podkład

Zaczęty przez brawurka, 12 Lis 2007, 15:29:01

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

konwalia

Cytat: gioseppe w 17 Gru 2009, 07:36:42sa mocne w skladzie kosmetyki
podkład ok, ale ten puder? vichy tez taki ma tylko droższy(ryżowy bez koloru) ;)

doris8008

u mnie się sprawdza Estee Lauder Double Wear - ostatnio weszło kilka nowych kolorów i naprawdę wybór jest niesamowity. Ja mam akurat zawsze problem z kolorem (większość ma ciemne a jak jasne to jakieś żółte) i tam znalazłam "ecru" - z nowych. ale ciemniejsze też mają pełną gamę.

abkasia

Cytat: doris8008 w 18 Gru 2009, 08:33:16
u mnie się sprawdza Estee Lauder Double Wear - ostatnio weszło kilka nowych kolorów i naprawdę wybór jest niesamowity. Ja mam akurat zawsze problem z kolorem (większość ma ciemne a jak jasne to jakieś żółte) i tam znalazłam "ecru" - z nowych. ale ciemniejsze też mają pełną gamę.
kiedys mialm chyba jego probke, to jest taki jakby mus, bardzo ladnie kryjacy?
fajny byl!

marax

#178
ja poszukuje obecnie podkladu . Mam straszny problem z wysuszaniem sie skory. Uzywam juz kremow bardzo nawilzających - jak kupie nowy 3 tygodnie spokoj skora fajnie nawilzona(teraz uzywam bioderma hydrabio rich plus plus pianka do mycia twarzy bioderma hydrabio-pianka REWELACJA !!!! polecam swietna jest ) a pozniej od nowa napieta i piekąca............ Szukam dobrego podkladu nawilżającego nie tworzącego smug ,nie uwidaczniajacego skórek, niekoniecznie super kryjącego , nie musi matowac . Chcialabym zeby w koncu moja cera nie wygladala jak zmęczona. tz uzywam Lancome color ideal  niby ok ale bez rewelacji . I nie chce kosmetykow typu bell itp . NIe lubie tez kremow, pianek itp

inkageo

#179
Marax mam podobny problem, ostatnio się wkurzyłam i już wcale nie używam płynnych podkładów tylko przekonałam się do mineralnego sypkiego L'oreala:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt-18928-opis-LOreal-True-Match-Minerals-Sypki-puder-mineralny.htm
Dla mnie wystarczająco kryje, nie podkreśla mi suchych partii, nie jest zły. I palców się nie paćka ;)
Większy wybór odcieni jest na Zielińskiego, w sklepach dosyć skromna paleta i raczej ciemna.
Imagine there is no hate

szelma

inka, napiszę Ci pw co do podkładu. Przyszedł do mnie ten nowy z Nyxa i jest boski :). Jest dość tłusty, co może niektórym nie przypaść do gustu, ale ja jestem sucha okrutnie, więc dla mnie to zbawienie. I na to sypki puder, więc jest ok. No i jest jasny!  :jupi:

elve

#181
inkageo a ja chyba znowu wracam do Daxa, pal licho że nie kryje

inkageo

Szelma super :D

Elve ja też rozważam daxa, to jeden z najlepszych jakie miałam, ale on bardziej na lato mi pasuje.. W perfumerii testowałam tego nowego Bourjois (Healthy mix) i jestem trochę rozczarowana.. Pierwsze wrażenie średnie.
Imagine there is no hate

marax

a mi dax totalnie podkresla skorki skora jest matowa i bez zycia taka szara . Ja musze miec chyba cos rozswietlajacego . Dziwna ta moja cera mam trądzik i suchą skore .........

szelma

Cytat: maraxela w 09 Mar 2010, 10:18:19Ja musze miec chyba cos rozswietlajacego

Bazę pod podkład wypróbuj może.

inkageo

Marax spróbuj tego L'oreala, on jest inny niż podkłady, taki lekko tłustawy.
Imagine there is no hate

suegro

Cytat: maraxela w 09 Mar 2010, 10:18:19Dziwna ta moja cera mam trądzik i suchą skore

To jest bardzo częsty mix ;)
Myślę, że podkład podkładem, ale Ty musisz bardziej nawilżać skórę.
Zastanów się może nad pielęgnacją?

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma


inkageo

Od kiedy używam naturalnych kosmetyków śmierdzę imbirem na kilometr :D
Imagine there is no hate

suegro

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Cytat: doda w 09 Mar 2010, 10:33:33
są różne kosmetyki, lepsze i gorsze :D
ja nie śmierdzę ;D
Wiem, wiem :D Tak mi się skojarzyło :D
Imagine there is no hate

marax

no ale ja nawilzam kremem plus mam bardzo ladodna nawilzajaca pianke wszystko z bioderma hydrabio .

mayagaramond

maraxela - a robisz peeling? Moze nie ziarnisty ale enzymatyczny.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

marax

Cytat: mayagaramond w 09 Mar 2010, 10:55:01
maraxela - a robisz peeling? Moze nie ziarnisty ale enzymatyczny.
no wlasnie nosze sie z zamiarem kupna takowego . Ziarnistego juz absolutnie nie chce bo mi strasznie dodatkowo wysusza. Moze macie jakies polecane pilingii enzymatyczne?

inkageo

Imagine there is no hate


marax

a tego dr hausa to gdzie mozna kupic ??


szelma

Use google, Luc :D.

inkageo

W sephorze chyba.
Imagine there is no hate