Ze_nitce brakuje tylko sensownej fryzury ;)

Zaczęty przez ze_nitka, 01 Gru 2007, 15:08:52

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ze_nitka

Przymierzyłam chyba ze 20 sukienek... i już nie wiem. Wszystkie są za wielkie. Tylko w Młodej i Modzie spinali z tyłu szpilami tak że jako tako można było sobie wyobrazić jak sie będzie wyglądać. Ale tam nic nie powaliło mnie na nogi. W ogóle to jestem zawiedziona, te sukienki prezentują się na żywo dużo gorzej, nie wyglądają już tak ładnie jak na zdjęciach.
Po drodze do Susan Blanche wlazłam do jakiegoś salonu, który nazywa się Kijowska i tam początkowo wielce się opierając przymierzyłam Agadir Cymbeline... i się chyba zakochałam :P Ale cena jak dla mnie zaporowa :( Ta sukienka jest złota, ma śliczną koronkę ... i teraz szukam po Allegro :P ale nic w moim wzroście nie ma, wszystko powyżej 170.
W ogóle to ten Agadir na zdjęciu kiepsko wygląda, ale ja ... hehe super :P nie no żartuje, ale z tych co przymierzałam to najlepiej.
A oto Agadir:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


W ogóle to dobrze wyglądam w dekolcie wiązanym na szyi, wydłuża mnie to, i ramiona się lepiej prezentuja.
Ech... troche się emocjonuje :P
Umówie się na przymierzanie u kogoś w domu, to pokaże Wam zdjęcia.


------------------------------------------------------------------------

Za radą cumberland modyfikuje pierwszego posta i umieszczam w nim aktualne info:
Biżuteria:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Bukiet:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Makijaż:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Druga przymiarka:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Buty:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

feeling.good

Suknie piekna, jak z czerwonego dywanu w Cannes:) na zdjęciu wygląda troszkę mało ślubnie, ale najważniejsze, że Ty sie w niej dobrze czujesz i Tobie sie podoba.
Mam słabość do pięknych, odłoniętych pleców, wiec zazdroszczę:)
jaka jest jej cena?

ze_nitka

Kosztuje 3950zł, może obiektywnie rzecz biorąc nie jest to dużo, ale ja zakładałam nie wydawać więcej niż 3000zł na suknie ślubna (a jeszcze na początku górna granica to były 2000zł). Dlatego poszukam jeszcze po komisach, a nóż cos sie znajdzie.

[ Dodano: 01-12-2007, 16:05 ]
Znalazłam :) i to nawet dziewczyna o tym samym wzroście sprzedaje. Jutro idę mierzyć :D

gioseppe

http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

mayagaramond

sukienka jest bardzo ladna. 3900 to nie malo, ale koronkowe sukienki sa dosc drogie.

Patrzac na fason uwazam, ze moglabys spokojnie taka sukienke uszyc. Potrzeba bedzie Ci satyna pod spod i koronka (w W-wie jest sporo sklepow z materialami).
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

aja

ładna bardzo ciekawa

mayagaramond

Cytujale nie przesadzajmy z tą wielkością piersi) :-

Przy tej kieccy wydaje mi sie, ze mniejsze beda lepsze niz wieksze :-D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

sonja

Piękna ta suknia:) cudna po prostu:) a i Agadir jako miasto mnie zauroczył:)

tachogti

Sliczna suknia :D i bardzio elegancka i stylowa i strojna a jednoczesnie mlodziezowa i lekka  ;-)  uszyj uszyj co sie bedziesz  :-D
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

siog

piekna suknia! widzialam na zywo, jest niesamowita :-D

rubin04

Hej, ja Agadir mierzyłam we Wrocławiu, była w komisie, taka na 160 c wzrostu.
Suknia mi sie podoba ale... jak dla mnie jakos mało ślubna.. Moze jakby robili taka w bieli.. Ale ten biszkoptowy kolor do mnei nie przemawiał...
Ale jak ja widziałam w katalogu to sie zakochałam.. Moze to i dobrze ze sie odkochałam bo ta cena... ech...
Wklej zdjęcia jak juz przymierzysz :) Jestem bardzo ciekawa jak na Tobie wygląda :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ze_nitka

Wkleje, wkleje :D
Na tę sukienkę trafiłam zupełnie przypadkowo i w ogóle nie chciałam jej przymierzać, ale jak już założyłam to bardzo mi się spodobała :)
Fakt kolor jest mało ślubny, ale prawdę mówiąc nie wyglądam za dobrze w białych.
I jeszcze to co mi się w niej bardzo podobało to umiarkowana ilość świecidełek. np.: Rondalla jak dla mnie miała za dużo kryształków i cekinów, czułam się w niej za strojnie.
Cyca dużego nie mam i wydaje mi się, że duży mógłby się w niej wylewać.
Pani w salonie doradziła mi ... silikonowy cyc do tej sukienki :D Chyba sie przeproszę z moim i więcej potrenuje.
A co do ceny... ja wiem że z salonu jej na pewno nie kupie, za dużo kosztuje. Z dodatkami wyszło by na pewno więcej niż 4,5 tyś a jak dla mnie to rozbój w biały dzień ;)
A co do szycia... faktycznie, ona może nie być trudna, zwłaszcza że ma dwie warstwy i żadnych drutów ani usztywnień. Ale ja sie lękam szycia ;) Co widzę to widzę, a jak mi Pani nie uszyje dokładnie takiej to będę zła :P
Swoją drogą jest model podobny, tylko że bez wiązania na szyi, zakończony tak jak np.: Rondalla, i ona też nie ma usztywnień... nie wiem jak to się ma trzymać na człowieku...

Ale się napisałam ;) przepraszam :oops:

[ Dodano: 02-12-2007, 01:02 ]
A w Agadirze nie byłam , może się szarpniemy na podróż poślubną ;)

zwierzatko_mojej_mamy

ze_nitka, bardzo piekna ta suknia i jakbym miala inna figure to bym brala ;) mierzylam agadir na samiuskim poczatku i niestety nie dla mnie - kolor jest super - ja tez w bieli i jasniutkich sie sobie nie podobam ;) i masz te same odczucia co do rondalli co ja -  multum krysztalkow i tez ja sie w niej czulam swiecaco za bardzo - tylko dementuje pogloske jakoby rondalla nie miala usztywnien - ma fiszbiny od biustu do bioder, ktore mnie ostro trzymaly w ryzach ;)
a co do silikonowego cyca to dzisiejsza pani w salonie powiedziala, ze jednek na by stawiala na normalny biustonosz bardotke z wkladka zamiast zelowego cyca o ktory ja spytalam - jako ,ze nie posiadam ani jednego ani drugiego rozwaze jej glos ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ze_nitka

Rondalla jak najbardziej ma usztywnienia :) wiem i mierzyłam, musiałam się źle wyrazić. Chodziło mi o to że Cymbeline ma sukienkę o kroju od cycków w dół taka jak Agadir, a górę ma taką jak Rondalla (bez ramiączek) i ma zero uszytwnień, NULL. I jak to sie trzyma ;)

Prawde mówiąc wolałabym normalny stanik, ale Agadir jest prześwitujący, tzn te ramiączka na górze sa prześwitujące i stanik widać. No i na plecach jest duży dekolt.

gdziezby

Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

ze_nitka

gdziezby, Dzięki :)
Suknie z pierwszego ogłoszenia jadę zaraz przymierzać :) Wczoraj przekopałam cały internet :P
W następnej kolejności będę mierzyć te egzemplarze na większy wzrost gdyby z tą było coś nie tak.

wrobelek0403

ze-nitka, piekna suknia, choc przyznam, ze dosc odwazna :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: "ze_nitka"wolałabym normalny stanik, ale Agadir jest prześwitujący, tzn te ramiączka na górze sa prześwitujące i stanik widać. No i na plecach jest duży dekolt.

znalazlam taki cus na rtl, tam jest tez stanik do bluzki bez plecow i z duzym dekoltem z przodu:

http://www.rtl.de/ratgeber/punkt-xl_952679.php?media=video1&set_id=12850

(a hitem jest stanik z brodawkami :mrgreen: )
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

tachogti

Cytat: "mayagaramond"a hitem jest stanik z brodawkami :mrgreen:
moja rodzina dostala ataku smiechu :D
ale caly filmik powonni puszczac polskim nastolatkom w szkolach bo jak widze wylazace staniki to mi sie cos robi ;) z reszta dyskusja o stanikach juz byla  ;-)  mayagaramond, poszukaj jeszcze filmu o wlasciwych majtkach jak juz Ci to tak dobrze idzie  :mrgreen: (btw widzialas filmik "Immer noch Single"?)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

gioseppe

http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

mayagaramond

Cytat: "tachogti"Immer noch Single"?)

nie, masz link?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

tachogti

Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

mobka


ze_nitka

Jestem po przymiarce. Czekam aż fotosik prześle mi maila. To Wam pokaże, ale przyznam ze nie podobam się sobie.
W ogóle to sukienka mnie rozczarowała, wyglądała inaczej niż ta co mierzyłam w salonie. Zdecydowanie gorzej. W ogóle entuzjazm co do Agadiru opadł.
Dzisiaj w blue city pani wcisneła mnie w prawie-beze, bo stwierdziła że w rybce to ja zgine, jestem do nich za niska i za drobna.
Troche jestem skolowana i nie wiem już co wybrać.

mona_liza

Cytat: "ze_nitka"Dzisiaj w blue city pani wcisneła mnie w prawie-beze, bo stwierdziła że w rybce to ja zgine, jestem do nich za niska i za drobna.

ze_nitka, jak ja mierzyłam suknie, to Pani powiedziała, że przy mojej drobnej posturze tylko pasuje dopasowana suknia typu "rybka", bo inaczej zgine (a mam 160 cm wzrostu). Widać co salon, to inne zdanie  ;-)