Tekst na zaproszeniach ślubnych

Zaczęty przez mary, 22 Paź 2007, 20:06:44

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

rubin04, wlasnie mialam pisac, ze goga wyprzedzila projektantow o lata swietlne ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

goga

A właśnie że nie  ;-)  tylko ja nie chciałam tak jak wszystkie, bo wtedy królowały bezy i szyła mi ja babka w pracowni - pól roku przed ślubem - wtedy znajomi pukali sie w głowę że tak wczesnie, a ja wyprzedziłam swoje czasy he he he  - planując z wyprzedzeniem. Ale musze sie pochwalić - ostatnio w nią wlazłam!!! tylko mi sie cyce nie dopięły :oops:

[ Dodano: 23-10-2007, 21:50 ]
Tzn zwierzątko - masz rację - rybek nie było, ale dla mnie bezcenna była mina mojego narzeczonego - wyglądał jak mnie zobaczył jakby mu cegłówka na łeb spadła hi hi - mam nadzieje że to był zachwyt :-/
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

rilla

Cytat: "mary_popins"
Cytat: "rilla84"
Cytat: "mary_popins"Planujemy mieć jakiś prosty, ale wymowny tekst na naszych zaproszeniach ślubnych. Poszukuję inspiracji i tu moje drogie możecie spełnić swój forumowy obowiązek. Pochwalcie się jaki tekst zawierały/ją Wasze zaproszenia. Także zdjęcia zaproszeń mile widziane ;)

Ja na razie mam swój typ =>

Haha zamowiłąmjakieś 3 miesiace temu ten wzór:) mam go w domku...I jakoś gorzej wygląda:/ chociaż na razie ten ma "na tapecie"

Ja też zamówiłam sobie próbkę tego zaproszenia. Co Ci się w nim nie podoba? Ja je poważnie biorę pod uwagę.

Moim zdaniem są "mdłe". Miałam nadzieję, że będą ładnie się "srebrzyć" Moim zdnaiem są "szarawe" Napis jest niewidoczny... Suzkam dalej po prostu:)

vobi

Cytat: "goga"ja nie chciałam tak jak wszystkie, bo wtedy królowały bezy
wlasnie spodziewalam sie jakiejs bezy a tu niezla kiecka - i niezla laska w kiecce :) I w dodatku wciaz do niej "wchodzisz"? Zazdroszcze....

Moja Mama brala slub ponad 33 lata temu, jej sukienka tez wygladala zupelnie fajnie (przynajmniej na zdjeciach, nie bylo mnie tam ;) Troche przypomina te koronkowe hiszpanskie. Ale juz kuzynka ktora brala slub 10 lat temu miala taka sukienke, ze odebralo mi mowe (dopiero niedawno widzialam jej zdjecia ze slubu) - mega beza plus biale sandaly na bialej plastikowej koturnie. Jezu, to byl widok  :shock:  Pewnie 10 lat temu to bylo na topie  :-D

magdalinska

my mielismy zaproszenia "standardowe", tzn tylko tekst, drukowalismy sami, magdalena ... i mariusz ..... maja zaszczyt zaprosic ..... ble ble ble :) ale to tylko dlatego, ze nic oryginalnego nie moglismy wymyslic, a poza tym nasz slub nie byl niczym wyjatkowym, nie bylo motywu przewodniego, slub normalnie w kosciele, pozniej przyjecie w restauracji, bez tradycji weselnych, zreszta ja ksiegowa, on inzynier budownictwa, wiec jak tu cos wymyslic ciekawego?? :-D  zadnych wizji, zadnych pomyslów....:) ale jak tak czytam o slubie sierpniowej julki czy innych ciekawych, z pomyslem,z polotem, to troszke zazdroszcze  :-P

zuzia

Cytat: "magdalinska"nasz slub nie byl niczym wyjatkowym,
nie żartuj sobie. Był wyjątkowy bo to wy go braliście!

foszek


sierpniowajulka

martaba,  Twój tekst jest bardzo fajny. A jak będą wyglądać zaproszenia?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

Cytat: "zuzia"magdalinska napisał/a:
nasz slub nie byl niczym wyjatkowym,

nie żartuj sobie. Był wyjątkowy bo to wy go braliście!

ale powaznie, ja nie czuje ze dzien mojego slubu byl wyjatkowym dniem w moim zyciu, moze poza tym ze mialam suknie slubna i wszyscy sie na mnie gapili:) nie byl to najszczesliwszy dzien mojego zycia, koszmarny stres w kosciele (rece mi sie trzesly jak nigdy:)), inne dni byly duzo piekniejsze, w ktorych czulam sie naprawde szczesliwa i kochana. Dla nas byla to po prostu naturalna kolej rzeczy w naszym zwiazku, a slub nie sprawil ze czujemy sie bardziej szczesliwi niz bylismy:))

zuzia

Cytat: "magdalinska"nie byl to najszczesliwszy dzien mojego zycia
bo moim zdaniem ślub to nie jest najszczęśliwszy dzień naszego życia i nie należy tak na niego patrzeć. To jest JEDEN Z najpiekniejszych i najszczęśliwszych dni naszego życia.

magdalinska

Cytat: "zuzia"magdalinska napisał/a:
nie byl to najszczesliwszy dzien mojego zycia

bo moim zdaniem ślub to nie jest najszczęśliwszy dzień naszego życia i nie należy tak na niego patrzeć. To jest JEDEN Z najpiekniejszych i najszczęśliwszych dni naszego życia.

ja mowie tylko z mojego punktu widzenia, jak to u mnie wygladalo, u wiekszosci to moze byl jeden z najpiekniejszych i najszczesliwych dni ich zycia - u mnie nie.
Owszem, bylo fajnie, ale nie ekscytowalam sie za bardzo tym wszystkim, nie wyczekiwalam na ten jeden dzien przez cale zycie, moze dlatego mam do tego takie podejscie. Co nie zmienia faktu, ze bardzo lubie przygladac sie przygotowaniom innych  ;-)

tsb

Cytat: "mary_popins"Planujemy mieć jakiś prosty, ale wymowny tekst na naszych zaproszeniach ślubnych. Poszukuję inspiracji i tu moje drogie możecie spełnić swój forumowy obowiązek. Pochwalcie się jaki tekst zawierały/ją Wasze zaproszenia. Także zdjęcia zaproszeń mile widziane ;)

Ja na razie mam swój typ =>

Witam ;-)
dobrze pamiętam, że stworzenie prostego a jednocześnie fajnego tekstu zaproszeń nie było proste ;-) Wychodzę więc z ukrycia tylko czytającej i podsyłam jeden z tekstów naszych zaproszeń - mniej formalny. Może się przyda:

Pobieramy się!
Uroczystość naszego ślubu odbędzie się w ...
w kościele ...
w ... przy ul. ....
Z radością zapraszamy na nią
Sz.P ....

Powodzenia w twórczości ;-)
TSB czyli The_sleeping_beauty

zuzia

tsb,
witamy, witamy :) bardzo sie cieszymy, że kolejna forumka sie odzywa.

elve

magdalinska, ehhh wreszcie ktoś z podobnym podejściem do własnego ślubu. To był bardzo miły dzień, sukienka fajna, wielu bliskich mi ludzi, pierwsze zdjęcia na których się sobie podobam, ale... żeby najpiękniejszy/najważniejszy?!
Ważny, piękny tak, jak jeszcze kilka innych dni, które były i będą...

I dlatego nasze zaproszenia były zawiadomieniami w ładnej oprawie graficznej

magdalinska

Cytat: "elvelve"magdalinska, ehhh wreszcie ktoś z podobnym podejściem do własnego ślubu. To był bardzo miły dzień, sukienka fajna, wielu bliskich mi ludzi, pierwsze zdjęcia na których się sobie podobam, ale... żeby najpiękniejszy/najważniejszy?!
Ważny, piękny tak, jak jeszcze kilka innych dni, które były i będą...

uffff... bo juz myslalam ze jestem sama, jedna i dziwna....  :)

tsb

Cytat: "zuzia"tsb,
witamy, witamy :) bardzo sie cieszymy, że kolejna forumka sie odzywa.

Zuzia
dzięki za dobre słowo :-)

tsb

sierpniowajulka

Cytujuffff... bo juz myslalam ze jestem sama, jedna i dziwna.... :)
nie jesteś. ja również zapisuję się do waszego kręgu "dzień ślubu był piękny, ale nie jedyny najważniejszy"
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

vobi

Cytat: "sierpniowajulka"ja również zapisuję się do waszego kręgu "dzień ślubu był piękny, ale nie jedyny najważniejszy"

Podpisuje sie wszystkimi czterema konczynami - to bardzo wazna data, ale nie jest to dla mnie najpiekniejszy dzien zycia - juz bylo pare rownie pieknych, a mam nadzieje ze najpiekniejsze jeszcze przed nami! :)

mary

Wydaje mi się, że nikt nie zakłada, że tylko ślub i żaden inny dzień nie będzie już the best. Co jednak nie przeczy temu, że chcemy mieć piękne i wyjątkowe zaproszenia.

martaba

Cytat: "sierpniowajulka"martaba,  Twój tekst jest bardzo fajny. A jak będą wyglądać zaproszenia?

właśnie zastanawiamy się nad szatą graficzną, z tyłu pewnie damy nasze flagi (tzn polską i rumuńską), a z przodu.... mój chce przedstawić godła naszych państw splecione miłością.... hmm jeszcze tego nie widzę....

Ale w ogóle nie będzie koperty, tylko taka sztywna "koperta" która po bokach jest nie sklejona (ale za to sklejona od góry i dołu)

To właśnie na tej kopercie chcemy flagi i godła. Do środka chcemy włożyć kartkę z tekstem składaną na 3.

Na razie wszystko jest w fazie projektu, zobaczymy jaki będzie efekt.
Szukam pomysłu do Najważniejszych Postanowień Traktatu (bo mam tylko dwa postanowienia, a chiałabym trzy...)

magdalinska

Cytat: "mary_popins"Co jednak nie przeczy temu, że chcemy mieć piękne i wyjątkowe zaproszenia.

oczywiscie ze tak, gdybym miala zmysl artystyczny i jakas wizje, to sama zrobilabym sobie piekne i niepowtarzalne zaproszenia, niestety, takiego nie posiadam, wiec ladny mialam tylko papier i czcionke:)

zuzia

Cytat: "sierpniowajulka"nie jesteś. ja również zapisuję się do waszego kręgu "dzień ślubu był piękny, ale nie jedyny najważniejszy"

ja też sie pod tym podpisuję. Tzn. - tak jak napisałam wcześniej - jest to jeden z najpięknieszych i najszczęśliwszych dni, z wielu (mam nadzieje) takich w życiu.

talula

Cytat: magdalinskazuzia napisał/a:
magdalinska napisał/a:
nie byl to najszczesliwszy dzien mojego zycia

bo moim zdaniem ślub to nie jest najszczęśliwszy dzień naszego życia i nie należy tak na niego patrzeć. To jest JEDEN Z najpiekniejszych i najszczęśliwszych dni naszego życia.
Cytuj


No, czuje sie lepiej po przeczytaniu tego, do tej pory wszyscy krytykowali mnie za takie podejscie....

Co do zaproszenia..to ma byc prosto i zwyczajnie bez zbednych ozdobnikow, najchetniej same konkretne dane, ale...wymyslilam, ze napisze cos o tym dniu naszego slubu, to tak jakby kalendarium...co sie dzialo tego dnia w historii...a potem, ze dzis ten dzien nalezy do nas i ze chcemy, by....XY ...byli dzis z nami...pewnie najlepsze do tego byloby zaproszenie w formie kartki z kalendarza, ale mi sie nie podobaja takie np. 18 z Printko http://www.printko.pl/zaproszenia/strony/s18.htm, moze widzialyscie gdzies ładniejsze, bo my chemy 1 z printko, ale nie do konca mi tekst do tego zaproszenia pasuje.

sierpniowajulka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mary

Dziewczyny, jeśli już macie jakieś swoje typy to wkleicie zdjęcia! W necie jest tyle wzorów, że aż ciężko czegoś nie przeoczyć.

I pytanie do tych korzystających z usług printko- czy podana przez nich cena zaproszenia z nadrukiem jest już ceną ostateczną? Żadnych dodatkowych kosztów za jakieś składania czy coś podobnego?