łokcia).
Myslicie, ze do tego welon będzie ok???

cumberland

trik26 a czy Twój wątek to nie powinien być do stylizacji PM przesunięty ?? ;) może zwierzaka jakoś zaalarmuj  ;)

trik26

chyba tak, zapomniano o mnie  :(

trik26

dziewczyny i jak ta biżuteria.
Wklejam też zdjęcie butów na drugi dzień

elizapj

#94
czesc trick, pozno dotarlam do Twojego watku...czytajac wypowiedz cumberland z 20 kwietia, mysle ze moze dlatego, ze byl on gdzies nie tam gdzie zagladam:)

suknia super:) jak juz wszytskie pisaly, lezy na Tobie idelanie:) mas swietna figure do takich krojow. ale mysle ze watpliwosci sukniowe juz danwo za Toba:) wiec nie przesadzam z komplementami;)

kolczyki nie wiem czy nie sa takie bardziej na wyjscie raczej klubowe --ale moze mi sie tak wydaje, bo sa dosc duze na tej fotce..a moze w proporcji gdybym je widziala na Tobie w sunki bylyby dobre. tzn one mi stylem pasuja do sukni..tylko mam watplisowc jak je bedzie widac patrzac na Ciebie z przodu. a co do pasowania do welonu to na pewno:) czemu mialoby nie pasowac?

buty na 2 dzien super:)

i pytanie - co to za salon? zdawlao mi sie ze bylam we wszytskich w wawie..moze o tym pisalas..ale nie czytalam od deski do deski (skupialam sie na fotkach;)
a zapomnialabym najwazniejszego; szukasz filoteu, ja ez ostatnio do fioletu sie sklaniam:) zostalam przez 3 forumki namowiona, ze bukiet z irysow to jest to to, do mojej stylizacji:)
wiec irysy sa jak najbardziej fioletowe..a rosna chyba w maju..:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

nie wiem czy plakac czy sie smiac, wlasnei przeczytalam w wikipedii ze irysy owszem w maju rosna ale w sierniu juz nie - czyli na moj bukiet dupa!:(((
http://pl.wikipedia.org/wiki/Irys
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tachogti

elizapj a dowiedz sie czy jakies kawiaciarnie nie sprowadzaja z hodowli szklarniowej np albo jakis lodowek, nie mozesz sie poddawac  ;) tulipany wlasciwie tez juz mozesz miec caly rok tak jak i truskawki tylko kwestia ceny  :flowers:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

Kasia

ja wczoraj usłyszałam że peoni/piwonie nie ma w czerwcu :(

mika

a ja Wam powiem tak: to co się słyszy w kwiaciarniach to jedna wielka bujda, bylam z koleżanką na Broniszach w sobote były każde kwiaty!!!!! nawet moje storczyki miltonia, które rzekomo są tylko w październiku... taaaaaa pic na wodę fotomontaz

elizapj

Cytat: tachogti w 25 Kwi 2008, 13:04:39
elizapj a dowiedz sie czy jakies kawiaciarnie nie sprowadzaja z hodowli szklarniowej np albo jakis lodowek, nie mozesz sie poddawac  ;) tulipany wlasciwie tez juz mozesz miec caly rok tak jak i truskawki tylko kwestia ceny  :flowers:
przed chlodniowymi kwiatami przestrzega mnie swiadkowa, kt mowi ze jesli mi sprowadza w chlodni i bedzie akurat bardzo cieply dzien ( co mozliwe w sierpniu) to ze mis ie te kwiatki moga zamienic w wate po godzinie:(
i wole nieryzykowac...

i Kasia nie chce mi sie wierzyc, ze Ci pwoedzieli ze piwonii nie ma w czerwcu (!) :o to jest przeciez ich glowny miesiac... fakt moze ich nie byc pod koniec jesli jakis bardo cieply czerwiec...ale ja pamietam, ze na 100% kupowalam je do domu wlasnie w czerwcu..

[sorry trick  :flowers:]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login