Ze_nitce brakuje tylko sensownej fryzury ;)

Zaczęty przez ze_nitka, 01 Gru 2007, 15:08:52

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

ze_nitka,  witam w klubie :D tez zaczynalam od rybek, przemigrowalam do literek A, a teraz mysle o mini-bezie :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mary


mika

zwierzatko_mojej_mamy, o jakiej mini bezie ty mówisz?? nie widziałam Cie w bezie no może poza tą pierwszą co mierzyłaś o dwa numery za dużą :mrgreen:

mary

Cytat: "mika9983"ze_nitka, na pewnno rybka to nie będzie najlepszy wybór

nieśmiało zapytam - dlaczego?

ze_nitka

zwierzatko_mojej_mamy, niektorym na prawde lepiej w szerokich, nie bez powodu ich jest tak duzo.
Ja to chce w grudniu podjąć ostateczna decyzje, mam nadzieje ze mi nie ewoluuje do bezy ;) Chociaz dzisiaj mnie wsadzono w taka, tak dla porownania, i nie bylo niby zle ale ja sie po prostu niedobrze czulam.
W sumie wszystkie babki dzisiaj odradzaly mi rybki. A one chyba sie znaja.

mary

ze_nitka, rybka to na razie mój typ nr 1. Stąd wielkie zainteresowanie dlaczego się je odradza. Biodra? Wygoda ,czy co?

ze_nitka

mary_popins, dzisiaj młoda dziewczyna która pomagal mi sie w te suknie ubrac wytlumaczyla mi to tak:

Jest pani niewielkiego wzrostu, jak zalozy Pani sukienke dopasowana to zginie w niej. Kolezanka ubierze sie w suknie na kole i juz bedzie bardziej wyrazista. Rybka musi miec przestrzen by sie dobrze prezentowac.

[ Dodano: 10-12-2007, 17:20 ]
Chodzi tylko i wylacznie o wyglad.
mary_popins, ale ty chyba do niskich nie nalezysz wiec nie martw sie :)

mika

mary_popins, ja to już sprawdziłam na niższych dwóch przyjaciółkach i to do tego one jeszcze obydwie mają narzeczonych ktorym Bóg wzrostu nie poskąpił - 189 i 194 cm a one jedna 163 a druga 164 i w rybkach po prostu ginęły skracały im się sylwetki - idelany wybór dla nich to kształt A, wydłużony stan, ozdobna góra, może być odznaczona np wstążką pod biustem i wyglądają pięknie Jedna z nich się zastanawia nad tymi sukniami:
http://www.dreamnette.net/4218.htm i jeszcze aspera evita której teraz nie mogę pokazać bo strona marielli jest w przebudowie, ale kiedyś zakladałam wątek z tą suknia oraz myśli też nad suknią Ashford z salonu Ona i On a firma to Blue też jej nie ma w necie - w tych modelach wyglądała pięknie... poza tym nie kazdej dziewczynie jest dobrze w koronce!!!!!! tak jak mi np :lol:

ze_nitka

mika9983, a widzialas sukienke Adana firmy Blue... kurcze szukalam po necie zdjecia i nie moge znalezc a chcialam wam pokazac... podobna do euro bridal, ale jakas ladniejsza.

mika

ze_nitka, nie widziałam chyba albo może ona czasem nie stoi na  manekinie w ona i on?? jeśli tak to wiem która bo wiem że ta co tam stoi to też blue... właśnie ta firma nie ma strony a na stronie salony jest tylkio kilka modeli

mary

Dziewczyny, czegoś tu nie rozumiem. Ja przymierzałam taką rybkę i pani z salonu zachwycała się jak to mnie wyciąga taka sukienka. I że skoro Pan Młody ma 190cm. to jest to wprost idealny kształt sukni. A ja mam jedyne 166cm, w porywach do 167.

mika

mary_popins, niech zgadne: zachwycała się babka w salonie gdzie jest przewaga rybek?? Madonna??

mayagaramond

Ja chcialam od poczatku rybke, suknie na kole podobaja mi sie srednio i chyba bym sie w niej zle czula. A to chyba jest najwazniejsze - dobre samopoczucie i przekonanie, ze wyglada sie pieknie.

Popatrzcie jaka sukienke miala na sobie Penelope Cruz na Oscarach, a ona przeciez nie ma nawet 160!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

mayagaramond,  bo tutaj jest pieknie wydluzony gorset - farfocle zaczynaja sie dopiero od ud i ja wlasnie na taka teraz choruje ;) wkleje dzisiaj zdjecie, co prawda do dupy widac, a ladniejsze to dopiero jak z kims pojde ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"taka teraz choruje ;)

Napisz do Penelopy! Kto wie, moze sprezentuje.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

mayagaramond,  chodzilo mi o fason ;) ale w sumie, jak masz maila ? :>
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

foszek

Dziewczyny macicie mi w glowce !!
Ide pogladac zdjecia, czy rzeczywiscie znikne w mojej rybce przy moich 164  :-/

ze_nitka

mika9983, Adana jest na manekinie który stoi z lewej strony wejścia na te główną sale z sukniami. Założyłam ją i już żadnej innej nie chciałam tam mierzyć. Ładnie modeluje górę i jak to babka stwierdzila ma szerokość jeszcze nadająco się dla mnie, tzn biodra podkreślone ale rozszerza sie od mniej wiecej polowy uda. Tylko że ona ma ogromny tren... i troche mnie jego rozmiar przeraza. Ale co tam... nigdy wiecej już trenu mieć nie będę ;)


ze_nitka

foszek, pytałam o jedną z tych sukienek. Okazało się, że mogę kupić tę co właśnie miałam na sobie - zniszczoną i spraną. Chyba większość z nich na takiej zasadzie jest sprzedawana, czyli sukienki służące do przymierzania, albo z wypożyczenia.

foszek

:shock:
A ja myslalam ze to pozbycie sie zapasow starej kolekcji  :-|

ze_nitka

Wiesz... może w przypadku tej akurat tak było. Weszłam teraz na stronę i przy niej jest napisane że już produkcja zakończona i wyprzedają zapasy magazynowe. Może ten wycieruch był ich ostatnim zapasem. Innych z przeceny nie mierzyłam, więc faktycznie może być tak jak mówisz.

[ Dodano: 12-12-2007, 16:40 ]
Byłam dzisiaj w Madonnie , przymierzalam Lorne... i bardzo mi się podoba. P. Edyta (ale gaduła ;) , moze ktoras z Was miala z nia doczynienia?) przyczepila mi wstazke satynowa tak jak ma bremen i bylo super. Powiedzial też że krwacowa bez uszczerbku na sukni może wszyc z tylu klin tak by mozna swobodnie tanczyc.
Potem poszłam znów do Abiu i Tylko Ona i przymierzyła Euro Bridal i Adane firmy Blue. I tez się sobie w nich podobam.
Lorna i tamte dwie to zupelnie inny styl. Jednak koronkowa, tamte z tafty, z marszczeniami w cześci gorsetowej, dopasowane w biodrach, na dole szerokie. Nie mam pojęcia na którą się zdecydować. Albo Lorna, albo któraś z tych dwóch (one sa podobne więc w zasadzie wybór między dwoma, nie trzema).
W jedej wygladam dziewczęco, subtelnie, a w drugiej kobieco... Nie wiem co wybrac ;)

mary

mika9983, niee. W salonie tamtym była tylko jedna rybka i to z falbanami na połowie spódnicy, więc od razu powiedziałam, że takiej nie chcę. Myślę, że jej intencje były raczej szczere ;)

mika

mary_popins, aaaaaaaa jeśli z falbanami to ok... bo ja myślałam że taka rybka rybka koronka i nic... to też nie chodzi o to jak się w tym wyglada bo w zasadzie jak dziewczyna jest szczupła to bez różnicy czy niska czy wysoka to wyglada dobrze w rybce... ale jak przy niej stanie narzeczony to o wiele korzystniej jest takiej niskiej dziewczynie w sukni w A

[ Dodano: 12-12-2007, 18:02 ]
ze_nitka, to wiem która to ta Adane piękna jest bardzo kobieca... ile ona kosztuje?? pewnie mniej niż lorna

mary

mika9983, taka niska dziewczyna, o której mówisz to np.ja?