Raczkujaca Panna Mloda

Zaczęty przez xmikax, 26 Sie 2015, 10:36:43

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zosia2007

Cytat: elve w 26 Sie 2015, 22:41:17
ja miałam z mężem, dwudniową imprezę na 80 osób, w głuchej wsi, do nieprzytomności było, z bigosem, piwem i noclegiem pod chmurką
elve, pewnie lepsze niż niejedno wesele :D

elve

Cytat: zosia2007 w 26 Sie 2015, 22:44:48
elve, pewnie lepsze niż niejedno wesele :D
napewno lepsze niż NASZE wesele :rotfl:

salsa

Cytat: zosia2007 w 26 Sie 2015, 22:37:58
ja chyba miałam podbnie, tylko nie miałam sali VIP a byłysmy w klubie.
to była taka sala na karty członkowskie w krakowskim klubie stalowe magnolie
tam są takie łoża do siedzenia i zeby tam wejść trzeba było mieć kartę, nie wiem czy tak jest do dziś, bo bywałam tam pożniej juz tylko na koncertach :P


Cytat: elve w 26 Sie 2015, 22:45:32
napewno lepsze niż NASZE wesele :rotfl:
buahahahah Elve lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

callja

Ale opowieści :D

Wracając do "źródeł" - xmikax, zerkałaś na projekty Anna Kara?? Krakowska firma ;) Do zmierzenia w Poznaniu!! I mają trochę projektów kojarzących się z retro/vintage:
http://www.annakara.com/salony-wspolpracujace#kolekcja/kolekcja-2015/ila    ach, plecy... :dreaming:
http://www.annakara.com/salony-wspolpracujace#kolekcja/kolekcja-2015/emily   retro-retro, i koronki som!!
http://www.annakara.com/salony-wspolpracujace#kolekcja/kolekcja-2015/ygritte-rose  kolorystykę można dopasować do odcienia przewodniego ;)
http://www.annakara.com/salony-wspolpracujace#kolekcja/kolekcja-2015/aileen  cudna, delikatna...
http://www.annakara.com/salony-wspolpracujace#kolekcja/kolekcja-2014/daenerys-nude  ciekawa!! i ten tył, mmmmmmm...

Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

xmikax

Hej dziewczyny dopiero teraz udało mi sie dorwać neta. Z pomysłami i radami jesteście nie zastapione  :brawo: zaraz zobaczę wszystkie linki moze akurat cos mi podpasuje. A co do wieczoru panieńskiego to jestem trochę zdołowana - wychodze z założenia ze fajnie byłoby sie spotkać w babskim gronie i pogadac o wszystkim do tego sie po babsku napić ale niestety przez to ze mieszkam za granica serdeczne koleżanki sie wykruszyly  niewiem

zosia2007

Cytat: xmikax w 27 Sie 2015, 00:34:52babsku napić ale niestety przez to ze mieszkam za granica serdeczne koleżanki sie wykruszyly
my ci zrobimy panieński :D

callja

Cytat: zosia2007 w 27 Sie 2015, 00:41:14
my ci zrobimy panieński :D
No ba!!
Było już tu na strefie wirtualne weselisko na cztery fajery, to co tam dla nas panieński :D
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

xmikax

O matko nie wiem czy mam sie cieszyć czy bać  lol bede musiała mieć duuuzo wolnego zeby ten babski wieczor ogarnac Hahahaha
Moj P. Nie ma problemu zgrana ekipa on tylko hasło rzuci i chłopcy w 5 minut zaplanują mu wszystko  niewiem

xmikax

Co myślicie o takiej fryzurce na slub?

calla

Cytat: xmikax w 27 Sie 2015, 00:34:52
przez to ze mieszkam za granica

Ja właśnie z tego powodu nie miałam panienskiego. Przyjechałam do PL dwa dni przed weselem i czasowo nie dałam rady.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

szelma

A ja z tego powodu miałam na dzień przed weselem - wcześniej nie dało rady nic zorganizować.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

rudasekawf

A dla jakich włosów fryzura?

Przy pierwszym ślubie miałam panieński. Z grillem, zabawą w klubie, konkursami itd. Nie moje klimaty.

Przy drugim ślubie zrezygnowałam z panieńskiego. Byłam w ciąży, ale nawet gdybym nie była to panieńskiego bym nie chciała.

calla

Cytat: szelma w 27 Sie 2015, 08:26:42
A ja z tego powodu miałam na dzień przed weselem - wcześniej nie dało rady nic zorganizować.

Ja nie miałam już siły. Po 21 wrocilam od kosmetyczki i padlam. Ale nie żałuję. Wszystko jeszcze przede mną lol
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

cumberland

Cytat: rudasekawf w 27 Sie 2015, 08:30:28Przy drugim ślubie zrezygnowałam z panieńskiego.

ruda, no logiczne, przecież już panną nie byłaś  lol

niewiemjaka

xmikax, fajna fryzurka, ale nie wiem czy nie nazbyt roztrzepana na slub?
kompletnie nie widzi mi się ona do welonu... (chociaz tez mialam rozpuszczone wlosy i welon..buehe)
moze do takiej fryzury pasowałby kwiatek z boku? Albo zamiast welonu to małe cuś?

rubin04

Co do panieńskiego to ja w piatek przed panieńskim poszłam do miasta z koleżanką stoliki w knajpie zarezerwować, ale spotkałam brata z kumplami i zabalowałam chyba do 4 rano z nimi, a na 9:00 szłam do księdza spisywać protokół przedślubny :D Ledwo żyłam tam i raczej mało rozmowna byłam :) a potem na panieńskim który zaczynał się juz o 14:00 miałam jakies SPA zamówione z zabiegiem "piękne stopy"
wiec jak mi te stopy pani robiła w spa to ja na leżance zasnełam :D

no w sumei fajnie było :)

MIKA - fryzure to dobierzesz jak juz welon czy co tam zechcesz będziesz miała, będzie łatwej dobrać.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

goga

No dobra, mleko się wylało, bierz fascinator, ja kapelusz ;)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

callja

Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

xmikax

Okej! Biere fascynator :D mysle ze ta fryzura idealnie do mnie pasuje bo ja cala jestem taka roztrzepana :D  :szok1:  :crazy:  :idiota:

golinda

a sukienka już jest?

bo może najpierw to, a potem decyzja o tym co na głowę?

ja byłam przekonana do welonu, a po założeniu sukienki, okazało się, że do niej idealnie pasuje diadem, którego nigdy nie brałam pod uwagę... ;)

goga

#120
No kiecka w stylu tej różowej co Elve wkleiła lub podobną?
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

jestynka

ta co elve wkleiła różowa jest piękna :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

Mi tez ta rózowa się podoba!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

tylko z sukienkami ślubnymi jest tak, że trzeba je zmierzyć
ale to moja faworyta

piekne te suknie są :dreaming: