Ze_nitce brakuje tylko sensownej fryzury ;)

Zaczęty przez ze_nitka, 01 Gru 2007, 15:08:52

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

mona_liza,  mnie pakowaly zawziecie w rybki, a ja sie w nich zle czuje i wlasnie boje sie, ze z 162 zgine w rybce jako zablakana dziewczynka z pierwszej komunii, a nie panna mloda ;) szczegolnie, ze nie planuje wysokich obcasow ;)

ze_nitka,  wymierz wszystkie mozliwe kroje i sama zdecyduj ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ze_nitka

Dobra... to są zdjęcia. Teraz jak na nie patrze to myślę, że rybka uwypukla ramiona, które mam duże w stosunku do reszty.

zwierzatko_mojej_mamy, ja myśle, że w rybce typu Rondalla cięko zginąc, ma duży tren, dużo kryształków, chyba właśnie po to by równoważyć te swoje braki ilościowe od bioder w dół.

zwierzatko_mojej_mamy

ze_nitka,  ja bym nie powiedziala, ze Ci cos uwypukla w ramionach, bos zgrabna jak sarenka :D ale za to kolorek jest smutnawy.... i ogolne wrazenie wiszenia, za duza, czy jak?

a co do rondalli to zgadzam sie ze ona strojna - to tez podkreslalam, ze zrezygnowalam, bo zle sie czuje w tym fasonie, a i za bardzo sie swiecila ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ze_nitka

zwierzatko_mojej_mamy, wiesz, bo mi wszystko zwisło jak ją założyłam ;) no i stanika nie miałam, bo czarny ubrałam (bardzo mądrze :P ).
Po za tym ona nie miała żadnych usztywnień... efekt: od razu się zgarbiłam, nie miało mnie co trzymać ;) Więc chyba mam kolejny konkret, musi mieć jakieś usztywnienia żebym się nie grabiła.

[ Dodano: 03-12-2007, 11:08 ]
a kolor... w tej z salonu było więcej złota i to na prawdę ładnie wyglądało, a ta to wpada w taki brudny róż

foszek

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"i ogolne wrazenie wiszenia, za duza, czy jak?
Mysle ze to brak halki pod spodem robi wrazenie wiszacej scierki, pozatym jakos w tej sukni calkiem biust niknie i rzewczywiscie te ramiona wygladaja nieciekawie bo te ramiaczka sa strasznie az pod pache podciagniete.

gioseppe

jesteś bardzo zgrabna, a ramiona masz normalne

czy Wy wszystkie ogłupiałście? dlaczego większość dziewczyn ciągle pisze że dupa za duża, cycki za małe, ramiona wielkie, plecy pływaczki, krzywe nogi... BABY! więcej radości z własnego ciała Wam życzę ;)

według mnie kolor jest do zaakceptowania, ciekawa jestem jak on sie prezentuje w rzeczywistosci, czy jest brudny?

Tył prezentuje się bardzo dobrze

Przód jest zbyt płaski - po pierwsze - garbisz się a po drugie błąd, że nie założyłaś nawet tego czarnego stanika, przecież wiesz jak cycoszki dodają uroku ;) Szkoda, bo mi sie wydaje, że prezentowałabyś się znacznie lepiej

Cytat: "foszek"
Mysle ze to brak halki pod spodem robi wrazenie wiszacej scierki, pozatym jakos w tej sukni calkiem biust niknie .

ale tam pod spód "przysługuje" ;) halka? wydaje mi się, że nie, suknia ma być chyba lekka i zwiewna?
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

ze_nitka

gioseppe, dziewczyny w salonie założyły mi taką halke specjalna do rybek i dzięki temu sukienka rozchodziła się od kolan w dół, i lepiej to wyglądało.

foszek

Cytat: "gioseppe"ale tam pod spód "przysługuje"  halka? wydaje mi się, że nie, suknia ma być chyba lekka i zwiewna?
A  mi sie wydaje ze tak, nie wiem jak panie je nazywaly, bodajze pojedyncza, wtedy suknieka nabiera ksztaltu a nie tak wisi. chyba ze tak robia tylko na przymiarkach. Bo w tym momencie bardzo smetnie mi to wyglada

gioseppe

Cytat: "ze_nitka"gioseppe, dziewczyny w salonie założyły mi taką halke specjalna do rybek i dzięki temu sukienka rozchodziła się od kolan w dół, i lepiej to wyglądało.
aha :)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

mayagaramond

Cytat: "gioseppe"czy Wy wszystkie ogłupiałście? dlaczego większość dziewczyn ciągle pisze że dupa za duża, cycki za małe, ramiona wielkie, plecy pływaczki, krzywe nogi... BABY! więcej radości z własnego ciała Wam życzę ;)

Swieta prawda, juz myslalam o rozpoczeciu kampanii forumowej pt. "precz z kompleksami" :-D

Sukienka jest sliczna, moze tylko ciut za szeroka na dole, w okolicach bioder, i ten pasek powinnien byc wyzej tuz pod biustem.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

tachogti

Suknie sliczna, lekka taka na lato :D
Powiem za dziewczynami : pasek wyzej, ubierz stanik, halka pod spod i bedzie super :D
Kolor troche smutny wyszedl na fotkach rzeczywiscie ale to wina swiatla czy taki jest?
JUz Cie widze z pieknym kwiatem wpietym w rozpuszczone wlosy i w zlotych butkach i ze zlotawa torebla  ;-) Chociaz wlosy tez moga byc spiete + kwiat+ welon to jej doda "slubnosci"  :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

ze_nitka

tachogti, w modelu, który przymierzyłam w salonie pasek był wysoko, kolor był złoty, żywszy jakby i te ramiączka miały mniej haftu. Generalnie tak jak pisałam sukienka z salonu wyglądała inaczej niż sukienka którą widzicie na zdjęciach. Co do tej ze zdjęć ja osobiście jestem raczej na nie. Brakuje jej tego czegoś co przyciągnęło moja uwagę w salonie. Spróbuję się umówić z kimś jeszcze innym na mierzenie. Być może ten model przeszedł face lifting po przejściu na rok 2008 i ja przymierzałam już tą z 2008. Jeśli tak, to porozglądam sie za czymś innym.

Kasia

a ja mam wrażenie że ta sukienka straciła kolor w praniu

abkasia pisała że jej suknia zszarzała

mayagaramond

Cytat: "ze_nitka"Co do tej ze zdjęć ja osobiście jestem raczej na nie.

Czyli temat zamkniety, jesli nie "czujesz" sukni na 100%, to nie ma co sie w to bawic, trzeba dzialac radykalnie, jak przy robieniu porzadku - "w razie watpliwosci wyrzucic". ;-)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mary

ze_nitka, jeśli Cię ta suknia nie przekonuje, to się więcej nie zastanawiaj. Ja też miałam jedną taką na "być może" i sam fakt, że nie jestem przekonana utrudniał mi życie. W końcu powiedziałam sobie, że skoro mnie nie zachwyca to szukam dalej. I odetchnęłam z ulgą ;)

ze_nitka

mayagaramond, mary_popins, dobrze gadacie :D dać Wam wódki ;)

tachogti

Czyli czekamy na nastepne doniesienia sukienkowe z ze_nitkowego frontu :D
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

mary

ze_nitka, wódki nie piję  :-/  Wolę Redsa lub gingersa ;)

ze_nitka

no problem mary_popins :D
jestem po dwóch kolejnych przymiarkach, właśnie na fotosika wygrywają się kolejne fotki :)

[ Dodano: 04-12-2007, 21:11 ]
przymierzałam Lorne, która jest pod cyckami na mnie za ciasna dlatego jej nie dopięłam
i Barcenas, ta z kolei jakieś 2 rozmiary za duża ;)

mayagaramond

ze_nitka - no wlasnie ogladam i nie wiem co powiedziac. Na pewno bardzo Ci ladnie w sukienkach z odkrytymi ramionami. Lorne tez przymierzalam, piekna sukienka.

Ale ta ktora przymierzasz jest troche za waska (marszczy sie np. na brzuchu). Daloby sie ja poszerzyc?


Jesli chodzi o druga to nie jestem za bardzo fanka taki swiecacych sie materialow (czy ona jest gnieciona?).
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

sonja

Cytat: "mayagaramond". Na pewno bardzo Ci ladnie w sukienkach z odkrytymi ramionami.
popieram:) najbardziej mi się podobasz w tej środkowej (ja oczywiście nazw nie znam z kokardką po biustem).

ze_nitka

mayagaramond, Lorna ciut za ciasna, czułam się w niej trochę jak w kokonie, jak chinka co musi tylko malutkimi kroczkami chodzić. Szkoda jeśli ma taki fason, bo ja chciałabym swobodnie tańczyć na weselu, a w takiej byłoby trudno.
A ta druga jest z surówki jedwabnej z hatfem złotym. Duża jej zaleta jest to że jest zajebiście lekka, wogóle jej nie czuć. (Sukienki demetriosa w porównaniu do sprawiały wrażenie, że wazą 50kg)

[ Dodano: 04-12-2007, 21:58 ]
sonja, ta kokarda pod bistem to coś co mnie najbardziej urzeka w tej sukience :)
Ja sie tylko zastanawiam czy ja nie jestem za niska do sukienek bez ramiączek, tzn z drugiej strony: czy takie z wiązaniem na szyi mnie nie wydłużają.

foszek

Mi sie bardziej podoba Lorna.
Tylko ta ktora przmierzalas to chyba Inki rozmiar byl :-D

sonja

Cytuja sie tylko zastanawiam czy ja nie jestem za niska do sukienek bez ramiączek, tzn z drugiej strony: czy takie z wiązaniem na szyi mnie nie wydłużają.
____
ja mam słabość do bezramiączkowych więc jestem nie obiektywna. Jak na moje to jeśli dobrze się czujesz i sobie podobasz to nie odmawiaj sobie:)

mayagaramond

CytujCytat:   
a sie tylko zastanawiam czy ja nie jestem za niska do sukienek bez ramiączek, tzn z drugiej strony: czy takie z wiązaniem na szyi mnie nie wydłużają.
____   
ja mam słabość do bezramiączkowych więc jestem nie obiektywna. Jak na moje to jeśli dobrze się czujesz i sobie podobasz to nie odmawiaj sobie:)

Tez tak mysle. Poza tym bedzisz miala obcasy, jesli zalezy Ci na optycznym wydluzeniu sylwetki to albo linia A albo wlasnie rybka tylko z pionowymi cieciami/pionowym wzorem , san patrick ma w tym roku duzo takich sukienek. Ladnie wydluzaja tez sukienki w stylu "empire", ale do nich lepiej nie miec bioder lub miec malo. Musialbys przymierzyc.

Jesli chodzi o tanczenie, ja mialam rybke i tanczylam przez cale wesele, oczywiscie nogi do kankana nie zadrzesz, ale na wlasnym weselu mozna sobie go darowac :mrgreen:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"