Raczkujaca Panna Mloda

Zaczęty przez xmikax, 26 Sie 2015, 10:36:43

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

xmikax

Hej dziewczyny! ;)
Potrzebuje Waszej pomocy, a mianowicie slub (cywilny) planujemy na 23.07.16 i mam ogromny problem z wyborem sukni. Bardzo chcialam suknie z dlugim koronkowym rekawem w stylu vintage i zastanawiam sie czy bedzie do niej pasowac welon (i czy wypada miec welon do USC), nie mam pojecia gdzie moge taka suknie znalesc w Poznaniu lub w okolicach. Jest mi dosc ciezko polazic i poszukac bo mieszkam za granica i fizycznie nie dam rady tego zrobic. Kolejny problem dotyczy dekoracji salil. Przyjecie bedzie na ok. 20 osob (najblizsza rodzina i przyjaciele) mamy juz 'zaklepana' sale ale ciagle zastanawiam sie czy dekoracje w surowym stylu pasuja na slub i wesele? Ostatnie z czym mamy klopot to wybor zaproszen i zawiadomien, chcielibysmy cos zabawnego ale bez przesady, estetycznego i skromnego. Pomozcie  :hello: :hello: :hello:

xmikax

A dziekuje :) Przyszla tesciowa polecila mi Wasza strefe :) Mam nadzieje ze jakos mi pomozecie :) :kocham:

mayagaramond

Hej :)

Nie wiem, jakie salony sa w Poznaniu i jakie marki prowadza. Sukienke z dlugimi rekawami i welonem miala np. Kate Middelton:

http://www.br.de/themen/aktuell/prinz-william-kate-middleton-hochzeit110~_v-img__16__9__l_-1dc0e8f74459dd04c91a0d45af4972b9069f1135.jpg?version=1b5d1

A tu masz jeszcze sukienki z dlugimi koronkowymi rekawami
https://www.google.de/search?q=wedding+dress+long+sleeve+lace&biw=1126&bih=543&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMIoqLuhLDGxwIVBANzCh1GRAXM

Oprocz rekawa masz juz konkretny fason na mysli?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

rubin04

#3
hej, pomozemy !

Cytat: xmikax w 26 Sie 2015, 10:36:43wybor zaproszen i zawiadomien, chcielibysmy cos zabawnego ale bez przesady,
co do zaproszeń - ja miałam swoje "autorskie" i jestem bardzo zadowolona  do dziś.

Zobacz sobie,może coś Cię natchnie, z racji nazwisk na zaproszeniach to wysyłam Ci link w PW

( u nas wesele było w ogrodzie w Piano Bar Casablanca stąd taka stylizacja zaproszeń)


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

Cytat: xmikax w 26 Sie 2015, 10:46:48rzyszla tesciowa polecila mi Wasza strefe

no to dobra teściowa :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

xmikax

#5
myslalam o czyms skromnym prostym i romantycznym, uwielbiam koronki wiec obowiazkowo musza byc :) dlugi rekaw, moga byc odkryte plecy, a dol luzny. nie chce dodawac sobie kg przez ksiezniczkowa suknie pozatym nie czulabym sie w takiej sukni dobrze.


http://bridalmusings.com/wp-content/uploads/2014/01/long-sleeve-lace-wedding-dress-Bridal-Musings-6.jpg

mayagaramond

Ladne sukienki, sprawdz na stronach salonow w Poznaniu jakie marki prowadza
i moze maja tez dostepne modele na stronie.

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma

Cytat: xmikax w 26 Sie 2015, 10:36:43i czy wypada miec welon do USC

Jeśli chcesz welon, to myślę, że w USC nie musisz się tak przejmować tym, czy wypada, bo śluby cywilne ludzie biorą w różnych, często dziwnych ubraniach ;) Pytanie, czy Ty się będziesz w welonie w USC dobrze czuła - jesli tak, to szukaj welonu.

Świetna jest ta wklejona sukienka!

Co do zaproszeń to też mieliśmy "autorskie" - strefowe koneksje pomogły ;) Na pewno są gdzieś w moim wątku stylizacyjnym.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

xmikax

No wlasnie nie wiem czy nie bede durnie wygladac w welonie, najwiekszy problem sie pojawia do czego ja mam go przyczepic bo bujnych lokow to ja nie mam, nie wiem tez jaka bede miec fryzure bo ciezko jest cos zrobic z moich wlosow  :placze:

mayagaramond

Cytat: xmikax w 26 Sie 2015, 11:20:06bo ciezko jest cos zrobic z moich wlosow

to poprostu wyzwanie dla fryzjera ;)

A tam gdzie mieszkasz sa jakies sklepy z sukniami slubnymi? Jesli tak, to idz poprzymierzac, wtedy zobaczysz w czym bedziesz sie dobrze czula.

My mielismy fuksjowe zaproszenia, ale nie mam teraz zdjecia pod reka.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

xmikax

Wracajac do tematu sukni chcialabym taka ktora by mnie optycznie wydluzyla. Mozna powiedziec ze jestem karlem bo mam 165cm wzrostu  :placze:


szelma

Eee tam durnie. Jeśli marzy Ci się welon, to bierz welon i noś go z dumą :D Głupiej jest potem żałować, że się nie miało welonu.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

inkageo

Piękna ta sukienka :)

A może coś z jajem na głowę.
Imagine there is no hate

cumberland

Cytat: xmikax w 26 Sie 2015, 11:24:32Mozna powiedziec ze jestem karlem bo mam 165cm wzrostu 

to dobrze trafiłaś, jest nas tutaj karłów więcej ;)

:welcome: :welcome: :welcome:

xmikax

To fakt :) welon zawsze mi sie marzyl no i ta koronka siedzi mi w glowie non stop.
Szukalismy tez z P. pomyslow na upominki dla gosci i jest tego tyle ze nie mozemy sie zdecydowac. Mialyscie cos takiego? Co sie najlepiej sprawdzilo?

xmikax

Ah chyba welon bedzie najlepszy bo inne cuda na glowe tylko uwydatnia moja okragla buzie :(

rudasekawf

Cześć :)

Na pewno strefa pomoże :)

Cytat: xmikax w 26 Sie 2015, 11:24:32
Wracajac do tematu sukni chcialabym taka ktora by mnie optycznie wydluzyla. Mozna powiedziec ze jestem karlem bo mam 165cm wzrostu  :placze:

Dokładnie tyle co ja lol spokojnie coś dobierzemy.

Welon w USC jak najbardziej :)

xmikax

Co mysliscie o kolorze przewodnim np. wrzosowy lub pudrowy roz? Myslalam zeby moja swiadkowa miala suknie w jednym z tych kolorow, chlopcy muchy a ja np. buty? :help:

rubin04

Cytat: xmikax w 26 Sie 2015, 11:24:32karlem bo mam 165cm wzrostu 
haha.. ja mam 160 cm i naprawdę karłem się nie czuję, a moze powinnam :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

Cytat: xmikax w 26 Sie 2015, 11:28:55ialyscie cos takiego? Co sie najlepiej sprawdzilo?

teraz na weselu dostalismy po słoiczku konfitur własnej roboty (lub nie) i było to naprawdę fajne! A konitury pyszne.,
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

xmikax

Absolutnie nie chcialam was obrazic dziewczyny :* moj P. sie smieje ze zatrzymalam sie przy wzroscie dziecka. Z butami problem bo jeszcze jakis czas temu musialam kupowac na dziale dzieciecym  lol lol lol lol lol lol lol lol nr.36

xmikax

Wlasnie zastanawiamy sie nad konfiturami, miodem albo migdalami w czekoladzie w ladnych paczuszkach hm?

zuzia

Cytat: xmikax w 26 Sie 2015, 11:28:55Szukalismy tez z P. pomyslow na upominki dla gosci
a musicie to mieć? mój brat się teraz żenił i zrezygnowali z tego pomysłu.
ew. jak już to to jest raczej niecodzienne
https://www.facebook.com/pracownia.tenki/photos/pcb.869069989844077/869069229844153/?type=1&theater
to są mydełka

szelma

Nasi goście dostali po butelce weselnej wódki i tyle. Ale dla nich polska wódka to był "egzotyczny" prezent ;)
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

inkageo

Ja też wolałabym wódkę niż mydełko, czy migdały :D
Chociaż nie jest to dla mnie egzotyczne.

Gości macie mało, więc koszt nie będzie duży.
Imagine there is no hate