WIOSNA/LATO 2016

Zaczęty przez ziuta, 22 Lut 2016, 00:28:12

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kamu2

Wybierz jasny zdecydowanie ładniejszy ( nie powinien być mocno brudzący, bo przecież nie jest bardzo jasny ) . Jaka atrakcyjna  cena tego płaszcza .
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

dragonfly

Ja dzisiaj kupiłam sobie piękna jedwabna sukienkę, apaszkę, spódnice i top (dwie ostatnie to mix jedwab z bawełna). Jeszcze mam ochotę na spodnie.

wrobelek0403

Wiadomo, ze jasny bedziesz ciagle prac  ale jest zdecydowanie ladniejszy :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: dragonfly w 09 Kwi 2016, 10:25:50
Ja dzisiaj kupiłam sobie piękna jedwabna sukienkę, apaszkę, spódnice i top (dwie ostatnie to mix jedwab z bawełna). Jeszcze mam ochotę na spodnie.

poproszę zwierzaka, by wstawiła button "nie lubię" ;)



golinda

najbardziej podoba mi się bluzka, ach!

zuzia



zwierzatko_mojej_mamy

mi sukienka i apaszka ;) chociaż nie lubię jebwabiu ;) spódnica wygląda jak nic na tym zdjęciu, bardziej jak spodnico-spodnie, zrób z innej perspertywy, nic nie widać ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl


fasolka1980

moim zdaniem, najlepsza jest sukienka, super w niej wyglądasz.

malutenka

dragon, brałabym i spódnicę i bluzkę :)

golinda

#163
tak, tak, dragon w sukience wygląda super
patrzyłam bardziej ze swojej perspektywy - co bym dla siebie przygarnęła ;)
jak ci się znudzi bluzka, to jestem pierwsza w kolejce ;)

golinda

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 09 Kwi 2016, 18:09:16chociaż nie lubię jebwabiu

a co lubisz? jak masz założyć elegancką bluzkę to z jakiego materiału?

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: golinda w 10 Kwi 2016, 11:03:47
a co lubisz? jak masz założyć elegancką bluzkę to z jakiego materiału?

yyyyyy, dawno nie zakładałam :D z, dowolnego, mam jedwabną w szafie, nigdy nie założyłam, nie lubię tego połysku i śliskości ;)

poza tym w ogóle nie mam skojarzenia: elegancka bluzka = jedwab ;) no i na dokładkę musisz zdefiniować eleganckość ;) elegankie korporacyjnie, czy wyższosferowo-ślubnie, czy wernisażowo-teatralnie, czy bóg wi jeszcze co

eleganka bluzka/koszula, to elegancka bluzka czy koszula, może być z różnych materiałów, wręcz bym powiedziała, że 95% asortymentu sklepowego w rozsądnych cenach z nastawieniem na eleganckość NIE JEST z jedwabiu ;D

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

ja chce kiecke natentychmiast juz :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Wszystko super, bluzka sukienka po prostu piękne :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Justynna

dragonfly, świetne zakupy. Najbardziej podoba mi się bluzka i apaszka, no przygarnęłabym :D

Justynna

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 09 Kwi 2016, 18:09:16chociaż nie lubię jebwabiu
dopóki nie miałam żadnej jedwabnej bluzki, to nie byłam przekonana do jedwabiu, ale jak one się dobrze noszą, latem rewelacja. Bardzo lubię :)

marcheewka

Cytat: Justynna w 10 Kwi 2016, 15:33:39
dopóki nie miałam żadnej jedwabnej bluzki, to nie byłam przekonana do jedwabiu, ale jak one się dobrze noszą, latem rewelacja. Bardzo lubię :)

ja mam kilka szali/apaszek z jedwabiu i na nich jest zapis, że nie można prać w wodzie.
Obawiam sie, że z jedwabną bluzką zbankrutuję na pralni, jak ją pierzesz? normalnie w wodzie?

didi_loczek

marcheewka, ja wszystkie jedwabie piorę normalnie w pralce, na delikatnym programie :) Potem niezbyt gorącym żelazkiem i nic się im nie dzieje ;).

wrobelek0403

ja tez jedwabne apaszki piore w wodzie, recznie w płynie do delikatnych tkanin. Zawsze wszystko jest w porzadku.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

Ja Piore ta biała z mango w pralce susze w suszarce i jest ok

Justynna

marcheewka, czasem ręcznie, a zazwyczaj w pralce na programie delikatnym :)