pelna szafa ;) (antywatek ;D)

Zaczęty przez mayagaramond, 04 Wrz 2012, 10:19:11

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond



Watek modowy nie mial do tej pory antywatku, czas na niego. Co raz czesciej stwierdzam z przerazeniem, ze mam za duzo ciuchow... Nie chodzi tylko o miejsce w szafie, ale o to, ze nie nadazam tego nosic. Kupiona w tym roku letnia bialam sukienke mialam na sobie raz. I nie jest to odosobniony przypadek ;)

Wczoraj zobaczylam, ile mam plaszczy i kurtek... Takich do noszenia, nie do wiszenia w szafie. Tak naprawde chcialabym przez kilka m-cy nic nie kupowac, ale oczywiscie to, ze ciuchy w szafie mam nie oznacza, ze nie podobaja mi sie inne ;)

Sprzedajecie ciuchy z poprzednich sezonow? Mi sie ciuchy, ktore kupila nawet i pare lat temu (z malymi wyjatkami) nadal podobaja.  Nie kupuje ciuchow na jeden sezon, wiec nie wychodza tez z mody.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

mam pełną garderobę, 2/3 albo i więcej zajmują moje szmaty
wiele takich, które założyłam raz albo kilka razy
wiele takich które ciągle noszę i wiele których już na pewno nie wyciągnę - nie wiem po co to tam zalega...
ostatnio sprzedałam koleżance naprawdę duuuużo... ona zadowolona i ja też :)

tiliam

dziewczyny,
to wklejajcie może ciuchy do sprzedania, może któraś skorzysta  ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

fasolka1980

#3
Ja mam do pracy stale zestawy i niewiele, za to mam multum koszulek tshirtow itp ktorymi uszczesliwia mnie moja ciocia i w tym nie nadazam chodzic

Dodany tekst: 04 Wrz 2012, 10:28:25

Cytat: tiliam w 04 Wrz 2012, 10:25:46
dziewczyny,
to wklejajcie może ciuchy do sprzedania, może któraś skorzysta  ;)

W sumie dobry pomysl  :hmm:

golinda

ciężko zrobić zachęcające zdjęcia ciuchów
dlatego nic nie robiłam, bo narobię się i sprzedam jedną szmatę
a jak ktoś przyjdzie, obejrzy i przymierzy to pół szafy mi wynosi...

ziuta

u mnie też co najmniej pół szafy powinno pójść out, a gdybym jeszcze miała z tego jakąś kasę, to w ogóle super (oczywiście zaraz nakupiłabym nowych ciuchów :D)
ale jakoś mam takie przeświadczenie, że skoro mi się te rzeczy nie podobają, to pewnie innym też się nie spodobają i nikt nie kupi
natomiast dużo prawdy jest w tym, co pisze golinda - nie umiem robić zachęcających zdjęć, bo zdjęcia szmaty leżącej płasko na podłodze na pewno zachęcające nie są
za to jak znajdę zdjęcie katalogowe, to wystawiona na allegro rzecz idzie od ręki ;D

inkageo

#6
Mnie wkurzają te buty, ani raz ich nie założyłam, bo do pracy mi nie pasują, a na zakupy/weekend to zawsze płaskie wybieram..
Rozmiar 37, 50 zł ;)

Dodany tekst: wto, 4 wrz 2012, 09:47:21

Tej tuniko/sukienki też oczywiście nie założyłam ani raz.. To nie moje kolory ;D New Look, 30 zł
Kurteczki z kapturem też.. New Look, rozmiar 36 - 40 zł
Imagine there is no hate

mayagaramond

Cytat: ziuta w 04 Wrz 2012, 11:40:35że skoro mi się te rzeczy nie podobają


no mi sie moje podobaja, ale nie nadazam w tym chodzic. Albo zapominam, ze cos mam...

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

cherry

Dziewczyny, to zrobcie sobie party z wymiana/sprzedaza ciuchow to takie modne teraz...
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

#9
Ja tam nie mam tu nikogo z moim rozmiarem ;D

Dodany tekst: 04 Wrz 2012, 10:54:46

Mohito 30 zł, raz założona ;)
Imagine there is no hate

mayagaramond

#10
Cytat: inkageo w 04 Wrz 2012, 11:50:02Ja tam nie mam tu nikogo z moim rozmiarem

tu czyli gdzie? W Brzegu? Bo chyba nie na strefie ;)

Dodany tekst: 04 Wrz 2012, 11:05:30

Cytat: cherry w 04 Wrz 2012, 11:48:26Dziewczyny, to zrobcie sobie party z wymiana/sprzedaza ciuchow to takie modne teraz...

to jest fajny pomysl, ale ja nie bardzo mam ochote oddawac moje ciuchy. I dlatego mam ich tyle ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

No tu gdzie mieszkam, żeby się spotkać i wymieniać ciuchami :)
Imagine there is no hate

damka

ja mam bardzo dużo  ubrań, które po prostu oddaje, mam w tym mega przyjemność jeśli mogę w ten sposób kogoś obdarować.
ale jeśli impreza będzie w okolicach warszawy, chętnie sie przyłączę :)

mobka

Cytat: inkageo w 04 Wrz 2012, 11:41:16Tej tuniko/sukienki też oczywiście nie założyłam ani raz.. To nie moje kolory  New Look, 30 zł
Chyba bym byla zainteresowana ;)

inkageo

No to ja chętnie ją oddam, wczoraj w perfekcyjnej pani domu było o tym, że wieszaki powinny mieć odstęp minimum 2 cm w szafie, a u mnie są na ścisk, szczególnie w sekcji sukienek ;)
Imagine there is no hate

mobka

Cytat: inkageo w 04 Wrz 2012, 11:28:01
No to ja chętnie ją oddam, wczoraj w perfekcyjnej pani domu było o tym, że wieszaki powinny mieć odstęp minimum 2 cm w szafie, a u mnie są na ścisk, szczególnie w sekcji sukienek ;)
Sprawdz mi prosze tylko, co to za material jest :)

inkageo

Dobrze, jak tylko dotrę do domu :)
Imagine there is no hate

damka

właśnie dlatego sie martwię ze moja nowa garderoba 3,84 m nie sprosta :)

mobka

Inkageo, super.

A co do nadmiaru ubran, to nie posiadam. Zazwyczaj nosze cos, az znosze, kurtke mam 1-2 na sezon, sluzy mi 2-3 sezony czasami. Z butami mam podobnie. Czesto jak kupie cos nowego, to stare, znoszone idzie w smietnik. Mam mniej ubran niz moj maz. A on tez nie ma za duzo ;D 

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

inkageo ta w paski mohito przesliczna. szkoda, ze nie dwa rozmiary wieksza ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

No bo jakoś nie moja ;D Do roboty się nie nadaje, a po robocie to ja lubię krótkie spodenki i luźną górę ostatnio ;D Nie będę w Lidlu w mini tyłkiem kręcić :D
Imagine there is no hate

cherry

Cytat: wrobelek0403 w 04 Wrz 2012, 12:49:18inkageo ta w paski mohito przesliczna.
inka no sukienka sliczna
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

A najbardziej to lubię ostatnio szarą bluzę dresową z kapturem, więc ta sukienka się jakoś nie wpisuje ;)
Do pracy sukienki noszę chętnie ;D
Imagine there is no hate

mayagaramond

Ej, no to mial byc antywatek pt. "nic juz nie kupuje" a nie wymiana lol lol lol lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"