Tekst na zaproszeniach ślubnych

Zaczęty przez mary, 22 Paź 2007, 20:06:44

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

foszek

Cytat: "mayagaramond"Ja mam zamiar kupic "externe Festplatte"
ja bym to przetlumaczyla jako zewnetrzny dysk twardy :-)
I chyba tez nad tym pomysle przy nowym kompie

mayagaramond

Cytat: "foszek"ja bym to przetlumaczyla jako zewnetrzny dysk twardy  
I chyba tez nad tym pomysle przy nowym kompie

tyz tak przypuszczalam, ale jakos malo "informatycznie" mi brzmialo;)

Moj szef ma fiola na punkcie zabezpieczen, back up'ow itp. i to on mi powiedzial, zebym koniecznie kupila taki zewnetrzny dysk twardy. Kosztuje na amazon.de jakies 100€, ma 500GB (!!!). No i chyba zamiast butow kupie twardy dysk :-D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mary

Dziewczyny, teksty zaproszeń jak najbardziej pożądane. Czekam ;)

ddu

my melismy
" Z radością zawiadamiamy,
że się pobieramy!"

a potem gdzie, co i jak.
zaproszenia projektowała mi koleżanka były RóżOWE!!!!:d

mary

ddu, może wkleisz zdjęcie?

ddu

wiedziałam, że tak będzie :(
wywaliłam je chyba, ale poszukam

mary

Dziewczyny, ja nadal czekam na odpowiedź w sprawie printko. Czy cena zaproszenia wskazana przez nich to juz jest ostateczna cena czy są jeszcze jakieś dodatkowe opłaty?

talula

Poszukaj, poszukaj;) a tekst masz super;)

Wczoraj poszlam do skepu dla plastyków i architektów, zaopatrzyłam sie w sprzet i przystapiłam do prob wykonania zaproszeń, lubie takie robótki i dobrze mi z tym idzie, ale chyba spasuje....nie wiem, jak to sie stało, ale siedzialam nad tym niemal do 2 niewiele zrobilam, a mam miec ok 80 zap. Potrzebny profesjonalny sprzet do czegos takiego, a ja lubie jak wszystko jest ślicznie zrobione, wiec nie przepuszcze jak cos bedzie nie tak.
Tylko mam problem, bo mam tekst, ale zaproszenia, które do niego pasuja- w formie kalendarza mi sie nie podobaja, moze zaproponujecie styl zaproszenia do takiego mniej wiecej tekstu:

19 kwietnia

Dawno, dawno temu, tego dnia, król Kazimierz Wielki nadał Bydgoszczy prawa miejskie, kapitan James Cook po raz pierwszy ujrzał Australię, wojska polskie zaś pod wodzą ks. Józefa Poniatowskiego stoczyły nierozstrzygniętą bitwę o Warszawę, Joanna d’Arc została ogłoszona świętą, wybrano pierwszą Miss Świata, dokonano próby wysadzenia pomnika Lenina w Nowej Hucie, a niemiecki kardynał został obrany papieżem…


A dziś ten dzień należy do

A. i R.

Miło nam będzie dzielić te radosne chwile z Wami,
wraz z Rodzicami serdecznie zapraszamy

Sz. Państwa. ……………………………………

na uroczystość zaślubin
19 kwietnia ........ roku o godzinie.....
w kościele pw.



Macie jakieś pomysly?;)

[ Dodano: 26-10-2007, 10:21 ]
Cytat: "mary_popins"Dziewczyny, ja nadal czekam na odpowiedź w sprawie printko. Czy cena zaproszenia wskazana przez nich to juz jest ostateczna cena czy są jeszcze jakieś dodatkowe opłaty?
Tak, tam jest napisane w opisie zaproszeń, ze jest to cena za zaproszenia, koperte i nadruk. My mielismy miec 1 z Printko, ale mi sie juz znudziło, ehh kobieta zmienna jest...

mary

talula19, pytam, bo na innej stronie z zaproszeniami przeczytałam, że dochodzi jeszcze chyba 10zł. za skład czy coś w tym stylu. Tym oto sposobem ich niższe ceny zaproszenia mogą okazać się faktycznie wyższe niż printko.

talula

W cenę wliczony jest nadruk tekstu, nadruk nazwisk gości na zaproszeniach i kopertach oraz koperta. Przy zamówieniu 50 szt. i więcej przesyłka jednej paczki na terenie Polski jest również wliczona w cenę.
To cytat ze strony Printko

vobi

talula19, Tatula, moim zdaniem zaproszenie a la kartka z kalendarza byloby strzalem w 10. Ok, te z Printko sa po prostu brzydkie, moze sprobujecie zaprojektowac sobie cos podobnego i zlecic w jakims studio czy malej drukarni wydrukowanie? Mysle ze w Warszawie nie powinno byc problemu ze znalezieniem takiej firmy. ewentualnie ta Cartalia o ktorej wczesniej pisalam, ale... nie wiem czy kolorystycznie i w "stylistycznie" bedzie Ci pasowalo.

O, tu tez cos a la kartka z kalaendarza maja
http://www.zaproszenia-slubne.com/slubne/przedStronaSzczegol.php?id=twist9&katalog=3
http://www.zaproszenia-slubne.com/slubne/przedStronaSzczegol.php?id=028.04.01&katalog=1

mika

Cytat: "vobi"a la kartka z kalendarza

zgadzam się w 100% - świetny pomysł

talula

Cytat: "mary_popins"na innej stronie z zaproszeniami przeczytałam, że dochodzi jeszcze chyba 10zł. za skład czy coś w tym stylu. Tym oto sposobem ich niższe ceny zaproszenia mogą okazać się faktycznie wyższe niż printko.

czekaj, to na innej stronie pisza, ze u nich dochodzi 10 zl, czy, ze u Printko dochodzi 10 zl.?

Inka, miala od nich zaproszenia, moze sie wypowie.

vobi

l [ Dodano: 26-10-2007, 10:29 ]
Cytat: "mary_popins"Dziewczyny, teksty zaproszeń jak najbardziej pożądane. Czekam ;)

tutaj sa jakies przykladowe teksty
http://www.zaproszenia-slubne.com/slubne/teksty.php

mary

przy okazji pytania logistyczne - na ile przed ślubem planujecie wręczać zaproszenia i ile czasu zostawić gościom na odpowiedź czy z niego skorzystają?
Ja planuje w marcu rozdać zaproszenia, do końca kwietnia czas na potwierdzenia, a ślub w czerwcu.

talula

Macie racje, do tego najbardziej pasuje kartka z kalendarza,
mam nawet pomysl, tylko musze poszukać drukarnie.
Spodobalo mi sie jedno zaproszenie, które wygladem nawiązuje do kartki z kalendarza, chcialam w nim zmienic tylko grafike. Z przodu zamiast kwiatków byłaby data i moze....nasza karykatura;) ale tam, gdzie je robią, nie zgadzają sie na zmiany. Trudno tez samemu je zrobic.

Link do zaproszenia: kolekcja z humorem. (4 na suwaku) TWIST 8.
http://www.zaproszenia-slubne.com/slubne/Slubne3.php?wartoscStrony=24

mary

talula19, oryginalne. Mnie się podoba.

mika

talula19, mnie też się bardzo podoba

mary

vobi, dzięki za te przykładowe teksty ;)

talula

Dzieki Dziewczynki;) Tez mi sie podoba, tylko nie chcą mi go zmienic, a tego miec nie moge, bo kumpela rok temu mi podebrała;)
Pojde dzis do drukarni poleconej przez Zuzie, moze cos wymyslą.
A to obok. TWIST 9, co o nim myslicie?

zwierzatko_mojej_mamy

talula19,  mi sie twist 9 bardziej podobal od poczatku, ale dopiero mam chwilunie na pisanie ;D
poszukam Ci cos ciekawego jeszcze:D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

rilla

Cytat: "mary_popins"przy okazji pytania logistyczne - na ile przed ślubem planujecie wręczać zaproszenia i ile czasu zostawić gościom na odpowiedź czy z niego skorzystają?
Ja planuje w marcu rozdać zaproszenia, do końca kwietnia czas na potwierdzenia, a ślub w czerwcu.


Hm ja mam śub miesiąc wcześniej... i jakoś w listoapdzie chcę zamowić zaproszenia. A to dlatego, że część rodiznki jest z zagranicy, i przyjeżdża na święta BOżegonarodzenia do Polski.  Chcemy dawać zaproszenia osobiście, więc to jedyna możliwość. Kolejna rodiznka przyjeżdża w lutym. Hm zastanawialiśmy się czy po prostu dla tej rodzinki ni ekupić innych.... Wersja na dzis jest taka, że w listoadzie zamawiamy całość. A rodzinie i znajomym będziemy rozdawać zaproszenia na przełomie lutego/marca. Ale z obserwacji przyjaciółki wiem, ze ząłozenie - dmay radę rozdaćzaproszenia w dwatygodnie jest kiepskim założeniem:D

mika

talula19, mi się w twist 9 nie podobają te kwiatowe wypustki może można je zamienić na bardziej elegancki wzór??

talula

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"talula19, mi sie twist 9 bardziej podobal od poczatku, ale dopiero mam chwilunie na pisanie  
poszukam Ci cos ciekawego jeszcze:D

fajnie;) to ja sprobuje probke znaleźć

Cytat: "mika9983"talula19, mi się w twist 9 nie podobają te kwiatowe wypustki może można je zamienić na bardziej elegancki wzór??

Sęk w tym, ze oni nie chca tam nic zmieniac, albo bierzesz takie, jakie jest  albo wcale, starsznie mnie tym wkurzyli :-/

mary

rilla84, w mojej rodzinie tylko 3 zaproszenia wyślę pocztą, reszta sami miejscowi. Natomiast z rodziny P. większość mieszka gdzieś tam i do nich chyba pocztą wyślemy (mam nadzieję, że P. nie będzie chciał im osobiście zawieźć zaproszeń). A Wy już macie wybraną firmę zaproszenia produkującą?