WIOSNA/LATO 2016

Zaczęty przez ziuta, 22 Lut 2016, 00:28:12

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


dragonfly

Ja praktycznie większość "służbowych" kolacji mogę w cekinach obskoczyć :) Tylko akurat do tej muszę mieć przykryte ramiona szalem (ale tylko w czasie posiłku)

dragonfly

Cytat: didi_loczek w 03 Maj 2016, 13:29:48
dragonfly, świetna :). I jaka miła cena :).
no :) dzisiaj mamy 8 rocznice ślubu, stary się pyta jaki to rocznica, tzn. czy drewno, metal czy inne perły. To mu mowię, ze cekinowo - kaszmirowa (akurat ponczo mi do koszyka z zakupami wpadło ;) )

callja

dragon, nie ma jak przytomna riposta!! :D

A suknia piękna... i też przydałaby mi się na koncerty, chlip, chlip...
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

golinda

taką oto zakupiłam i jestem bardzo zadowolona :)

http://www.tatuum.com/pl/sukienki/28830-onita.html#/kolor-granatowy_781/rozmiar-36

mają w ogóle fajną kolekcję, kilka rzeczy bym od razu wzięła, ale nie miałam szans mierzyć, bo byłam z moją szaloną trójką
jak wychodziłam to musiałam przeprosić panie, że opluli lustra w przymierzalni :blush:


mayagaramond

I sukienka I spodnie super. W sam raz na upaly w Dubaju ;)

Wlasnei, czy ktos wie, gdzie kupie halke pod sukienke? Mam biala lniana sukienke i niestety wszystko w niej pod swiatlo widac...  Myslalam o krotkej halce, zeby tylek zakryc.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

maya, w Triumphie są pewnie takie wynalazki :)

wrobelek0403

golinda, super kiecka!

b. lubie tatuum, kupuje zwłaszcza tshirty, bo swietna bawełne mają i sie nie rozwala po 5 praniach.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

wrobelek0403

mayagaramond, ja kupiłam kiedys w osiedlowym bielizniaku. ale to sztuczyzna straszna, w lecie idzie sie w tym ugotowac :/ nosze tylko do dwoch kiecek bez podszewki, które sie czepiają rajtek.

Do lnianej to chyba kupiłam bym coś z cieniutkiej bawełny :knuje:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: wrobelek0403 w 12 Maj 2016, 09:26:35Do lnianej to chyba kupiłam bym coś z cieniutkiej bawełny 

o czyms takim myslalam. Szkoda, ale sukienka jest nie do noszenia bez halki.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

golinda, a jak u nich z rozmiarówką ? standardowa czy zaniżona/zawyżona? bardzo mi się podoba ta sukienka: http://www.tatuum.com/pl/sukienki/28810-skampiana.html#/kolor-granatowy_781/rozmiar-36
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

salsa, też mi się bardzo podoba ta sukienka, mam ją nawet w koszyku. w sklepie stacjonarnym nie było
ja tam kupuję 34, ale uważam, że jest to takie 34 bliżej 36

golinda

maya, a może wszyj podszewkę?


golinda

podoba mi się bardzo w ciuchach Tatuum, że potrafią być eleganckie i na luzie. Większość spódnic/sukienek ma kieszenie, co uwielbiam, bo jest co z rękami zrobić ;) i efekt jest bardziej na luzie, nie taki sztywniacki (przykład: ołówkowa spódnica z kieszeniami).

mayagaramond

Cytat: golinda w 12 Maj 2016, 09:48:26maya, a może wszyj podszewkę?

tez to jest jakas mysl.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

Golinda, fajna ta jasna :)

ta ostatnia tez mam w koszyku
i jeszcze tą: http://www.tatuum.com/pl/sukienki/28955-siena.html#/rozmiar-34/kolor-jasnografitowy_938
i właśnie jest 34 i potem 38 i dumam czy wejde w 34 ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

salsa

golinda, mam taka spodnice tylko z top secret, odrobine inaczej sa zrobione te plisy ale bardzo podobna :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

Cytat: salsa w 12 Maj 2016, 10:00:01i właśnie jest 34 i potem 38 i dumam czy wejde w 34

niestety nie do końca trzymają rozmiarówkę. np. ołówkowe spódnice od nich muszę mieć 36, ale jedną wczoraj mierzyłam i była za duża.
ta szara co kupiłam i jeansowa co mierzyłam zdecydowanie 34
ta szara co masz w koszyku to na pewno wejdziesz w 34, bo to luźny krój

golinda

Cytat: salsa w 12 Maj 2016, 10:02:32
golinda, mam taka spodnice tylko z top secret, odrobine inaczej sa zrobione te plisy ale bardzo podobna :)

ta z Tatuum jest naprawdę ładna. ten jeans tak "płynie" podczas chodzenia. absolutnie nie jest sztywna. śliczna.

salsa

moja tez taka miekka , fajna.
Ale pewnie jakość gorsza niż tatuum, wiadomo

u mnie tak właśnie różnie, np. w mohito to czasem  i 34 na mnie wisi, spodnie mam wszystkie 34 od nich i są dobre, spódnice też.
z mango mam sukienki 36 , te które kupiłam po poprzedniej ciąży w rozmiarze 34 (mango) teraz sa za bardzo opięte i nie nosze)

chyba się skusze na ta szara, fajna sportowa kiecka ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

salsa, przejdź się do sklepu stacjonarnego. mają naprawdę piękną kolekcję i na żywo to zupełnie inaczej wygląda. pomierzysz sobie

salsa

Cytat: golinda w 12 Maj 2016, 10:15:13
salsa, przejdź się do sklepu stacjonarnego. mają naprawdę piękną kolekcję i na żywo to zupełnie inaczej wygląda. pomierzysz sobie
no wałsnie nie mam kiedy, najwsczesniej koło środy....
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)