trik26 i jej przygotowania

Zaczęty przez trik26, 14 Lut 2008, 11:21:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mika


dagi

Cytat: "trik26"Tak naprawdę rozważam wszystkie możliwe opcje byle był fiolet.
o to zmienia postać rzeczy, w takim razie do przybrania kościoła też możesz dodać fiolet.
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

mika

Cytat: "dagi81"możesz dodać fiolet.

wątpię żeby ksiądz się zgodził bo księża fiolet stosują do pogrzebów

dagi

a jeśli chodzi o tulipany to chyba mogłyby być tylko np. w doniczce, hmm nawet fajnie by to wyglądało, spróbuję czegoś takiego poszukać. Ja też baaardzo lubię tulipany ale ja w czerwcu to już nie mam na nie szans.
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

trik26

Dziewczyny
jesteście nieocenione.
Pomóżcie mi to jakoś zgrać, kwiaty kościół, kwiaty moje, kwiaty na ciemnym samochodzie i kwiaty na salę (a sala jest w pomarańczach, więc tam chyba tylko ecu kwiaty np. gerbery).
Co do elementów fioletu w kościele, może nie będzie problemu,a le jak będą to elementy a co powiecie o bzie ( w końcu będzie maj), albo ten czosnek. Myślicie, ze on drogi jest?

Jeśli chodzi o salę rozważam trzy kombinacje. Oczywiście w kolorze ecru, lub białym bo sala pomarańczowa.
Doradźcie

dagi

Cytat: "trik26"a co powiecie o bzie ( w końcu będzie maj)
z tego co wiem z praktyki to bez niestety ma taką wadę, że po ścięciu bardzo szybko więdnie, chyba że floryści mają na to jakiś sposób.
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

mika

te gerbery na stole są boskie :mrgreen:  i te na drugim zdjęciu też mi się podobają tylko bez tych liści albo jakieś inne bo te wyglądają na plastikowe... ten pierwszy nie podoba mi się wcale....
ja bym dała bukiet z czosnku lub z gerberów (jeśli są w fioletach), w kościele przystrojenie ecru z jakimiś fioletowymi akcentami w bukiecie głównym pod otłarzem i ewentualnie przy klęcznikach, a na sali kolorystyke ecru

trik26

Cytat: "mika9983"te gerbery na stole są boskie :mrgreen:  i te na drugim zdjęciu też mi się podobają tylko bez tych liści albo jakieś inne bo te wyglądają na plastikowe... ten pierwszy nie podoba mi się wcale....
ja bym dała bukiet z czosnku lub z gerberów (jeśli są w fioletach), w kościele przystrojenie ecru z jakimiś fioletowymi akcentami w bukiecie głównym pod ołtarzem i ewentualnie przy klęcznikach, a na sali kolorystykę ecru

No właśnie do tego się skłaniam, ze w kościele były gerbery, takie właśnie przy ławkach z tą trawą kolor ecru lub biały, pod ołtarzem gerbery + coś ewentualnie jakiś akcent fioletu.
na samochód nie wiem co, a na sale gerbery ecru

dagi

Cytat: "mika9983"te gerbery na stole są boskie :mrgreen:
mnie też się podobają :)

[ Dodano: 14-02-2008, 14:53 ]
Cytat: "mika9983"dagi81 napisał/a:   
możesz dodać fiolet.   


wątpię żeby ksiądz się zgodził bo księża fiolet stosują do pogrzebów
nie wiem jak podchodzą do tego księża ale jeśli taki fiolet zastosuje się jako dodatek to chyba nie powinno być problemu ;)

[ Dodano: 14-02-2008, 14:54 ]
Cytat: "trik26"albo ten czosnek. Myślicie, ze on drogi jest?
niestety nie wiem ile kosztuje ale jest bardzo fajny.
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

mika

Cytat: "trik26"na samochód nie wiem co,

na samochód gerbery ecru takie poukładane na masce będzie super

trik26

A co powiecie na coś takiego, ale nie bardzo wiem, co tam jest

mika

trik26, to jest właśnie ten czosnek on rośnie w takich kulkach

trik26

Cytat: "mika9983"trik26, to jest właśnie ten czosnek on rośnie w takich kulkach
Tak wiem, właśnie tego szukałam i wtedy można by poprzeplatać gerberami i zieleniną

magda_s

gerbery są cudne :-) drugie zdjęcie też śliczne, takie jakieś delikatno eleganckie mi się wydaje

dagi

fajny ten czosnek, ja bym chyba jednak do niego coś elegantszego wykombinowała niż to na zdjęciu (z uwagi na suknię, która jest właśnie bardzo elegancka :) to na zdjęciu też jest ok. ale w takiej polnej stylistyce. Ja np. właśnie dlatego nie wybieram słoneczników, chociaż bardzo je lubię  ;-)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

trik26

Cytat: "dagi81"fajny ten czosnek, ja bym chyba jednak do niego coś elegantszego wykombinowała niż to na zdjęciu (z uwagi na suknię, która jest właśnie bardzo elegancka :) to na zdjęciu też jest ok. ale w takiej polnej stylistyce. Ja np. właśnie dlatego nie wybieram słoneczników, chociaż bardzo je lubię  ;-)

Ja własnie myślałam o gerberach, ewentualnie mergerytkach + mieczyki 9ale ich nie będzie) i te czosnki i zielenina.

Stabilo

Witaj Trick26! Zauważam kilka punktów wspólnych między nami:) Ja również ślubować będę w maju i również moim przewodnim motywem kolorystycznym będzie fiolet.
Podobnie jak Ty ciągle nie mogę zdecydować się na bukiet - również podoba mi się bukiet złożony jedynie z fioletowych tulipanów, ale także planuję kwiat we włosach i chciałabym, by był biały.
Obecnie rozważam połączenie fioletowych tulipanów z białą eustomą - niestety nie posiadam fotki :(
Fiolet w restauracji pojawi się w postaci kwiatów, świeczek i tiulów na stole - to wszystko na szczęscie zapewnia restauracja.
Wystroju koscioła raczej nie planuję - w okresie komunii świętych kosciół jest wystraczająco pięknie przystrojony.

trik26

Cytat: "Stabilo"Witaj Trick26! Zauważam kilka punktów wspólnych między nami:) Ja również ślubować będę w maju i również moim przewodnim motywem kolorystycznym będzie fiolet.
Podobnie jak Ty ciągle nie mogę zdecydować się na bukiet - również podoba mi się bukiet złożony jedynie z fioletowych tulipanów, ale także planuję kwiat we włosach i chciałabym, by był biały.
Obecnie rozważam połączenie fioletowych tulipanów z białą eustomą - niestety nie posiadam fotki :(
Fiolet w restauracji pojawi się w postaci kwiatów, świeczek i tiulów na stole - to wszystko na szczęscie zapewnia restauracja.
Wystroju koscioła raczej nie planuję - w okresie komunii świętych kosciół jest wystraczająco pięknie przystrojony.

O to rzeczywiście podobnie. ja niesttey nie planuję fioletu w wystroju restauracji bo jest pomarańczowa. jak byś miała przykłady bukietów w fiolecie to wklejaj

[ Dodano: 15-02-2008, 10:50 ]
Dziewczyny gdyby jakieś buty wam sie rzuciły w oczy to wklejcie zdjęcie.
ja chodziłam ostatnio za czymś i normalnie porażka, nie ma za dużego wyboru. Albo białe, albo bezowe, a ecru jest mało

Stabilo

Co do bucików zakupiłam Arte di Roma, który był najbliższy mojemu ideałowi (brak czuba, obcas 5 cm). Przyznam jednak szczerze, że za taką cenę producent powinien wstydzić się za ten plastikowy obcas....

kwiaty-aga

Moim zdaniem białe lilie lub gerbery były by ok w kościele - wycina się środki, które brudzą i intensywnie pachną i jest super!
Co do fioletów, to jedno mnie zastanawia, czy nie będzie się gryzł z salą, która jest pomarańczowa.. może lepiej jakiś pastelowy bukiet..
A wiesz, że róże na zdjęciu drugim "filoetowe róże.jpg" są sztuczne? Trzeba uważać na zdjęcia ściągane z zagranicznych serwisów - tam często stosuje się sztuczne kwiaty w wiązankach ślubnych (osobiście czuje odraze do sztucznych kwiatków)!

trik26

Cytat: "kwiaty-aga"Moim zdaniem białe lilie lub gerbery były by ok w kościele - wycina się środki, które brudzą i intensywnie pachną i jest super!
Co do fioletów, to jedno mnie zastanawia, czy nie będzie się gryzł z salą, która jest pomarańczowa.. może lepiej jakiś pastelowy bukiet..
A wiesz, że róże na zdjęciu drugim "filoetowe róże.jpg" są sztuczne? Trzeba uważać na zdjęcia ściągane z zagranicznych serwisów - tam często stosuje się sztuczne kwiaty w wiązankach ślubnych (osobiście czuje odraze do sztucznych kwiatków)!

Jeśli chodzi o kościół to już zdecydowałam będą jasne gerbery przy ławkach i w bukietach, tylko teraz się zastanawiam co do tego, te mieczyki byłyby idealne, a jak nie to pewnie te lilie i takie zielone stojące jak na tym zdjęciu z czosnkami.
Na sali też będą jasne kwiaty - chyba gerbery.
jeśli chodzi o bukiet to ten fiolet bardzo mi się spodobał i chce go mieć. Wcześniej myślałam, ze biały ale to gryzło by się z sukienką,a  ecru za blado.
Chyba trudno byłoby mi znaleźć bukiet który nie gryzłby się z salą i ze mną  :lol:
Trudno mi sobie wyobrazić taki kolor (poza pomarańczem i ecru).
A co do kwiatów sztucznych to szczerze ich nie cierpię, dlatego w  kościele wolę mieć skromnie jeden bukiet przed ołtarzem i na ławkach po jednym kwiatku, aniżeli te "sztuczne wiechcie" ( jak mawiała moja mama), choć wiem, ze niektórym osobom mogą się takie podobać - mnie się nie podobają

Stabilo

A może spróbować połączyć fiolet z pomarańczem? Połączenie jest wprawdzie ryzykowne, ale przy zachowaniu umiaru i konsekwencji mozna wyczarowac fajny efekt.

trik26

Cytat: "Stabilo"A może spróbować połączyć fiolet z pomarańczem? Połączenie jest wprawdzie ryzykowne, ale przy zachowaniu umiaru i konsekwencji mozna wyczarowac fajny efekt.

Dzięki za pomysł, ale to chyba jenak ryzykowne. Chyba jednak nie będe się trzymała konwencji, i bukiet nie będzie się komponował z salą. No trudno jest wszystko zgrac i pogodzić

dagi

Stabilo, bardzo fajne te tulipany, które wkleiłaś, ale ja w ogóle lubię tulipany ;)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

trik26

dziewczyny jak uwazacie, powinnam mieć welon czy nie. ja sama nie jestem przekonana.
A jesli tak to macie propozcyje (byle coś delikatnego)